Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ministerstwo umarza sprawę jesziwy

Utworzony przez paweł, 20 lipca 2008 r. o 03:15 Powrót do artykułu
no pewnie, wszystko oddajcie Żydom, ciekawie czy by tak przeciętnemu obywatelowi łaskawie podarowano w prezencie taką nieruchomość wartą kilka milionów PLN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli z żydami lubelszczyzna jest rozliczona-niech teraz jakis pejsik tylko zacznie jakies rozszczenia do nas miec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Żydzi oddadzą Jeshiwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A odsetki od tych pieniędzy wypłaconych w latach 60-tych? A odszkodowanie dla Akademii Medycznej, która bezpodstawnie (jak sie okazuje) straciła miejsce kształcenia lekarzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja! Kompromitacja "polskiego" wymiaru sprawiedliwości!!! Apel---Zwrócić ten budynek Polakom!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po czyjej stronie jest ministerstwo, czy nie powinni dbać o dobra Polski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tam, - na tej kasie (od podatnika), którą zapłaciliśmy wcale a wcale nam nie zależy. I jak tu nie wierzyć wszelkiej maści Nowakom ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"PRZEDSIĘBIORSTWA HOLOKAUST " CUDOTWÓRCY OD DONKA SIĘ PRZESTRASZYLI. ŻYDI SWOJEGO BY NIE DAROWALI. JA ROZUMIEM ŻE TO BYŁO ICH ALE SKORO WZIELI KIEDYŚ KASĘ TO JAK CHCĄ TO MIEĆ TO NIECH ZAPŁACĄ , MAMY PONOĆ WOLNOŚĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakich "przyszłych roszczeń"?! O ile ja znam ustawę rewindykacyjną to czas na składanie wniosków już upłynął, a ocenie i realizacje podlegają jedynie te złożone wcześniej, więc co za bzdury tu się nam wciska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chart napisał:
Jakich "przyszłych roszczeń"?! O ile ja znam ustawę rewindykacyjną to czas na składanie wniosków już upłynął, a ocenie i realizacje podlegają jedynie te złożone wcześniej, więc co za bzdury tu się nam wciska?
Ale BĘDĄ PRZYSZŁE roszczenia! Świat należy do przyszłości, coś tam sobie jeszcze KTOŚ wyrości. Rym przypadkowy, ale sedno jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO rozdaje swoim---żenada żenada i po trzykroć żenada!!!!!! Jak można dwa razy płacić za to samo?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie coś to Trybunał Stanu!!!!!!! Powinni podać do publicznej wiadomości personali osób które tak zadecydowały! Niech Polacy znają nazwiska zdrajców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha PO zaczeło realizować swoje cuda..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emigrant napisał:
hahaha PO zaczeło realizować swoje cuda..........
Jesteś pewien, że tego cudu nie byłoby za PiSu?? Bo ja śmiem wątpić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
redaktorze (p.p.) prosze sprawdzić, kto faktycznie był spadkobiercą przedwojennej Jesziwy (zapisanym z testamencie uczelni - a taki do dzisiaj istnieje) i kto faktycznie powinien dostać odszkodowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zydzi to spece od "SKUBANIA" innych nacji, kto się przed "SKUBANIEM" broni zostaje ANTYSEMITĄ. Zażydzona Polska nie ma z nimi szans! Ciekawostka: Po wojnie rodzącemu się Izraelowi groził poważny kryzys, gdyż było tam za dużo "SKUBACZY" a zamało "LESZCZY". Niektórzy stawiają tezę, że to było przyczyną powojennych pogromów (Odessa,Kielce,Gomel,Arad,itd.) inspirowanych przez NKWD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za chwilę zamek lubelski też oddamy Żałosne dwa razy a co nie stać Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę, że Lublin PO-winien jeszcze im dopłacić, że wezmą ten budynek! Jak sie płaszczyć to już na całego!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...