Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MPK po ciemku, ale tak jak Ci wygodnie

Utworzony przez ~Marta~, 3 marca 2010 r. o 08:12 Powrót do artykułu
URUCHOMCIE WRESZCIE NORMALNE POŁĄCZENIE ZE ŚWIDNIKIEM!!! A nie jakieś "busiki" do których wejść nie można z dzieckiem, wózkiem czy plecakiem. Skoro Lublin mieni się być "miastem studentów" to urochomcie również NOCNE połączenia ze Świdnikiem. Niech cos jedzie raz na godzinę czy dwie , AKE NICH COKOLWIEK JEŹDZI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam głeboko w poważaniu nocne MPK! Wole dolozyc 6-7 zł i jechac szybko i bezpiecznie taxi. A nie z banda naćpanych i pijanych idiotow którzy szukaja wrazen!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona25 napisał:
a ja mam głeboko w poważaniu nocne MPK! Wole dolozyc 6-7 zł i jechac szybko i bezpiecznie taxi. A nie z banda naćpanych i pijanych idiotow którzy szukaja wrazen!
W nocy za 10-11 zł to daleko taksówką nie zajedziesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuszne rozwiązanie z tą willową ... , a trasa powinna być dokładnie taka jak wskazał czytelnik , a wracać tak jak linia 37, bez czekania na pętli na zbożowej i prosto pod poczte na krakowskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem pewny, czy kursowanie "nocnych" przez cały tydzień z taką samą częstością co w weekendy opłaci się MPK, ale to już ich kalkulacje. Ja bym zaproponował aby w piątki i soboty w wakacje kursowały nocne autobusy. Jeśli byłby problem z rentownościa to można ograniczyć liczbe kursów, np o połowe. ale tak, aby po północy i po 2 w nocy mozna było wrócić z "piwa" albo imprezy. Nocne autobusy są napewno bezpieczniejse niż wracanie np na Czuby z centrum, przez ul Głęboką i wawóz... A pasażerowie nocnych niczym nie odbiegają zachowaniem i manierami od pasażerów dziennych autobusów. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by ktoś tak pomyślał o Ponikwodzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł z ul. Willową jak najbardziej trafiony! Popieram w 100%. Trasa może pójść np. Al. Sikorskiego. Proponuję, żeby bilet był czasowy - np 60minutowy, żeby można było się przesiąść z jednego nocnego do drugiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...