Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mirek Olszówka nie żyje

Utworzony przez Hirek Wrona, 30 listopada 2010 r. o 23:02 Powrót do artykułu
To był cudowny, uczciwy i bardzo zdolny człowiek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie moge uwierzyć, był przyjacielem naszym i tego miejsca, naszej Mandragory, płaczemy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirku, czemu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam tego człowieka chwilę. Przypadkiem. Ciepły, uśmiechnięty. Chciałam podziękować za płytę...Dziekuję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 1977 roku przygotował " Flotę Zjednoczonych Sił – Najlepsi śpiewają Voo Voo” z udziałem: Kayah.... - to kayah miała wtedy 9 lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był naprawdę fajny gość... pełen pasji, pomysłów, życia i optymizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był naprawdę Wspaniały FACET pracowałem z nim wiele lat:( wielka strata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walczył z chorobą i walczył by kultura mogła zwyciężać z wielką pompą. Wiele straciliśmy. Cieszę się, że znałam takiego człowieka, jego miłość do Janowca, Voo Voo i rzeczy niemożliwych, które obracał w realne. Szkoda, że tak późno zabrał się za walkę z chorobą. Niestety ten pojedynek zabrał go nam z Ziemi. Pamięć nigdy nie umrze. Pustka ogromna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odszedł wielki człowiek! Żegnaj Mirku - Lublin stracił właśnie niesamowitą osobowość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal ściska duszę, Mirek dopuścił świat moich marzeń do mojego życia. Nie liczyłem na więcej. Do zobaczenia gdzieś tam, gdzie jesteś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zdruzgotana...płaczę. Nigdy nie zapomnę spotkań i miłych chwil podczas spotkań z Tobą Mirku na koncertach VOO VOO i na imprezach w Trójmieście. Nie może to do mnie dotrzeć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artykule nie wspomniano, że miał dopiero 50 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Mu ziemia lekką będzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
był honorowym obywatelem janowca... góra zamkowa bez Mirka ? trudno sobie wyobrazić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo duża strata dla lubelskiej kultury i szkoda, że tak szybko odszedł mógł tyle jeszcze zrobić jako dobry i bardzo pracowity człowiek. Małgosiu współczuję serdecznie musisz sobie dać radę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żegnaj, Mirku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogromny smutek i żal. Mirek był człowiekiem - instytucją, będzie go ogromnie brakowało. Mam nadzieję, że Jego idea "Innych Brzmień" nie odejdzie razem z nim. Spoczywaj w pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo szkoda utalentowanego człowieka, rozsławiającego Lublin i Lubelszczyznę, wizjonera, wrażliwego na sztukę. Wdzięczna mu jestem za Festiwal Inne Brzmienia i za Janowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był najlepszym szefem jakiego można było sobie wyobrazić!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do zobaczenia w kamieniołomach. wapiennych. nad rzeką.robert chmielewski- firlej.wrocław teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...