Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wielki Żal pozostał, że zamiast np. obrazka nie wrzucono do truny ArcyPasterza kamerki bezprzewodowej. Ludziska zamiast czekać w kolejce (jak do Mauzoleum Lenina w Rosji) mogłyby sledzić wszystkie obrazki na żywo w 3 i 5D - skorzystałby na tym nawet świat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Wielki Żal pozostał, że zamiast np. obrazka nie wrzucono do truny ArcyPasterza kamerki bezprzewodowej. Ludziska zamiast czekać w kolejce (jak do Mauzoleum Lenina w Rosji) mogłyby sledzić wszystkie obrazki na żywo w 3 i 5D - skorzystałby na tym nawet świat!
na każdym forum piszesz to samo, jesteś tak ograniczony umysłowo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Wielki Żal pozostał, że zamiast np. obrazka nie wrzucono do truny ArcyPasterza kamerki bezprzewodowej. Ludziska zamiast czekać w kolejce (jak do Mauzoleum Lenina w Rosji) mogłyby sledzić wszystkie obrazki na żywo w 3 i 5D - skorzystałby na tym nawet świat!
Jesteś miernotą. Będę się za ciebie modlił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Wielki Żal pozostał, że zamiast np. obrazka nie wrzucono do truny ArcyPasterza kamerki bezprzewodowej. Ludziska zamiast czekać w kolejce (jak do Mauzoleum Lenina w Rosji) mogłyby sledzić wszystkie obrazki na żywo w 3 i 5D - skorzystałby na tym nawet świat!
Żebyś "ty" widział jaki masz mały móżdżek, to ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziadek napisał:
Żebyś "ty" widział jaki masz mały móżdżek, to ...
ODPOWIEDŹ DLA: 1) SOUL; 2) GRZEGORZ; 3) DZIADEK: Za to Wy daliście prawdziwy PO-PiS Ptasich móżdżków -na takie pier...doły trudno nwet coś napisać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
ODPOWIEDŹ DLA: 1) SOUL; 2) GRZEGORZ; 3) DZIADEK: Za to Wy daliście prawdziwy PO-PiS Ptasich móżdżków -na takie pier...doły trudno nwet coś napisać...
ha,ha,ha śmiać mi się z ciebie chce, CZŁOWIEKU SKRZYWDZONY PRZEZ LOS, ogarnij się i idź się gdzieś zabaw może to ci pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najgorliwsi z was - mogla sie pod figura a diabla maja za skora - zagubione duszyczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Wielki Żal pozostał, że zamiast np. obrazka nie wrzucono do truny ArcyPasterza kamerki bezprzewodowej. Ludziska zamiast czekać w kolejce (jak do Mauzoleum Lenina w Rosji) mogłyby sledzić wszystkie obrazki na żywo w 3 i 5D - skorzystałby na tym nawet świat!
NIE PODNIECAJ SIĘ TAK NA KAŻDYM FORUM, BO CI RURA PĘKNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nareszcie sie doczekalem caly tydzien trzymam klocka bo nie wiedzialem kiedy bedzie mozna go postawic ale cud sie stal wywalil kite szatan zwany belzebubem ....oj sorki zycinskbubem i ja komisyjnie nasram mu na betonowa skrzynke na samiuskim srodeczku....Powinno mu sie to spodobac..jak myslicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziadek napisał:
Żebyś "ty" widział jaki masz mały móżdżek, to ...
