Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gratuluję profesjonalizmu sądu.Bałem się ze kolesiostwo weźmie górę a tu sprawiedliwość dla jaśniejsza Pana nastała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK JEST W KAŻDYM SZPITALU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem zakaz zajmowania stanowisk kierowniczych, ale ograniczenie wykonywania zawodu już nie rozumiem. Przecież nie popełnił żadnego błędu lekarskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehe doktorek rozporek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ha ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to był lekarz co drugi to zbok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem zakaz zajmowania stanowisk kierowniczych, ale ograniczenie wykonywania zawodu już nie rozumiem. Przecież nie popełnił żadnego błędu lekarskiego!
Pijany i złapany za jazdę pod wpływem alkoholu sędzia/adwokat/prokurator też nie popełnia "żadnego błędu" w swoim zawodzie i profesji.  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antosiowi od dawna się nie podnosi. Był dzieckiem, kiedy nadałem mu ksywę doktorek. Inteligentny, kulturalny, grzeczny, mizerny - na pewno nie gwałciciel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Abonamencik RTV, energia elektryczna, ciepła woda lub gaz, czynsz, telefon, internet, telewizja kablowa (itp), higiena osobista, higiena w toalecie, 'miseczka', odzież, napoje, ... , inne środki czystości. Nie ma pieniążków na szczepionki. Leszek W. Guła , Rzeczpospolita Polska SEVERAL TREASURES OF THE QUEEN OF MATHEMATICS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antosiowi od dawna się nie podnosi. Był dzieckiem, kiedy nadałem mu ksywę doktorek. Inteligentny, kulturalny, grzeczny, mizerny - na pewno nie gwałciciel.
Niepozorny ale byk.Zawsze lubił kobietki od młodości.Byc może to tylko molestowanie,bo gdyby było inaczej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...