Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak Grad powie, to powie... Oby tylko nie zmienił nam klimatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiarygodny jak Grad czyli gradobicia ciąg dalszy. Szejków z Kataru też obiecywał , do północy na nich czekał. Poczekamy i my na siedzibę PGE, niczym wykiwani związkowcy z Wybrzeża. Czy PGE jest zarejestrowana na Curacao?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dowcipas" jak dawno temu mawiał Kabaret Loża 44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli siedziba dystrybucyjna bedzie w Lublinie to 1 popre rzady PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO P.O. w koncu robicie cos dla najbiedniejszego woj. Polski!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się zastanawiam... no, ale to pytanie tylko do myślących... Jaką trzeba być dziennikarską ździrą żeby napisać taki tekst (cytuję z błędami autorki): "W przeciwieństwie do obietnicy złożonej w 2006 roku przez ówczesnego premier Jarosław Kaczyński o siedzibie koncernu PGE w Lublinie, z której ostatecznie nic nie wyszło." w sytuacji, gdy "wyszło" i to wbrew działaniom Platformy Obszczymurków. Zresztą... wystarczy czytać tekst tej.......: "Jak to było z siedzibą PGE • 2006 rok Ówczesny premier Jarosław Kaczyński zapowiada: siedziba PGE będzie w Lublinie. ..........wybory wygrywa Platforma Obszczymurków.............. • Październik 2007 Lublin siedzibą na papierze. "Siedziba” mieści się w dwóch pokojach. • Styczeń 2008 27 lubelskich posłów prosi premiera Tuska o interwencję. • Luty 2008 Poseł Grzegorz Raniewicz (PO) alarmuje prokuraturę: koncern płaci podatki w Warszawie. Prokuratura umarza śledztwo. • Marzec 2008 Szef koncernu stwierdza, że firmą można kierować tylko z Warszawy. • 30 lipca 2009 Ostateczna decyzja: korporacja zostaje w stolicy."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POczekamy, zobaczymy. Jeden taki - herbu gumowy fajfus - obiecywał: "Wśiśtko dla Lubelścizny". Na razie: 1/ likwidacja cukrowni, 2/ w Kraśniku wyrzucają z fabryki 400 osób, 3/ pociągi ponoć przestają jeździć do Zamościa itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozliczymy ich za parę lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godzinę później obiecał dwa razy większą firmę w Rzeszowie. Po raz kolejny zostaliśmy oszukani przez przedstawicieli rządu. Co na to dziennikarze- klakierzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszołomy rządzące i banda naszych lubelskich posłów to w większości błazny jak widać po gospodarce lubelskiej od 20 lat.Oni się tylko sami nachapać umieją,a już lania wody w wykonaniu Tuska słoneczka peruwiańskiego to się przesłuchać nie da .Ci panowie myślą że lubelszczyzna to sama wiocha i wieśniaki kontentujące się słońcem i obrabianym polem ,wcale się nie dziwię widząc takich przedstawiciel naszego regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że Platforma Obłudy łże, to nic nowego. Normalka. Oni tak mają. To jest partyja Nikosiów Dyzmów od góry do dołu. Jak ktoś tego nie widzi - trudno, ślepców umysłowych w Polsce nigdy nie brakowało. Teraz napiszę coś, za co mnie zjedziecie od góry do dołu (mam na myśli Was myślących, a nie tych przygłupów elektoratu Platformy Obłudy...) . Otóż uważam, że nie ma sensu walczyć o wielki przemysł w Lublinie, bo go nie będzie i tak. Jakaś pozorowana siedziba PGE tego nie zmieni. Jak by tu rzec... Mieszkałem 6 lat na tzw. "Zachodzie" i to akurat w miastach, które przemysłu nie miały NIC A NIC. Miały uczelnie. W każdym z