Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MotoSession w Lublinie. Zabytkowe cacka i nowe \"zabawki\" (zdjęcia)

Utworzony przez Marian Rolnik, 21 kwietnia 2013 r. o 20:02 Powrót do artykułu
www.lublin112.pl/wielka-wystawa-aut-i-motocykli-zabytkowych-na-moto-session-2013-fotorelacja/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem widziałem oglądałem. NIestety ale salon nowych aut rozczarował mnie niesamowicie. Mało aut, brak cześci marek, a te które sie wystawiały pokazałay tylko po 2-3 modele ze swojej kolekcji. Wejście na halę nowych aut było naprawdę startą czasu - jeśli tak ma to wygladac za rok, to chyba czas przemysleć sens istnienia takiego salonu. Za to wystawa aut zabytkowych to było to !!!! 60 pieknych zabytków w pięknym stanie i pieknie wyeksponowanych !! Do tego jeszcz ezabytkowe motocyjkle w pieknej scenerii. Naprawdę po ich zobaczeniu człowiekowi nie było żal tych 10 zł wydanych na bilet !! Oby tak dalej !!! Ale podkreslę jeszcze raz, jeśli lubelski auto salon, w przypadku nowych aut ma wyglądać tak jak w tym roku, to moze lepiej z nigo po prostu zrezygnowac i organizowac tylko pokaz zabytkowuych aut, bo tu przy najmniej jest na co popatrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi sie podobalo. szacunkek za zgromadzenie tylu aut zabytkowych w jednym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tych co przegapili wydarzenie zapraszam na fanpage zwiedzaj lubelskie( zwiedzajlubelskie.pl/motosession/ ) można tam zobaczyć wirtualna panoramę zrobioną na MotoSession
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fatalne zdjecia , czy ich autor to amator????? Żenua dla dziennika i tyle w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre zabawki nie są złe. Z resztą sam sprawdź o czym mówię! Nie będę się wysilał jak już raz o tym pisałem ;D To po co mam pisać znowu. Zdjęcią średnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu twierdzicie, że zdjęcia robił amator? Mi się podobają i to bardzo. Jeszcze lepsze zabawki znajdziesz jak zajrzysz tutaj [kliknij]. A nie pożałujesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...