Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na razie brak komentarzy, twój może być pierwszy. Zapewne nikt nie ma internetu z kręgu ich znajomych, żeby to skomentować ;P A zapowiadał się mega materiał i tania sensacja ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro władze nie potrafią oczyścic Lublina z tego szamba jakim jest lubartowska, to selekcja naturalna pomaga. Te mendy z lubartowskiej powinna sie wrzucic do wora i spalić! A tak z moich podatków ta menda bedzie miala cieplo w zimie, telewizor, 3 posiłki .. .. i moze jeszcze qrwe niech mendzie zamówią do aresztu! Gnij lubartowska swołoczo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle, nasz wspaniała ulica Lubartowska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obrażasz porządnych mieszkańców ul.Lubartowskiej następnym razem jak będziesz komentował zastanów się bo na twojej ulicy też się znajdują tacy ludzie jak tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
centrum napisał:
obrażasz porządnych mieszkańców ul.Lubartowskiej następnym razem jak będziesz komentował zastanów się bo na twojej ulicy też się znajdują tacy ludzie jak tam
W kwestii lubartowskiej kazdy logicznie myslacy wie o jakie mendy mi chodzi. Wiec nie pouczaj mnie dobrze? Dawno powinno sie to ulice oczyścic z tych brudasów z pieknych kamienic i cudownych bram! Lubartowska od zawsze byla miejscem kryminalistow, morderców i zlodzieji. A zaden prezydencik lbn'a nie potrafi sobie z tym społecznym gównem poradzic. Te mendy z lubartowskiej nie zasluguja na nic ! Nie zgadzam sie by ich leczono za moje podatki, by im udzielano pomocy! Za brak szacunku do drugiej osoby i jej wlasnosci nie ma litosci dla tego szamba z lubartowskiej. Wszystkich tych kryminalistow przemielic na karme dla psow! chociaz szkoda psow karmic takim gownem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na twoim osiedlu nie ma napadów? To chętnie się tam przeprowadzę, powiedz gdzie. A gazeta niech się lepiej zajmie wiaduktem Wasilewskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt z Was nie znał bohaterów tego artykułu a ja poznałem i to bardzo dobrze. Piotrek i Krzysiek to porządne chłopaki. Będzie mi ich brakowało. Jak się dowiedziałem co się stało to dech mi zaparło. Uwieżcie ale chcielibyście, aby wszyscy z Lubartowskiej byli tacy jak oni. Dla Piotrka [*].
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morderstwo? Chyba raczej zabójstwo i to być może w afekcie, może w obronie własnej. Morderstwo by było gdyby poszedł tam z zamiarem zabicia go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubartowska to szambo, to jedna z takich ulic, na których nawet w biały dzień niebezpiecznie jest przebywać. Pewnie mieszkają tam i porządni aczkolwiek mało zaradni ludzie, bo gdyby byli zaradni to by się dawno stamtąd wynieśli. Jednak o "klimacie" ulicy decyduje menelstwo i żuleria, która tkwi tam od pokoleń i dziedziczy bandyckie geny. Nie dziwię się, że władze Lublina nie są w stanie zrobić z tym porządku, bo to trzeba by było uruchomić jakieś Dachau albo Majdanek, a tego zabrania międzynarodowe prawo. Omijajcie Lubartowską i wszelkie boczne ulice, wówczas zdrowiej i dłużej pożyjecie, a portfele i komórki nadal będą bezpieczne w waszych kieszeniach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tej ulicy pochodzi MISS Żulandia 2010 !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur_wa ja tam mieszkam i szambo to Ty możesz mieć w domu, daj mi pieniądze na czynsz w innym mieszkaniu to ja naprawdę chętnie się wyprowadzę, bo mam dosyć mieszkania w zimnej kamienicy. Teraz kamienice z menelstwem zanikają (to tak dla jak widać nie poinformowanych osó. Więc jeśli nie mieszkacie tutaj to dlaczego musicie wszystkich oczerniać. Lubartowska jest taką ulicą jak każda inna w Lublinie, tylko wyglądem się różni, bo daleko jej niestety do nowoczesności. Jest to teren dawnego getta więc nie ma co się dziwić. Jest to również ulica, gdzie mieszkają ludzie, których nie stać na wynajęcie (a tym bardziej kupno) mieszkania w innej części Lublina. Mam nadzieję, że tolerancja się jednak powiększy, bo tu mieszkają LUDZIE a nie ZWIERZĘTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gadajcie sobie dalej a nie wiecie jaka jest lubartowska! Kto jest dobry przejdzie po ulicy normalnie, a tylko społeczniaki mogą dostać po zębach. Więc nie mówcie, że jest tu niebezpiecznie, bo ja do domu to i o 1 w nocy mogę wracać i co? Usłyszeli deb***e historię o jednych pijaczkach, i o, od razu szambo, przygłupy szkoda wam podatków na ludzi! To wypad z Polski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Magdę, ma rację. Tam również mieszkają normalni obywatele! Ludzie piją i dokonują przestępstw także w innych rejonach Lublina. Prosta sprawa- nie znasz się , nie pisz głupot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO ZA KUR.WA MORDERSWTWO!!! jezeli sie bili a jeden chwycil noz to nie jest morderstwo tylko zabojstwo...boze co za deb*** pisal ten artykul:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez kitu Lubartowska to jest syf tak samo cale srodmiescie, starowka i stare bronowice nowe zreszta tez, tatary, kunickiego na pewnym odcinku(potem dziesiata to juz snoby w domach jednorodzinnych), czuby tam na koncu gdzie bloki w polu stoja, wszedzie gdzie bieda pelno rodzicow pijakow a dzieci zlodzieji i kurew. Syf tak jak Lublin i Polska. Bieda wynika z glupoty a glupota z biedy. Ja tam sie czasem zawloczylem po nocy przez lubartowska i chociaz jestem normalny chlopak to i tak sie zawsze ktos zapyta skad jestes itd. "Dobrze" ze tez jestem z innego syfu i nie wiem jak to jest byc ze slawinka lsmu czy weglina bo wtedy sie pewnie w zeby dostaje(i dobrze:D). Najlepiej wyjechac albo pozostaje pić z chlopakami, wpasc z okoliczna kolezanka poznana na melanzu i kontynuowac ten sam schemat...to nie dla mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...