Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Modlitwy na billboardach na ulicach Lublina

Utworzony przez jan, 22 grudnia 2013 r. o 19:03 Powrót do artykułu
brawo! słuszna idea!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu, spraw by pisokatolizm stał się uleczalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taliban
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieki że napisaliście, tyle mam teraz na głowie, że nie zawsze pamietam o tych zainfekowanych przez szatana. Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram takie billboardy!Modlitwa jest świetna,taka codzienna,choćby po prostu na ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu, spraw by pisokatolizm stał się uleczalny.
TWOJA GŁUPOTA JEST NIE ULECZALNA!!! BIEDAKU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiara tak, kościół NIE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniale teksty, trafione w 10-tke. popieram W 10000 %!   Powinno ich być więcej!!!   Kto choć raz był świadkiem egzorcyzmów, nie musi juz Wierzyc, JUŻ WIE, ze TO PRAWDA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram takie billboardy!Modlitwa jest świetna,taka codzienna,choćby po prostu na ulicy.
pewnie ! na przykład na skrzyżowaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy jest jakiś program antywirusowy do skanowania mózgów zainfekowanych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba byc księdzem, aby usłyszeć na własne uszy, empirycznie.....ujadanie SZATANA...   Wybierzcie sie do Wąwolnicy..., na ul. Zielona..., do Kreznicy Jarej, itp. miejsc...     Kto to usłyszy i zobaczy, a dalej ma problemy czy Demon istnieje... JEST GŁUPCEM do 10000000000 POTĘGI! Niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba byc księdzem, aby usłyszeć na własne uszy, empirycznie.....ujadanie SZATANA...   Wybierzcie sie do Wąwolnicy..., na ul. Zielona..., do Kreznicy Jarej, itp. miejsc...     Kto to usłyszy i zobaczy, a dalej ma problemy czy Demon istnieje... JEST GŁUPCEM do 10000000000 POTĘGI! Niestety...
  A co tam dokładnie jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do czego to dochodzi.Nigdzie w swiecie czegos takiego nie spotkalam.Normalnie kosciol zawlada panstwem i nic sie z tym nie robi.Ja nie chce zyc w panstwie wyznaniowym.Ksieza do kosciolow a nie na ulice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponad 10 lat temu gdy zaczynała się w kościele moda na szatana na KUL-u zorganizowano wykład jakiegos księdza o szatanie demonach itp. przyszło tylu ludzi że aula ich nie pomieściła. Ten ksiądz stwierdził, że gdyby zorganizować wykład na temat Boga to pies z kulawą nogą by nie przyszedł a na szatana idą tłumy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szatanie! Ratuj mnie przed tymi bilboardami, których nie chce widziec, a rzucają mi sie w oczy!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szatanie! Ratuj mnie przed tymi bilboardami, których nie chce widziec, a rzucają mi sie w oczy!
  Idź po pomoc do Palikockiego Ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponad 10 lat temu gdy zaczynała się w kościele moda na szatana na KUL-u zorganizowano wykład jakiegos księdza o szatanie demonach itp. przyszło tylu ludzi że aula ich nie pomieściła. Ten ksiądz stwierdził, że gdyby zorganizować wykład na temat Boga to pies z kulawą nogą by nie przyszedł a na szatana idą tłumy.
  Ludziom wydaje się, że o Bogu już wszystko wiedzą. Po wtóre, Boga się nie boją, a szatana widocznie tak. Po trzecie, o Bogu mogą posłuchać w kościele, a nie każde kazanie jest o szatanie. Wreszcie, to nie "moda na szatana" tylko odpowiedź na narastające działanie zbuntowanego anioła (bynajmniej nie chodzi o Natalię Oreiro) w dzisiejszym świecie. Zwykła reakcja na plagę - szersza profilaktyka w sytuacji gdy ludzie nie przyjmują witamin w postaci komunii i nie ćwiczą ducha codzienną modlitwą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do czego to dochodzi.Nigdzie w swiecie czegos takiego nie spotkalam.Normalnie kosciol zawlada panstwem i nic sie z tym nie robi.Ja nie chce zyc w panstwie wyznaniowym.Ksieza do kosciolow a nie na ulice.
  To ironia? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tam dokładnie jest?
  Google nie gryzie: http://egzorcyzmy.katolik.pl/egzorcyzmy-i-pomoc/egzorcysci-i-modlitwa-o-uwolnienie/1034-archidiecezja-lubelska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem, w czym problem? Niech sobie rozwieszają, co chcą. My ateiści rozwieszaliśmy nasze plajaty, to katole też powinni mieć do tego prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...