Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przecież takich zdolnych DZIECI jest bardzo dużo .Nie rozumiem dlaczego wyróżniacie tylko niektóre w swoich niusach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwalcie też inne dzieci ..........tendencyjny nius ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wszyscy muszą śpiewać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"12-latek jest uczniem 6 klasy Pierwszej Społecznej Szkoły Podstawowej w Lublinie. W poniedziałek wystąpił na uroczystości z okazji przyjęcia przez szkołę imienia króla Bolesława Chrobrego. Jego występ w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego oglądało kilkaset osób" Szkoła Podstawowa wynajmuje Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego, żeby zrobić patriotyczno-cateringową szopkę z okazji nadania szkole imienia patrona. Ciekawe czy rodzice płacący czesne (za naukę swych dzieci w tej podstawówce) są zadowoleni, że ich pieniądze idą na takie zbędne balety ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, że najwięcej do powiedzenia mają jak zawsze osoby, które tam nie były. Ja byłem i bardzo mi się podobało, całość zorganizowana profesjonalnie (zarówno pod względem organizacyjnym jak również oprawą artystyczną) i wcale nie uważam aby TAKA IMPREZA była zbędna - wręcz przeciwnie. Niecodziennie Szkoła otrzymuje Patrona i to jakiego Bolesława Chrobrego. Jest to święto Całej Społeczności – uczniów, rodziców no i oczywiście grona pedagogicznego więc wydaje mi się że jest co świętować. Od dzisiaj mogę się pochwalić, że moje dziecko chodzi do Pierwszej Społecznej Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Lublinie i wierzcie mi jest czym się chwalić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fora internetowe to mekka dla frustratów i malkontentów. Byłem, widziałem, jestem wzruszony. Brawa dla szkoły !!! Dzieciaki wypadły ŚWIETNIE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykry poziom dziennikarza, który został zaporoszony na na uroczystość nadania Pierwszej Spólecznej Szkole Podstawowej imienia króla Bolesława Chrobrego, a zauwazłył ty;ko wystę młodego Cugowskiego. przykro to czytać. Bylem na tej uroczystości i uważam, ze występujace tam dzieci wypadłay bardzo dobrze. Ciekawe, gdyby nie mial na nazwisko Cugowski, to napisalibyście o jego występie. To jest wałsnie poziom Dziennika Wschodniego, od lat bez zmian ??? Żenada. Totalny brak kompetencji o obiektywizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rownież tam byłem i zgadzam się ze dzieciaki wypadły rewelacyjnie. A artykuł rzeczywiście powinien być o nadaniu Patrona szkole a nie o planach Cugowskiego juniora. GRATULACJE dla uczniów za wspaniała oprawę artystyczna. Od dziś uczniowie są nie tylko z Herbowej ale przede wszystkim z CHROBREGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy już nie ma innych tematów w miescie - a może napiszcie o jakichś oseskach lubelskich pseudo gwiazd - co robią jak jedzą ile jaka kupka - to tak samo ważne jak to co robią dzieci cugowskiego- zastanówcie się kogo to obchodzi!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to bardzo ciekawy news. Nikt nie raczył napisać w wiadomościach ilu uczniów brało udział w uroczystości, ilu w inscenizacji z czasów panowania Bolesława Chrobrego. Że dzieci z szóstych klas poważnie odegrały swoje role. Dziewczynki zaprezentowały tańce z epoki, dzieci młodsze żonglowały itd. Duża grupa dzieci chętnie śpiewa w chórze szkolnym; śpiewały hymn szkoły. Ni można pominąć, że dzieci występowały w pięknych strojach z epoki. Szkoda, że dziennikarze tego nie zauważyli. Do rodziny Cugowskich nic nie mam ale oprócz Krzysia Cugowskiego do szkoły chodzi ponad 200 dzieci. M.S. mama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
............ gdyby nie nazwisko-Cugowski, w ogóle by nic nikt nie napisał, wszak dużo jest szkolnych akademii, dzięki znanemu nazwisku napisano o tym.... i całe szczęście! Bardzo dużo osiągnięć tej szkoły przeszło w ogóle niezauważone; nie wszystkie zdolne dzieci są opisywane przez media, (nie jest to sprawa tylko dla lokalnych mediów); znane nazwisko przyczyniło się że lokalne gazety zwróciły uwagę na uroczystość, zawsze coś. dzieci występowały wielokrotnie, dziewczynki dostają za tańce nagrody, a Cugowski Junior zaśpiewał 1 raz i to przecież nie z własnej inicjatywy, ktoś go do tego "przydzielił" i to właśnie dzięki temu - NAPISALI!!!!!! Gratulacje dla NAUCZYCIELI! DZIECI i Wszystkich związanych ze Szkołą im. Bolesława Chrobrego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolałbym żeby to za nim szalały gówniary a nie Bieberem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...