Dziadek wyluzuj bo dostaniesz udaru .....jajec:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
ODPOWIEDŹ DLA: 1) SOUL; 2) GRZEGORZ; 3) DZIADEK: Za to Wy daliście prawdziwy PO-PiS Ptasich móżdżków -na takie pier...doły trudno nwet coś napisać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo przepraszam ale czytam te posty od paru dni i staram sie usilnie zrozumiec co ma smierc ksiedza do polityki wedlug mnie zaznaczam ze nie jestem zagorzala katoliczka ani wyznawca zadnej z przodujacej partii moze ludzie odpuscie i dajcie zmarlemu spokojnie spoczac a polityka zajmijcie sie w innych okolicnosciach moze czas skonczyc na budzeniu niezdrowych emocji w obliczu smierci naglej czy tragicznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech ktos mi powie w jakich godzinach mozna przyjsc i odwiedzic małzoleum biskupa..To taki dobry czlowiek pamietam jak kiedys zapytal sie na antenie radia zet ktora godzina a ja jako pierwszy odpowiedzialem oczywiscie za pomoca sms-a(2.44)a nasz najlepszy biskup pamietam jak dzis powiedzial dziekuje ci synu jestes kolejnym baranem szczuplejszym o ponad dwa zlote tak sie wzruszylem ze az strach...Biskup musi byc na obrazkach ktore dostaja dzieci jak mafia wyrusza po characz(czyli chodzenie po koledzie)..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zuzza napisał:
bardzo przepraszam ale czytam te posty od paru dni i staram sie usilnie zrozumiec co ma smierc ksiedza do polityki wedlug mnie zaznaczam ze nie jestem zagorzala katoliczka ani wyznawca zadnej z przodujacej partii moze ludzie odpuscie i dajcie zmarlemu spokojnie spoczac a polityka zajmijcie sie w innych okolicnosciach moze czas skonczyc na budzeniu niezdrowych emocji w obliczu smierci naglej czy tragicznej
zuza wez polknij kolejna dawke relanium lub cos mocniejszego..Pozna godzina a ty wypisujesz jakies pier***y powinnas juz spac jutro do pracy musisz isc przeciez fiskus czeka na twoje podatki.Miasto musi miec za co pochowac nastepnego pajaca z mafii watykansko-pedofilskiej..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
relanium nie dla mnie a z pracy nidawno wrocilam podatkow nie odprowadzam bo nie moge znalezc pracy na umowe ale mimo wszystko nie mam w sobie tyle jadu co wiekszosc tutj piszacych majacych prawo do urlopu i innych swiadczen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zuzza napisał:
relanium nie dla mnie a z pracy nidawno wrocilam podatkow nie odprowadzam bo nie moge znalezc pracy na umowe ale mimo wszystko nie mam w sobie tyle jadu co wiekszosc tutj piszacych majacych prawo do urlopu i innych swiadczen
zuzuś juz cie lubie za te nieodprowadzane podatki.tak trzymaj ..BRAWO...A i taka mala prosba nie wypisuj ze posty czytasz o paru dni,ludzie sa rozni i roznie mysla a ja jestem wlasnie z tych roznie myslacych i zachodze w glowe jak mozna te pare liter czytac kilka dni przeciez to max czytania jest na jakies 5 minut..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ile tickets ? Dla Polonii any promołszon ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
No nareszcie sie doczekalem caly tydzien trzymam klocka bo nie wiedzialem kiedy bedzie mozna go postawic ale cud sie stal wywalil kite szatan zwany belzebubem ....oj sorki zycinskbubem i ja komisyjnie nasram mu na betonowa skrzynke na samiuskim srodeczku....Powinno mu sie to spodobac..jak myslicie?
O ODEZWAŁEŚ SIĘ IDIOTOOOOOO, A JUŻ MYŚLAŁEM ŻE GDZIEŚ ZAGINĄŁEŚ, TERAZ NA KAŻDYM FORUM BĘDZIEMY CZYTAĆ TE TWOJE WPISY, ALE ROZUMIEM ŻE I CZŁOWIEK TWOJEGO POKROJU MUSI GDZIEŚ UPUŚCIĆ SWOJE EMOCJE, JAK W INNY SPOSÓB NIE MOŻE, BO PEWNIE NAWET NIKT PATYKIEM BY CIĘ NIE DOTKNĄ POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O ODEZWAŁEŚ SIĘ IDIOTOOOOOO, A JUŻ MYŚLAŁEM ŻE GDZIEŚ ZAGINĄŁEŚ, TERAZ NA KAŻDYM FORUM BĘDZIEMY CZYTAĆ TE TWOJE WPISY, ALE ROZUMIEM ŻE I CZŁOWIEK TWOJEGO POKROJU MUSI GDZIEŚ UPUŚCIĆ SWOJE EMOCJE, JAK W INNY SPOSÓB NIE MOŻE, BO PEWNIE NAWET NIKT PATYKIEM BY CIĘ NIE DOTKNĄ POZDRAWIAM
ja rowniez pozdrawiam ciebie mlodociany onanisto oraz nimfomanke twoja siostre..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...