Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
z... to ścierwo, a nie ku*** będe płacił przez kilkanaście lat podatki na tego cwela i jego k...
Ostatnio edytowany 21 maja 2015 r. o 13:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz Rację Guest Jebać Kurwa teraz żałuje Kurwa bo został sam szmaciarz jego Kurwa ma rodziców pomogą jej a jemu Kurwa nikt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J... Jego Żałuje Teraz bo został szmaciarz Sam tej ku***e Pomogą niech żałuje h**
Ostatnio edytowany 21 maja 2015 r. o 13:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaburzenia narcystyczne i antyspołecznie nie tłumaczą bestialskiego czynu którego się dopuściła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcieli przejąc majątek jego rodziców (nowy dom, auto, konta bankowe i ewentualną schedę po jego dziadkach). Cała filozofia. W każdym razie dożywotnia utylizacja tych ścierw byłaby jedynym rozsądnym wyjściem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak straszne nieszczęście się stało. Nie mogę się pogodzić z tym, że do tego doszło. Co najmniej cztery życia zmarnowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuzanna Maksymiuk pewnie dostanie 25 lat, bo sąd weźmie pod uwagę młody wiek, niekaralność i inne takie. Kamil Niedźwiedź dostanie albo tyle samo, albo z racji tego, że to byli jego rodzice 15 lat, bo sąd uzna, że on już poniósł karę. No i w sumie poniósł przez głupotę, bo został zmanipulowany przez tę psychopatkę i teraz nie ma nikogo, rodzina pewnie go znienawidziła za to. Jak dla mnie ona nie powinna już nigdy wyjść, ale znając życie i seksizm w polskich sądach, gdzie kobiety ZAWSZE są ŁAGODNIEJ traktowane (to jest fakt, wystarczy przeanalizować różne sprawy) dostanie te 25 lat, jak inna psychopatka Katarzyna Waśniewska albo ta szmata od dzieci w beczkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młoda, narcystyczna i bez odrobiny empatii, To Zuza Niemądra. Kiedyś wygląd chłopca z piłkarskiej szatni, Kopniętego w jądra. Uśmiech tylko z pozoru niewinny, Pozory mylą. Chciała być sławna lecz przed nią ludzie, Głów nie chylą. Zabić i zyskać sławę, Brzmi banalnie. Kocham cię moja ty Zuziu, Kocham analnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kat był kiedyś ofiarą. Chłopak pozbył się zwyrodniałych starych, którzy znęcali się nad nim latami, a zakochana w nim dziewczyna mu pomogła. Nie podał prawdziwego motywu, bo wstydził się bycia ofiarą przemocy albo wiedział, że i tak nikt mu nie uwierzy. Winne jak zwykle stresowe wychowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd posiadasz takie info że chłopak był ofiarą?wolałabym żeby tak było,jakioś nie mogę sobie wyobrazić takiej strasznej zbrodni jakiej się dopuścił,co mu w tej głowie siedziało,jaki on sobie żywot zgotował,i mówią że był poczytalny...przecież zdrowy na umyśle człowiek nie zrobił by czegoś takiego.Ani upośledzony,zdrowy psychicznie,z prawidłową osobowością,no to kim oin właściwie jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Teraz żałuje"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kat był kiedyś ofiarą. Chłopak pozbył się zwyrodniałych starych, którzy znęcali się nad nim latami, a zakochana w nim dziewczyna mu pomogła. Nie podał prawdziwego motywu, bo wstydził się bycia ofiarą przemocy albo wiedział, że i tak nikt mu nie uwierzy. Winne jak zwykle stresowe wychowanie.
