Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pytanie, czy wszyscy zatrzymani byli związani z ONR, czy też do grupy zatrzymanych celowo nie dołączono np. jakiegoś neonazisty całkowicie z tą organizacją niezwiąznego by dorobić narodowcom gębę... Wedle moje wiedzy tak właśnie było! No i całkowicie nieprzypadkowo ta informacja wychodzi na kilka dni przed 13 grudnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh, skoro posiadanie takich przedmiotów nie jest nielegalne, to o co całe zamieszanie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od zawsze wiadomo że ONR nie jest w ogóle "patriotycznie dla polski nastawione" To są faszyści bazujący na ideologii niemieckiego hitleryzmu. I z Polską NIE MAJĄ NIC ZWIĄZKU. To marne szuje którym ktoś powinien zaserwować roboty społeczne. ONR = FASZYŚCI czy ktoś jeszcze o tym nie wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szef podhalańskiego ONR kiedyś fotografował się z kolesiem w koszulce B&H, organizacji, która m. in. świętuje urodziny Adolfa Hitlera, żadana nowość, że chłopcy maja kontakty z naziolami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No aby tak dalej Policjo i ABW ! Dzięki wam ONR ma świetną reklamę ! O ONR mało kto słyszał a teraz promocja na całego ! ONR napewno jest szczerze wdzięczny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już tyle razy pisałem, że ONR powinno się zdelegalizować. ONR to początki faszyzmu w Polsce. Posłuchajcie, przecztajcie, popatrzcie, póki nie jest za późno - tak się rodził faszyzm w Eropie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli to oryginały to są to drogie rzeczy i raczej ktoś kto nie jest kolekcjonerem takowych nie posiada. Jeśli podróbki, to wiadomo w jakim celu trzymane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Marcinkiewicz mówił całkiem niedawno o nich "młodzi, ideowi chłopcy" a teraz się wypiął na to i siedzi gdzieś w agendach rządowych EU albo i innych bankach ... I co wy na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://img41.imageshack.us/img41/5039/77207798.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak gdyby ktoś miał wątpliwości co do "patriotów" z ONR... polecam to foto-story z jednym z bohaterów akcji ABW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mundur i gadżet znaleziono nie u członka ONR tylko jakiegoś gnojka, który z pozostałymi nie miał nic wspólnego. jak już piszecie piszcie choc trochę prawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parę mundurów SS z czapkami, tudzież hełmami, tudzież pistolety parabelum, znajdziecie panowie z ABW pod Zamkiem w noc muzeów - podpowiadam są w nie wyposażone grupy rekonstrukcyjne. Magazyny Łódzkiej szkoły filmowej są ich pełne, przy kręceniu Pianisty, (Hansa Klosa- faszysty, zamknąć trzeba Mikulskiego nie wspomnę o Brunerze), Czterech Pancernych i Psa. Pytanie czy posiadanie takiego munduru jest nielegalne, karalne? czy panowie z ABW to są jaja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Już tyle razy pisałem, że ONR powinno się zdelegalizować. ONR to początki faszyzmu w Polsce. Posłuchajcie, przecztajcie, popatrzcie, póki nie jest za późno - tak się rodził faszyzm w Eropie.
Panie ,,lewak" na podstawie munduru? , idź na giełdę staroci w Lublinie to za hełm SS trza iść siedzieć! Pa różowa rewolucja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co powiecie o promowaniu symboli KOMUNISTYCZNYCH ? a to jest fajne i zgodne z linią programową GW cicho o tym a co mogą promować potomkowie KPP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dronek: 1. to nie jest GW 2. W Polsce problem symboli komunistycznych jest znikomy w porównaniu do symboliki faszystowskiej/rasistowskiej. Znacznie częściej można spotkać idiotę z celtykiem niż sierpem i młotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jajec napisał:
parę mundurów SS z czapkami, tudzież hełmami, tudzież pistolety parabelum, znajdziecie panowie z ABW pod Zamkiem w noc muzeów - podpowiadam są w nie wyposażone grupy rekonstrukcyjne. Magazyny Łódzkiej szkoły filmowej są ich pełne, przy kręceniu Pianisty, (Hansa Klosa- faszysty, zamknąć trzeba Mikulskiego nie wspomnę o Brunerze), Czterech Pancernych i Psa. Pytanie czy posiadanie takiego munduru jest nielegalne, karalne? czy panowie z ABW to są jaja?
ale by było, gdyby znaleźli u waszych przeciwników mundury komunistyczne. Wtedy podnieślibyście wrzask na całą Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Już tyle razy pisałem, że ONR powinno się zdelegalizować. ONR to początki faszyzmu w Polsce. Posłuchajcie, przecztajcie, popatrzcie, póki nie jest za późno - tak się rodził faszyzm w Eropie.
Faszyzm nie odrodzi się przez organizacje takie jak ONR, tylko przez zbyt duży liberalizm społeczny (w stosunku do gejów i innych zboczeńców) i kryzys gospodarczy w Europie, do którego doprowadzają rządy lewicy. Każdy socjalizm na początku jest piękny a poźniej wywołuje wojny i inne konflikty. Co do chłopaków u których te przedmioty znaleziono - może byli zwykłymi kolekcjonerami i pasjonatami historii II wś a zbierali rzeczy niemieckie ponieważ były ładniejsze od tych ruskich szmat nazywanych mundurami. Ja też jestem pasjonatem historii II wś i mam kolekcję modeli niemieckich z okresu II wś i jakby ktos dał mi czapkę ss-mana lub chełm bądź też odznakę jednego z batalionu tygrysów albo odznakę korpusu pancernego SS to byłbym bardzo zadowolony mimo, że Hitlera i jego pomiotów nienawidzę zarówno jak i komunistów. Bo to i to jest lewactwem i pomysły na nazizm lub komunizm biorą się z niechęci do pracy a dużych chęci do pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u mnie by znaleźli 3 siekiery i dużo noży, czy też by sprawdzali, czy kogoś nie zamordowałem? No i jeszcze niewykryte gwałty... bo narzędzie też posiadam. Co za durnota!!! Jeśli coś jest legalne to wara Policji od własności prywatnej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę bardzo. Oto jeden z ONRowców, którego mieszkanie było przeszukane przez ABW: http://img41.imageshack.us/img41/5039/77207798.jpg Zwykły naziol. Już widzę, jak wszyscy trole internetowi się rozpiszą o tym że to prowokacja, spisek, działanie GW, PO, gejów, żydów. Otóż nie, moi drodzy, tym razem nie uda się wam zakrzyczeć innych. ONR to banda faszyzujących wyrostków. Jest na to pierwszy dowód. Poczekamy na kolejne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mikolaj napisał:
ale by było, gdyby znaleźli u waszych przeciwników mundury komunistyczne. Wtedy podnieślibyście wrzask na całą Polskę.
panie ,, mądrala" na każdym targu kupisz takie mundury z demobilu , czy nie masz pan przypadkiem w domu mora? butów wojskowych? albo skórzanego paska i finki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...