Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Młodzi artyści zbierają pieniądze dla koleżanki. Na protezę

Utworzony przez Gość, 21 października 2014 r. o 16:39 Powrót do artykułu
a po cholerę my mamy ten NFZ jak tylko są od ludzi zbierane pieniądze dla chorych, powsadzali tam swoich chyba tylko po to aby brali porządne pieniądze, które należą się chorym, mamy teraz w tym kraju niezłe niewolnictwo, panowie na górze rządzą a niewolnicy na dole zapieprzają na nich, za komuny to przynajmniej wszyscy dostawali równo, ludzie nie byli okradani ze swoich pieniędzy tak jak teraz,  gdzie są moje składki wpłacane przez 37 lat, proszę mi oddać z odsetkami, kuźwa mać, a jak roztrwonię to wykonam na sobie eutanazję i będzie po problemie a nie, że pieprzona góra zabrała moje pieniądze i teraz będzie mi wyliczać kiedy mi dadzą a kiedy nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Fundacja Meli pomoze młode]j artystce? jasiek Mela przez brak rozwagi stracil konczyny własnie porazone prądem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale, żeby byc dawcą i oddać narządy do przeszczepu za darmo! to namawiają ludzi. Cwaniaczki. Mało tego, zabieraja bez pytania. A dać dziewczynie protezę za darmo to już nie. Spokojnie, sami będziecie kiedyś potrzebować. Ukręciuliscie bat sami na siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Figę prawda, pic na wodę! Czemu w tym kraju jest takie złodziejstwo (i ogólnospołeczne przyzwolenie na takie złodziejstwo) i cena takiej protezy "urasta" do kosmicznych wartości ?! Wszak wykonanie takiej protezy (materiały + robocizna) jest co najmniej kilkanaście razy tańsze. Natomiast cena "urasta w kosmos", bo cała rzesza złodziejaszków "na górze" musi się obłowić na biednym inwalidzie... Marzę o tym, aby w tym kraju "zebrało się zrzeszenie" rzemieślników i "cichaczem" zaczęło wykonywać za nieduże pieniądze dobrej jakości : wózki inwalidzkie (ręczne jak i również elektryczne), różne protezy i inne sprzęty ortopedyczne - a ta banda złodziejów niech się "kisi" ze swoimi drogimi sprzętami i protezami w sklepach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...