Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miliony euro na uczelnie, drogi i most

Utworzony przez KK, 13 grudnia 2008 r. o 11:10 Powrót do artykułu
CZY INNE PRYWATNE UCZELNIE OPRÓCZ KUL-u TEŻ DOSTAJĄ PIENIĄDZE ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
CZY INNE PRYWATNE UCZELNIE OPRÓCZ KUL-u TEŻ DOSTAJĄ PIENIĄDZE ?
Do twojej wiadomości Kul nie jest już uczelnią prywatną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL zgodnie z ustawa o szkolnictwie wyższym spełnia wymogi uniwersytetu dlatego też może się ubiegać o środki unijne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROZUMIEM KLEPNĘŁO SIĘ USTAWĘ JAK TRZEBA.MAM TEŻ PYTANIE PO CO KUL-owi PIENIĄDZE NA BADANIA Z ZAKRESU BIOTECHNOLOGII ,CZYŻBY KLER MÓGŁ PODWAŻAĆ DOGMATY ŻE CZŁOWIEKA I WSZYSTKO STWORZYŁ BÓG,KONIEC I KROPKA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Do twojej wiadomości Kul nie jest już uczelnią prywatną.
Nie masz racji, możliwości ubiegania się o środki unijne nie mają związku z formą własności. KUL jest uczelnią prywatną, która w ramach świeckości państwa czesze niezłą kasę. amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też gość napisał:
Nie masz racji, możliwości ubiegania się o środki unijne nie mają związku z formą własności. KUL jest uczelnią prywatną, która w ramach świeckości państwa czesze niezłą kasę. amen
CZYLI TUTAJ LUDZIE PISZĄC ŻE TO UCZELNIA NIE PRYWATNA KŁAMIĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
ROZUMIEM KLEPNĘŁO SIĘ USTAWĘ JAK TRZEBA.MAM TEŻ PYTANIE PO CO KUL-owi PIENIĄDZE NA BADANIA Z ZAKRESU BIOTECHNOLOGII ,CZYŻBY KLER MÓGŁ PODWAŻAĆ DOGMATY ŻE CZŁOWIEKA I WSZYSTKO STWORZYŁ BÓG,KONIEC I KROPKA ?
Ustawa obowiazuje wobez wszystkich uczelni wyzszych tak wiec "nie klepnelo sie ustawe" tylko trzeba spelniac pewne wymogi, by uzyskac status uniwersytetu, ktore moze nawet spelnic np. WSEI czy inna prywatna szkola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech rozbudowywuja uczelnie zeby potem mialy dlugi bo nie maja za co ich potem utrzymywac.. a poza tym buduja co z tego jak wogole miejsc pracy nie ma az tyle na lubelszczyznie, ja mam zamiar skonczyc UP i uciekac jak najdalej wschodu... czyli pomorskie, mazowieckie lub malopolskie tam gdzie jeszcze jako tako mozna prace znalezc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot jak czarne mordy się cieszą z dojenia Polski !!! Kiedys przyjdzie dzień gdy zostaniecie wyp...z tego kraju !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Ot jak czarne mordy się cieszą z dojenia Polski !!! Kiedys przyjdzie dzień gdy zostaniecie wyp...z tego kraju !!!!!!!
STYX i KK! Was trzeba leczyć! Najbliższy znany mi adres to placówka przy ul. Abramowickiej. Tylko czy znajdzie się dla was skuteczny lek?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu podrzędna,prywatna,katolicka szkółka "wykolegowała" lubelskie uczelnie.KUL dostał ogromną kasę,a rektorzy pozostałych uczelni cieszą się z tego powodu. To jakieś nienormalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...