  Był rozpuszczonym jedynakiem, który miał wszystko podstawiane pod nos. Nie brakowało mu niczego. Rodzice po prostu nie chcieli żeby się związał z tą liszajowatą psychopatką (lesbijką zresztą). Teraz ta lesbijka Zuzanna M. (siedząc w areszcie za podwójne zabójstwo) ma proces karny za uprawianie seksu z 14-letnią dziewczyną, co miało miejsce przed morderstwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do anna-maria: Podpisuję się obiema rękami. Bardzo rozsądna i prawdziwa opinia. Wypowiedzi tych, którzy nie znali obojga sprawców, są w większości co najmniej irytujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Namówiła go do zabicia rodziców???A co on jest niedorozwinięty???Taki zasuszony wysmołek!!!Jedną ręką sku***ela bym pier***nął i po nim!!!A ta suka...szkoda żarcia jej dawać.Gdzie kara śmierci???Wtedy by sku***synów zgładzili!!!Bo po co takich trzymać???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był rozpuszczonym jedynakiem, który miał wszystko podstawiane pod nos. Nie brakowało mu niczego. Rodzice po prostu nie chcieli żeby się związał z tą liszajowatą psychopatką (lesbijką zresztą). Teraz ta lesbijka Zuzanna M. (siedząc w areszcie za podwójne zabójstwo) ma proces karny za uprawianie seksu z 14-letnią dziewczyną, co miało miejsce przed morderstwem.
Ale ku***!!!Powiesić szmatę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"/.../ ma jednak zaburzenia psychiczne. Chodzi o narcystyczne i antyspołeczne cechy osobowości, skłonność do agresji, niski poziom empatii, brak poczucia winy i niezdolność do przeżywania emocji".... mogę podać kilkadziesiąt nazwisk i adresy. Jest wśród nich cały zarząd firmy, w której pracowałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Winny jest chłopak Kamil N. To on zabił WŁASNĄ MATKĘ- to straszny czyn i straszna zbrodnia. I to on zabił WŁASNEGO OJCA !!! Nie róbcie z niego niewiniątka co ani be, ani me. Nikt nim nie manipulował. To on miał ten pomysł tego potwornego czynu i on był prowodyrem tego strasznego mordu. Nie jest niewinny ani nie był zmanipulowany przez Zuzannę M. Ten Kamil to psychopata. Bo tylko psychopata mógłby podnieść rękę na własną matkę i własnego ojca. Ścigać matkę z nożem w ręku i Ją zadźgać?!??? A potem ciągnąć Jej ciało za nogi?!??TO NIE JEST NIEWINNY ZMANIPULOWANY CHŁOPCZYK!!!! On mordował z zimną krwią - uświadomcie to sobie ludzie . A do pomocy wziął sobie Zuzannę. A ta głupia dała się namówić temu gnojkowi... Zabić WŁASNYCH rodziców to zbrodnia nad zbrodnie. Jak musiał ich nienawidzieć ten gówniarz?? Odpowiedź brzmi- bardzo. Dożywocie dla gnoja to mało. Niech zgnije w pierdlu. Winny po stokroć !!!!! I to on jest winny bardziej niż ta dziewczyna , którą wkręcił w pomocnictwo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest to chyba mamuśka zuzanny, tak atakuje chłopaka i broni swojej córeczki psychopatki, oczywiście, ze chłopak jest winny, ale to była inicjatywa dziewczyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamilowi potrzebna jest pomoc. Jego matka na pewno mu wybaczyła, babcia i wujek Kamila- odwiedźcie go, porozmawiajcie, "byłem w więzieniu nie odwiedziliście Mnie" słowa Chrystusa, nie musicie mu wybaczać, zostawcie to Bogu, ale spełnijcie niemą prośbę jego matki, każdej kochającej matki, a Agnieszka taką była, pomóżcie Kamilowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamilowi potrzebna jest pomoc. Jego matka na pewno mu wybaczyła, babcia i wujek Kamila- odwiedźcie go, porozmawiajcie, "byłem w więzieniu nie odwiedziliście Mnie" słowa Chrystusa, nie musicie mu wybaczać, zostawcie to Bogu, ale spełnijcie niemą prośbę jego matki, każdej kochającej matki, a Agnieszka taką była, pomóżcie Kamilowi.
  "kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień"Miłosierdzie Boga jest większe niż Miłosierdzie serc ludzkich.Chłopak potrzebuje tego jak nigdy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...