Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mobbing w szpitalu przy ul. Staszica? Dyrektor da pielęgniarkom ankiety

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 kwietnia 2017 r. o 07:18 Powrót do artykułu
Jak Pan Dyrektor miał się dowiedzieć o fatalnej sytuacji pielęgniarek i skandalicznych zachowaniach pani naczelnej skoro ona jak Cerber strzegła jego gabinetu ,wielokrotnie i bardzo wyraźnie zaznaczając że to ona jest od przedstawiania problemów dyrekcji roszcząc sobie prawo do wyłączności. Nie wierzę że nikt z góry nic o tym nie wiedział, bo ferment trwa od dawna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musimy teraz zmobilizować się ! Nie odpuscimy tematu ! Brawo dziewczyny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinniście porozmawiać z dobrym prawnikiem, jeżeli zarzuty są prawdziwe to najlepszym rozwiązaniem byłyby pozwy przeciwko tej Pani. To nie jest średniowiecze! Ze stanowiskiem może i tak już się pożegnać ale może jeszcze ponieść karę finansową. Procesy za mobbing łatwo się teraz wygrywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajac date i opis zdarxenia nie bedzie to anonim. Dlaczego dyrektor nie spotka sie z pielegniarkami tylko z pielegniarkami oddzialowymi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe - jaka ta ankieta będzie anonimowa skro pielęgniarki mają w niej podać konkretne zdarzenie i konkretne daty - to przecież od razu wiadomo kto taką ankietę napisał. A może ta ankieta ma pomóc dyrekcji i naczelnej znaleźć źródło i usunąć je ze szpitala ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Pan Dyrektor zrobi ankietę anonimową wśród pacjentów.....Mając ojca w szpitalu obserwowałam "empatię" niektórych pielęgniarek i włos mi się jeżył, więc może kij ma dwa końce. Pacjenci byliby w stanie wiele powiedzieć o pielęgniarkach. Jak jest empatyczna, miła, nie stresuje swoimi głupimi gadkami pacjentów, nie mądrzy się jak wielka pan, to w takiej ankiecie nic jej nie grozi.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za kretyn pisze ten artykuł, jakie kuźwa SIOSTRY ??? Czy to Twoje siostry, BRACIE, SIOSTRO ??? Zastanów się co piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak nic z tego nie będzie bo ta pani jest kryta przez gore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet jak jest kryta to ma duży problem bo sprawa jest naglosniona w mediach. Nosił wilka razy kilka ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie napiszę wszystko w tej ankiecie ale mam nadzieję że będzie jakaś skrzynka aby ją tam wrzucić nie chcę aby oddziałowa ją czytała . Charakteru pisma nie da się ukryć zwłaszcza jak się z kimś pracuje 20 lat. I nie wierzę że w komplecie dotrą do dyrekcji . Także forma urny najlepsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadziejny pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że Pan Dyrektor musiał o wszystkim wiedzieć. Z moich obserwacji wynika, że to jest jego sposób zarządzania. Pani Naczelna jest również swego rodzaju ofiarą. Nie mogła szefowi normalnie zreferować problemów bo jej najważniejszym zadaniem jest niezgłaszanie problemów. I tak idzie to do samego dołu. Oddziałowym nie wolno zgłaszać problemów do Naczelnej a pielęgniarkom do Oddziałowej.... A problemy są i wynikają głównie z organizacji pracy i struktury zatrudnienia co nie może pozostawać bez wpływu na jakość opieki i leczenia. Badania dotyczące ilości zatrudnienia na które powołuje się Pani Naczelna łatwo byłoby zweryfikować. Wystarczy audyt zewnętrzny, który zbada liczbę i stan chorych na oddziałach w określonym przedziale czasowym na podstawie dokumentacji lekarskiej i porówna to z danymi przekazywanymi przez Pielęgniarki Oddziałowe. Jeśli z dokumentacjim wynika,że wszystko z zatrudnienieniem jest ok , to wygląda na to że to oficjalne charakterystyki chorych są dostosowywane do struktury zatrudnienia a nie struktura zatrudnienia do stanu chorych. Podobnie rzecz się ma przy obliczaniu czasu na poszczególne czynności.Widziałem na własne oczy jak bardzo czasochłonne są poszukiwania gońców, salowych, pań sprzątających itp. sądzę, że w czasie 12-godzinnego dyżuru czas potrzebny na wykonanie tylko telefonów może sięgnąć nawet 4 godzin. Ciekawe ile jest wykazywane oficjalnie. ... i tak z wieloma innymi czynnościami, które wynikają ze złego zarządzania szpitalem. Leżałem na jednym z oddziałów w czasie akredytacji i raptem na dyżurze pojawiło się cztery pielęgniarki. Ciekaw jestem czy audytorzy zajrzeli do ewidencji czasu pracy by zobaczyć ile ich jest w tzw. zwykłe dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ankieta o dyrektorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka anonimowość skoro ankiety są rozdawane na dyżurach?A oddziałowa wiedzą kto już oddał a kto jeszcze nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Naczelna gdyby miała odrobinę honoru to odeszłaby że stanowiska.Nie każdy się nadaje do pełnienia funkcji kierowniczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddziałowe doskonale znają charakter pisma pielęgniarek im podległych więc o jakiej anonimowości mowa???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leczyłam się w tym szpitalu i wypełniałam ankietę wiec ankieta dla pacjentów jest. Co do pacjentów i ich rodzin , no cóż do zachodu jeszcze nam daleko , od personelu wymagania ogromne ale od siebie nic. Szpital to nie dom opieki ani sanatorium tu sie leczy ludzi a nie udziela opieki długoterminowej.Stan czystości i sprzatania daje dużo do życzenia ogólne jest brudno zwłaszcza toalety . Pielęgniarki szybciej dostepne niż lekarz na którego niekiedy trzeba było czekać kilka godzin .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam siostry to w zakonie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mobbing w pracy jest jadalny, każdy obywatel ma prawo do poszanowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kryta, I pokrywana 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...