Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PATRZ W LUSTERKA MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE. I jak zawsze powiedzą że w razie wypadku to wina "puszkarza " bo jechał normalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To i tak delikatnie chyba dlatego ze z plecakiem :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niech sobie staną na krakowskim przedmieściu w niedzielne popołudnie, paru niedzielnych debili na szlifierkach i dragstar-pierdach testuje nawierzchnię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na jana pawła to na kacu mam zawsze 180
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez n przesady, przecież żeby pomiar był wiarygodny, musi być mierzony w stałej odległości od pojazdu,  a na nagraniu bezsprzecznie widać, że radiowóz się nieustannie zbliża, co daje pomiar zawyżony w stosunku do rzeczewistego,  Więc nie można ukarać kierowcy za 100 km przekroczoną prędkoś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowerzyści też nie są bez winy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez n przesady, przecież żeby pomiar był wiarygodny, musi być mierzony w stałej odległości od pojazdu,  a na nagraniu bezsprzecznie widać, że radiowóz się nieustannie zbliża, co daje pomiar zawyżony w stosunku do rzeczewistego,  Więc nie można ukarać kierowcy za 100 km przekroczoną prędkoś
  Hhaha, nie chcę napisać brzydko więc napiszę, że nie znasz matematyki. Po pierwsze nie da się utrzymać identycznej prędkości jak pojazd mierzony. Po drugie do tego służą algorytmy obliczające prędkość pojazdu mierzonego przez 100 metrów i prędkość pojazdu, który mierzy. Ale tylko rozumiesz tyle, że w puszce jest pół litra piwa do wychlania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII...to ulica na której regularnie przekraczana jes szybkosc nie tylko przez motocyklistów.....wystarczy zaobserwowac przejscia dla pieszych zwłaszcza przy ul. Tymiankowej !!!! Żadne roboty drogowe ani znaki nie "dziełąją" na PIRATÓW.....którzy za nic mają przepisy!!!! Na tej ulicy powinno sie ustawić stały fotoradar albo codziennie przenośne.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to zawsze motocyklem przyspieszam jak widzę pieszego na przejściu JPII , ale spierniczają a miny mają i coś tylko machają jak widzą, że na jednym kole :) no cóż takie życie jak w kapeluszu to tico i na działkę a nie blokować rozwijanie prędkości motocyklistom. aaa i jeszcze nigdy w życiu nie widziałem aby jakikolwiek samochód przekraczał dozwoloną prędkość, gdyby tak zakazać produkcji jednośladów nikt nie dostałby mandatu za przekroczenie prędkości. gadajcie gadajcie a ja lewa w górę zaraz i 250km/h do Piask lecę. żegnam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tyh motoruwcuf bym wieszal za jaja na galezi,najlepej jak zdyha lub trafia na wuzek i robi pod siebie,kazdy burak mniej to beśpieczne drogi ,muwia ze jazde moturem zastepuja sek po zadna im niehce dac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tyh motoruwcuf bym wieszal za jaja na galezi,najlepej jak zdyha lub trafia na wuzek i robi pod siebie,kazdy burak mniej to beśpieczne drogi ,muwia ze jazde moturem zastepuja sek po zadna im niehce dac
Kup sobie najpierw słownik ortograficzny. I nie zapomnij z niego korzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszcie że nas nie powinno być bo was niestać lub żonki nie pozalają. ZAZDROŚĆ, ZAZDROŚĆ i jeszcze raz ZAZDROŚĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierujący kawasaki jechał z pasażerką, przekraczając dozwoloną prędkość o blisko 100 km/h. Policyjny pomiar wykazał, że motocyklista jechał z prędkością 148 km/h – mówi Renata Laszczka-Rusek z policji w Lublinie.      blisko 100 czy 148... żadna różnica. gratuluję rzetelności. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ami naucz się czytać ze zrozumieniem....pajacu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierujący kawasaki jechał z pasażerką, przekraczając dozwoloną prędkość o blisko 100 km/h. Policyjny pomiar wykazał, że motocyklista jechał z prędkością 148 km/h – mówi Renata Laszczka-Rusek z policji w Lublinie.      blisko 100 czy 148... żadna różnica. gratuluję rzetelności. 
  Przekroczył dozwoloną o blisko 100 km/h - czyli dokładnie o 98 km/h - skoro jechał w OZ 148 km/h, a mógł jedynie 50 km/h. Teraz już rozumiesz, tłuku? Co, dalej nie kumasz? No cóż - klasyczny motocyklista!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety - policja sobie nie radzi z tą patologiczną hołotą na motorach i nie można mieć do niej o to pretensji, bo przecież strzelać do tej dziczy nie mogą! Ale nie jesteśmy tak zupełnie bezradni! Na szczęście czuwa selekcja naturalna - a ta nie ma żadnych ograniczeń i sentymentów dla aspołecznych jaskiniowców! Jest ona jedynym prawdziwym remedium na półgłówków, dzięki czemu jesienią będzie trochę bezpieczniej na drogach niż wiosną, bo wielu z nich w międzyczasie przeniesie się na tzw. niebieskie autostrady - ku powszechnemu zadowoleniu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem, że mam tylu przyjaciół wśród kierowców, Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo dobry motocyklista, jak ma JAJA to może tyle jeżdzić,a na nawet więcej i PAŁY mu i straszne,mogą mu tylko skoczyć !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy ludzie tez sa potrzebni, wkoncu organy przydadza sie ludziom inteligetniejszym. Mam nadzieje tylko ze tacy motocyklisci nie zrobia krzywdy innym przyokazji swojej glupoty.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najwiecej komentów piszą chyba pryszczaci pracownicy marketów, którzy całe zycie beda oglądali szybkie auta i motocykle na tapetach swoim komputerków wyrwanych z wietrzenia magazynów w media o 3.00 w nocy :D rozróznijcie zapier***anie w centrum miasta, a na wylotówce z LBN. A do tych frustratów ktorzy tam mieszkaja- widzialy galy co brały!! co ? mysleliscie ze tam beda tylko rowery jeździć a wladze miasta- jak wam nie wstyd, za łapówy sprzedaliscie tor lublin, niezgodnie z wola darczynców którzy przekazali grunty pod budowe toru. Gdzie jest kasa ze sprzedazy toru? pzm zgarnal 8 baniek za cos co nie bylo jego, 1 banka czy 2 poszla na tor w polsce, a gdzie reszta?? Lublin bedzie pierwszym zadupiem w kraju  ,a kretyni tacy jak komentatorzy powyzej ekscytuja sie jak to nie pędził zły i niedobry motocyklista. ŻAL.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...