Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mucha (prawie) najładniejsza w Sejmie

Utworzony przez Onufry Zagloba, 26 maja 2008 r. o 14:22 Powrót do artykułu
zadna z nich nie zachwyca, MIERNEJ URODY DZIEWCZYNY teraz pora na plebiscyt pt. dlaczego prezydentowa Kaczynska jest najpiekniejszym czlekiem jaki kiedykolwiek zasiadal w palacu prezydenckim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miała brzydkie zdjęcie, z tym na pewno rozwaliłaby konkurencję Po za tym ze jest ładna to zna się na ekonomii i jest z Lublina, dla tego reszta się chowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady,nie najpiękniejsza,ale jest ładna.Przynajmniej tylko tym Lublin się może pochwalić. A jeśli chodzi o piękne kobiety,,to Toruń ma swoją sobecką,Szczypińska jest piękną kobietą.No i pani prezydentowa.....również miła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przesady piękno o niczym nie świadczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brzydula napisał:
bez przesady piękno o niczym nie świadczy.
o TAK ILE JESZCZE RAZY O URODZIE , JAK KTOŚ NIC INNEGO NIE REPREZENTUJE TO WCIĄŻ MĘCZY JEDNYM , TO STAJE SIĘ ŻAŁOSNE ,JUŻ SEJM ZACZYNA SIĘ UŚMIECHAĆ, MOŻE BY TAK COŚ ZROBIŁA DLA LUDZI BO Z TEGO CO WIEM EGOISTKA NIESAMOWITA I JAKA DUMNA ,STRASZNIE NIE LUBIANA W KRĘGACH KTÓRE JĄ NAPRAWDĘ ZNAJĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabierzcie ją od nas , takjej drugiej artystki to nigdy nie znałem , tylko plotki , zawiść ,propagandai kariera po trupach / w dodatku przez majtki żeczywiście pogratulować Lubelszczyżnie ( podobno bardzo bliska znajoma tego kretyna Palikota , dobrali się w korcu maku)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to mamy rozrywki w wkonaniu PO,/premier pokazuje nam swoje wyjazdy slużbowe i prywatne,sejm robi rozgrywki kto piękniejszy,senat nic nie robi bo sejm też nic / a kasę dobrą wszyscy biorą bo im się należy i kombinują czym to można nas uśpić by zmienić prezydenta i puścić nas z torbami po wszystkich krajach unii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GABRIEL napisał:
o TAK ILE JESZCZE RAZY O URODZIE , JAK KTOŚ NIC INNEGO NIE REPREZENTUJE TO WCIĄŻ MĘCZY JEDNYM , TO STAJE SIĘ ŻAŁOSNE ,JUŻ SEJM ZACZYNA SIĘ UŚMIECHAĆ, MOŻE BY TAK COŚ ZROBIŁA DLA LUDZI BO Z TEGO CO WIEM EGOISTKA NIESAMOWITA I JAKA DUMNA ,STRASZNIE NIE LUBIANA W KRĘGACH KTÓRE JĄ NAPRAWDĘ ZNAJĄ
No co Ty nie powiesz, ciekawa jestem, co to za kręgi, "które ją naprawę znają", może z PiS, bo jakoś inne - szczególnie akademickie - mi do głowy nie przychodzą... ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...