Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W zamyśle ustawodawcy zajęcia dodatkowe mają być dofinansowane z budżetu samorządów. Jak wszyscy wiemy, każdy wójt czy burmistrz oszczędza przede wszystkim na oświacie. Jak można w demokratycznym kraju zabronić rodzicom rozwoju ich dzieci? Przecież każdy wie, że samorząd nawet złotówki nie dołoży do zajęć dodatkowych. Jak można tak ograniczać przedsiębiorczość ludzi. Skoro jest firma, która chce przeprowadzić zajęcia, skoro są chętnio rodzice, są dzieci, dla których język angielski jest szansą na lepszą przyszłość, to jak można wytłumaczyć poczynania rządu? To jest sitwa, która działa wbrew logice i przeciw ludziom, nie wspominając o przedsiębiorcach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRECZ Z PO. PRECZ Z PSL. KTO TO WIDZIAŁ, ŻEBY ZŁODZIEJSKIE RZYDY I UKRYTA OPCJA NIEMIECKA Z PEŁO CHCIAŁO DLA NAS DOBRZE? A PSL DO GNOJU, BO NA TYM SIĘ CHYBA TYLKO ZNAJĄ NAJLEPIEJ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej niech upowszechnią analfabetyzm takim narodem łatwiej się manipuluje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak powinno być bezpłatne ZAJĘCIA DODATKOWE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam proponuję wszystkim rodzicom, którzy uważają, że ten bzdurny zakaz jest dla ich dzieci krzywdzący ( JA NIE WYBRAŻAM SOBIE ŻEBY MOJA CÓRKA NIE MOGŁA CHODZIĆ NA ZAJĘCIA DODATKOWE )  skierowanie sprawy do sądu przeciwko Pani Minister ... z powodu ograniczenia praw wynikających z systemu demokracji w jakim żyjemy, a który to pozwala Nam decydować na co, jak i kiedy wydajemy pieniądze obecnie już nie możemy Minister zdecydował, że nie mogę wysyłać dziecka np. na angielski czy rytmikę nawet jeżeli jestem świadomy tego, że w tym czasie płacę jakby podwójnie za godzinę TO MOJA DECYZJA i moje pieniądze, czemu Minister Finansów tak nie podchodzi do kwestii podatków płacimy po kilka razy za to samo - np. zarabiamy - dochodowy, potem np. kupno - PCC itd., dają nam wyjście zajęcia po 17 KPINA małe dziecko o tej godzinie niewiele skorzysta może niech Pani Minister więcej się dokształci to będzie o tym wiedziała.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak powinno być bezpłatne ZAJĘCIA DODATKOWE.
Zgadza się, ale jest to niemożliwe a więc to chyba my sami powinniśmy decydować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.junior.lublin.pl U nas zajęcia dodatkowe bez zmian :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POSTULUJE WIĘCEJ GODZIN RELIGI I NAWRACANIA NA WŁAŚCIWĄ DROGĘ,CHA,CHA!!W PAŃSTWIE WYZNANIOWYM JAKIM JEST POLSKA, WIARA W BISKUPA I JEGO WYNURZENIA POWINNA BYĆ PODSTAWOWYM KANONEM NAUCZANIA OD ŻŁOBKA,CHA,CHA!!BĘÐZIEMY KRAJEM ORTODOKSJI JAK IRAN!!!MARZENIE KATO OSZOŁOMÓW SIĘ SPEŁNI!!CO TAM WYCHOWANIE FIZYCZNE I NAUKA JĘZYKÓW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
petycja w sprawie zajęć dodatkowych www.petycje.pl/9887.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie, czy nie należałoby unieważnić rekrutacji do przedszkoli. Oferta przedszkoli publicznych obejmowała zajęcia dodatkowe, dlatego się zdecydowałam i podpisałam umowę z przedszkolem przed uchwaleniem przepisu. Dlatego czuję się oszukana przez samorząd, który nie dotrzymuje oferty. Złożyłam już skargę do Rzecznika Praw Obywatelskich - rozmawiałam z osobą na infolinii Rzecznika, jest podstawa do złożenia takiej skargi. Proszę wszystkich rodziców, żeby także złożyli takie skargi - wystarczy wypełnić zgłoszenie na stronie Rzecznika Praw Obywatelskich.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za to w prywatnych juz 3wrzesnia   banery  o zajęciach dodatkowych zawisły, przedszkola publiczne   status ochronek ,promocja prywatnych,...super, za 1zł macie  minimum a jak ponad 1000 zł i dotacja tez  ,to róbta co chceta...ile jeszcze do wyborów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie, czy nie należałoby unieważnić rekrutacji do przedszkoli. Oferta przedszkoli publicznych obejmowała zajęcia dodatkowe, dlatego się zdecydowałam i podpisałam umowę z przedszkolem przed uchwaleniem przepisu. Dlatego czuję się oszukana przez samorząd, który nie dotrzymuje oferty. Złożyłam już skargę do Rzecznika Praw Obywatelskich - rozmawiałam z osobą na infolinii Rzecznika, jest podstawa do złożenia takiej skargi. Proszę wszystkich rodziców, żeby także złożyli takie skargi - wystarczy wypełnić zgłoszenie na stronie Rzecznika Praw Obywatelskich.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę,że to dobry pomysł i należy go wprowadzić w życie ,tak jak to zrobiono z zajęciami dodatkowymi .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...