Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oto umywanie rak od - legitymizacji grzechu smertelnego... Morderstwa Bezbronnego Dziecka! Ludzie o twardym karku i slepocie tego nie pojma, bo uznają to za głupotę. No cóż, każda prawda ma swoje światło, ale tylko Jedno Światło jest prawdziwe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto sprawiedliwy wyrok Trybunału, którego członkowie są homo sapiens - w odróżnieniu od polskich katotalibów... Dobrze, że pokazano, iż w dzisiejszej Europie nie ma miejsca na ciemnotę i zabobon! Szkoda tylko, że za umysłowe aberracje kilku fundamentalistów musi zapłacić Skarb Państwa: niechby wreszcie te ortodoksyjne oszołomy zaczęły ponosić jakąś osobistą odpowiedzialność!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bob napisał:
Oto umywanie rak od - legitymizacji grzechu smertelnego... Morderstwa Bezbronnego Dziecka! Ludzie o twardym karku i slepocie tego nie pojma, bo uznają to za głupotę. No cóż, każda prawda ma swoje światło, ale tylko Jedno Światło jest prawdziwe...
Cholera - mam deja vu! Zupełnie jakbym słyszał wykład bolszewickiego propagandzisty o jedynie słusznej sile...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat " Premier Tusk i marszałek Kopacz powinni stanąć za to przed Trybunałem Stanu"....autor tych slow powinien stanac rowniez, ale przed gabinetem lekarskim i czekac na swoja kolejke do psychiatry....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem że na morderstwie można tyle zarobić, abstrahując od poglądów religijnych prawo do życia jest prawem FUNDAMENTALNYM. To nie dziecka wina w jaki sposób zostało poczęte, wiec zamiast szczypcami rozrywać jego Ciało, można było donosić ciążę i zostawić go w szpitalu abo oddać do sierocińca. A jeżeli matce i ,,Agatce" tak zależało na kasie to i bez tego znając życie dostały by kasę. Większość piszących komentarze chyba są takimi kozakami bo albo w ich czasach nie przyszło do głowy rodzicom zabijać dzieci albo po prostu im się udało szczęśliwie przyjść na świat i móc narzekać jak religia czyni ich biednymi ,,ludźmi". Na koniec tyko napisze cieszcie się żyjecie jeszcze, i nie zapnijcie napisać deklaracji o zgodzie na eutanazje bo na starość chyba nie chcecie nikomu problemów sprawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że uwzględnia się prawa tylko wybranych "człowieków"ale naród wybrany już tak ma,kiedyś hitlerowcy mordowali nienarodzone dzieci i noworodki a teraz nasze Państwo musi jeszcze płacić za to że normalni ludzie nie chcieli zbić dziecka CYWILIZACJA ŚMIERCI POTRZEBNY HITLER ALE CZY NAPEWNO MOŻE WYSTARCZY TYLKO PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może politycy nabiorą z tego przypadku rozumu do pustych łbów. Takich spraw będzie więcej. Oby kasy starczyło dla wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ DAĆ PANIE ZABITEMU MALEŃSTWU... A DZIEWCZYNA MOŻE KIEDYŚ SOBIE O NIM PRZYPOMNI I GORZKO ZAPŁACZE...ALE TO JUŻ NIE ZWRÓCI MU ŻYCIA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda i tylko tej dziewczyny... bo nikt o niej nie pomyslał. matka na nij tylko kase wyrwała i tyle. spoko nie chciała dziecka, ale po co ta sytuacje rozdmuchować i do mediów?? teraz jestem pewna na 100% ze jest palcami wytykana i mysiła sie przeprowadzic jak katarzyna w. nasze państwo a przede wszystkim babcie moherki są strasznie wredne i potrafia zniszczyc zycie wiec to jest chore. widać ze za kase mozna wszystko.. wszytko. w lublinie jej nie zdrobili zabiegu w jednym miejscu.. to potrafiły jechac az nad morze?? napewno by gdzies w lublinie zrobiły ten zabieg tylko gdyby nie media. szkoda mi jej, ma teraz 16 lat a zycie zmarnowane i nie przez to ze usuneła tylko przez matke, ktora chciała kasy. pozdrawiam mam nadzieje ze to przeczyta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...