trzech miast, w których mieszkałem 40% stanu mieszkańców to byli ludzie powiązani z uczelniami (studenci, pracownicy, itd.). I na to stawiali. I nieźle na tym wychodzili finansowo! A u nas? Zło konieczne, darmozjady, itd. Wasilewski to były pracownik uczelni a "nie kuma bazy". Na taki profil od tych głąbów z UE mozna wyczesać MNÓSTWO kasy! Ale Wasilewski ma to w d..., tak jak i reszta tych pseudo-polityków lubelskich. Lublin to miłe, sympatyczne miasto. Trzeba MYŚLEĆ, jak je zmieniać, by było dla mieszkańców jeszcze milsze! Ale tego POgłąby nie rozumieją niestety... Tam na "Zachodzie" ;-) rozumieli i te miasta to są perełki, gdzie się chce zamieszkać. U nas nie :-( Chcecie mieć Katowice 2 w Lublinie? Ja nie! Wy chyba też... Trzeba zmusić tych POmatołków, żeby zaczęli "kumać bazę"... I tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nik napisał:
To, że Platforma Obłudy łże, to nic nowego. Normalka. Oni tak mają. To jest partyja Nikosiów Dyzmów od góry do dołu. Jak ktoś tego nie widzi - trudno, ślepców umysłowych w Polsce nigdy nie brakowało. Teraz napiszę coś, za co mnie zjedziecie od góry do dołu (mam na myśli Was myślących, a nie tych przygłupów elektoratu Platformy Obłudy...) . Otóż uważam, że nie ma sensu walczyć o wielki przemysł w Lublinie, bo go nie będzie i tak. Jakaś pozorowana siedziba PGE tego nie zmieni. Jak by tu rzec... Mieszkałem 6 lat na tzw. "Zachodzie" i to akurat w miastach, które przemysłu nie miały NIC A NIC. Miały uczelnie. W każdym z trzech miast, w których mieszkałem 40% stanu mieszkańców to byli ludzie powiązani z uczelniami (studenci, pracownicy, itd.). I na to stawiali. I nieźle na tym wychodzili finansowo! A u nas? Zło konieczne, darmozjady, itd. Wasilewski to były pracownik uczelni a "nie kuma bazy". Na taki profil od tych głąbów z UE mozna wyczesać MNÓSTWO kasy! Ale Wasilewski ma to w d..., tak jak i reszta tych pseudo-polityków lubelskich. Lublin to miłe, sympatyczne miasto. Trzeba MYŚLEĆ, jak je zmieniać, by było dla mieszkańców jeszcze milsze! Ale tego POgłąby nie rozumieją niestety... Tam na "Zachodzie" ;-) rozumieli i te miasta to są perełki, gdzie się chce zamieszkać. U nas nie :-( Chcecie mieć Katowice 2 w Lublinie? Ja nie! Wy chyba też... Trzeba zmusić tych POmatołków, żeby zaczęli "kumać bazę"... I tyle
Po za paroma szczegółami zgadzam się w zupełności przecież można postawić na przemysł przetwórczy ,na energię odnawialną a i ta kopalnia w Bogdance też jest perełką oraz wiele innych trzeba tylko chcieć ,więc wystarczy zadbać rozbudować stworzyć ,a i ekoturystyka też daje dochody tylko to trzeba ogarnąć wiedzieć co można czyli -kumać bazę -ale to może ogarnąć tylko kumaty urzędnik z wiedzą nie z układów przypadkowy decydent najczęściej nie mający pojęcia nad czym głosuje !.Tu zaś przyjęło się że likwidacja to najlepsze co można zrobić by ogarnąć to o czym urzędnik nie ma pojęcia więc po likwidacji problemy znikają i urzęduje się w spokoju bez stresu i konieczności podejmowania jakiejkolwiek decyzji zasłaniając się często przepisami Unijnymi o których też nie mają pojęcia ale urzędują w najlepsze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pożyjemy zobaczymy , póki co to kolejne zakłady pracy zamykaja . Faktycznie wystarczyłoby zadbać o to co już jest a lublin i jego okolice przynosiłyby całkiem spore zyski i nikt by nie marudzil ze pracy nie ma. A politycy tylko biora i nic nie dają .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Creeqwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...