Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Młotkowy\" zostaje w areszcie

Utworzony przez ~gosc~, 20 listopada 2008 r. o 20:30 Powrót do artykułu
a może ujawnijmy personalia tych ludzi? Kim są, gdzie pracują? Warto aby ludzie widzieli z kim się zadają i mijają na ulicy. Oboje powinni skończyć w więzieniu, a nie dawać szanse na wyciąganie kasy przez zachłannych adwokatów. Nikt nie lituje się nad niedoszłą ofiarą napadu. Wstyd że była redaktorka gazetki MM Lublin tak chciała się rozprawić ze swoim ex.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OK, mam prośbę do Was, możecie sobie pisać co chcecie o Karnie B. i Pawle G, a jak ktoś ma ochote i wenę to i po mnie, krytyki sie nie boję Ale ja mam syna, i nie mam ochoty aby go inne dzieci wytykały palcami na ulicy że ma matkę w wiezieniu, wiec z tym ujawnianiem personaliów to sobie darujecie, to jest mój pierwszy i ostatni post. Chyba tyle mogę was prosić. Dziękuję wszystkim za wsparcie Krzysiek B.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podzielam zdanie, jeśli chcesz reagować dalej wejdź na nasza-klasa.pl i zobacz co tam ludzie wypisują:/ I o Karinie i o Pawle. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba cie posralo gosciu zchecia bym ci zaj.... nie znasz tych ludzi maja kryzys ale zycze im jak najlepiej znam ich a to co pisza media to tylko ich hit bo szukaja sesacji a wy ludzie tylko szukacie kogo by potraktowac jak szmate a wiecie dlaczego bo wam zycie dopierda.a i ze zlosci to robicie odwalcie sie od nich no chyba ze jestescie zyciowymi ciotami i nic wam sie nie udaje hee dupki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram media robia z nich ofiary jutro moga zrobic z nas badzcie soba pozdrawiam K i K i E .B jestem z wami M
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzymajcie sie a ty Krzychu wybacz przynajmiej zrob to dla syna bo jest fajny gosc tak jak ty jestem z toba nie zalamuj sie sasiad z osiedla pozdro i odwalcie sie od nich zajmijcie sie rzadem bo wala w ptaka z nami robia z nas parobkow we wlasnym kraju ale to wam nie przeszkadza bo juz taki was los no nie he he Kto sie zle wypowie o panstwu B ten ciota i najgorsza w Polsce zrozumiano i tego kogos trzeba palcami wytykac zamiast pomagac to dolewacie oliwy do ognia bo tylko to umiecie wstyd mi za was !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...