Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jest rok 1986 ,jestem w wojsku w Dęblinie , jest Wigilia ,prawie już zmierzcha ,stoję zziębnięty na warcie .Nagle podjeżdża Polonez a w nim pan Hermaszewski .Samochód staje , ja panikuję ,wszak była to chyba największa osobistośc w tamtych czasach w Polsce ! Taki mega celebryta jak byśmy teraz to powiedzieli.A on jak gdyby nic uśmiecha się i zaczyna pogawędke ze mną ,nic nie znaczącym młodym szeregowym .Pyta czy pojadę na święta do domu ,każe pozdrowić moja rodzinę , mówi że właśnie jedzie sam,, na Wigilię do rodziny pod Warszawą ,, Pociesza mnie że skoro teraz nie jadę do domu to pewnie pojade na Sylwestra... Byłem w szoku -Oto bohater narodowy nie jest napuszonym palantem lecz zwykłym poczciwym człowiekiem ! Wielki mam szacunek do Pana za to , Panie Hermaszewski .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dariusz napisał:
Jest rok 1986 ,jestem w wojsku w Dęblinie , jest Wigilia ,prawie już zmierzcha ,stoję zziębnięty na warcie .Nagle podjeżdża Polonez a w nim pan Hermaszewski .Samochód staje , ja panikuję ,wszak była to chyba największa osobistośc w tamtych czasach w Polsce ! Taki mega celebryta jak byśmy teraz to powiedzieli.A on jak gdyby nic uśmiecha się i zaczyna pogawędke ze mną ,nic nie znaczącym młodym szeregowym .Pyta czy pojadę na święta do domu ,każe pozdrowić moja rodzinę , mówi że właśnie jedzie sam,, na Wigilię do rodziny pod Warszawą ,, Pociesza mnie że skoro teraz nie jadę do domu to pewnie pojade na Sylwestra... Byłem w szoku -Oto bohater narodowy nie jest napuszonym palantem lecz zwykłym poczciwym człowiekiem ! Wielki mam szacunek do Pana za to , Panie Hermaszewski .
Towarzysz, czlonek KC i jechal na WIGILIE? No widzisz to wyglada na to ze nie tylko kaczy kurdupel jest PRAWDZIWYM POLAKIEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
demblinsky ikar napisał:
Towarzysz, czlonek KC i jechal na WIGILIE? No widzisz to wyglada na to ze nie tylko kaczy kurdupel jest PRAWDZIWYM POLAKIEM [/quote] [quote name='demblinsky ikar' timestamp='1359223118' post='725894'] Towarzysz, czlonek KC i jechal na WIGILIE? No widzisz to wyglada na to ze nie tylko kaczy kurdupel jest PRAWDZIWYM POLAKIEM
nigdy tak nie sądziłem przecież
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo miły człowiek. Pełen szacunek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...