Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Polska to druga Japonia czy Irlandia nieprawdaż. Oby żyło się lepiej. Ale komu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to mozliwe by MUP był najbardziej obleganym urzędem w Lublinie?? przecież jest tak dobrze jesteśmy zieloną wyspą w Europie, w Lublinie rządzi PO no i mamy Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ch***...100 bezrobotnych dziennie???w czyms jestesmy jednak najlepsi!LUBELACY:BY ŻYŁO SIE LEPIEJ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to łysiejący rudzielec z pruskich kaszub się na nas mści za to, że u nas w kongresówce ludzie myślą samodzielnie i nie dają się nabrać na prymitywne sztuczki z jakiegoś "piaru".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech, nie wiem, co było przyczyną kłopotów z urzędem osób chcących się zarejestrować, ale ja nie miałem żadnych. Tylko - pierwsze kroki skierowałem do informacji, gdzie UWAŻNIE wysłuchałem co i jak, a że bardzo dokładnie i cierpliwie wytłumaczono mnie, co mam zrobić - później bez problemów przeszedłem proces rejestracji. I do dzisiaj też żadnych problemów nie mam. Owszem czasem trzeba było odczekać trochę, bo i ludzi dużo. Ale - powtarzam żadnych kłopotów z urzędnikami tam nie miałem, mało - ZAWSZE spotkałem się z całkiem miłą i kompetentną obsługą i WSPÓŁPRACĄ (kursy, poszukiwanie pracy itp). Widać jestem wyjątkowy szczęściarz - albo? Jak Kuba Bogu - tak Bóg Kubie... petenci, tak zwana kindersztuba, jeśli chodzi o uprzejmość w stosunku do ludzi - jest bardzo pożyteczna. Urzędnik jest TAKIM SAMYM człowiekiem jak i wy, ma prawo być zmęczony(a), poddenerwowany(a), akurat dzisiaj gorzej się czuć, czegoś nie wiedzieć - często miłe słowo, chwila odczekania bez tupania nogą i wścieklej miny, zwykła życzliwość, uśmiech, uprzejmość - cuda sprawiają... Nie traktuj urzędnika jak wroga - a sam nie zostaniesz tak potraktowany. Każdy wie, jaka jest biurokracja w Polsce. Ale: jeżeli dopełnisz wymaganych formalności (druczki, zaświadczenia itp) ze swojej strony - na ogół kłopotów nie masz. A że dużo tego? O to pretensje kieruj do naszych genialnych ustawodawców, a nie wyładowuj swoich frustracji na przysłowiowej pani za okienkiem - bo ona, jak i Ty - nie ma wpływu na to, co się dzieje... a ułatwisz SOBIE i JEJ życie i pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ech, nie wiem, co było przyczyną kłopotów z urzędem osób chcących się zarejestrować, ale ja nie miałem żadnych. Tylko - pierwsze kroki skierowałem do informacji, gdzie UWAŻNIE wysłuchałem co i jak, a że bardzo dokładnie i cierpliwie wytłumaczono mnie, co mam zrobić - później bez problemów przeszedłem proces rejestracji. I do dzisiaj też żadnych problemów nie mam. Owszem czasem trzeba było odczekać trochę, bo i ludzi dużo. Ale - powtarzam żadnych kłopotów z urzędnikami tam nie miałem, mało - ZAWSZE spotkałem się z całkiem miłą i kompetentną obsługą i WSPÓŁPRACĄ (kursy, poszukiwanie pracy itp). Widać jestem wyjątkowy szczęściarz - albo? Jak Kuba Bogu - tak Bóg Kubie... petenci, tak zwana kindersztuba, jeśli chodzi o uprzejmość w stosunku do ludzi - jest bardzo pożyteczna. Urzędnik jest TAKIM SAMYM człowiekiem jak i wy, ma prawo być zmęczony(a), poddenerwowany(a), akurat dzisiaj gorzej się czuć, czegoś nie wiedzieć - często miłe słowo, chwila odczekania bez tupania nogą i wścieklej miny, zwykła życzliwość, uśmiech, uprzejmość - cuda sprawiają... Nie traktuj urzędnika jak wroga - a sam nie zostaniesz tak potraktowany. Każdy wie, jaka jest biurokracja w Polsce. Ale: jeżeli dopełnisz wymaganych formalności (druczki, zaświadczenia itp) ze swojej strony - na ogół kłopotów nie masz. A że dużo tego? O to pretensje kieruj do naszych genialnych ustawodawców, a nie wyładowuj swoich frustracji na przysłowiowej pani za okienkiem - bo ona, jak i Ty - nie ma wpływu na to, co się dzieje... a ułatwisz SOBIE i JEJ życie i pracę.
Święta racja. "Rzund" musi zmienić POdejście do bezrobocia. Teraz jesteś przez 6 miesięcy bezrobotnym i PObierasz zasiłek. A PO 6 miesiącach stajesz się robotnym i Ci ten zasiłek zabierają. Zasiłek to 15% średniej krajowej czyli najniższa kwota w UE. Taka Słowacja płaci zasiłek dla swoich bezrobotnych w wysokości 50% średniej krajowej.Dalsza "praca" MUP to wzywanie bezrobotnego co miesiąc do oglądania jego buzi bo nic nie mają do zaoferowania. Urzędnik się nie wysila tylko odnotowuje te przyjścia. W takiej Francji załatwiono to prosto. Są obywatele, którzy nie chcą pracować i mówią to otwarcie. Wówczas tamtejszy MUP płaci IM 400 Euro na m-c i ma faceta z głowy. Natomiast zarejestrowany bezrobotny dostaje 800 Euro do czasu aż mu MUP znajdzie pracę. A urzędnik, który prowadzi bezrobotnego jest zainteresowany nie oglądaniem co m-c buzi bezrobotnego tylko szukaniem pracy. Jeżeli nie znajdzie pracy dla bezrobotnego przez kilka miesięcy zabierają mu premię. A u nas "czy ten urzędnik stoi czy leży 2300PLN się należy". A bezrobotny a pies mu mordę lizał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Holandi natomiastjezeli posiadasz digi kod w urzedzie czyli UVW rejestrujesz sie przez internet wysylasz kopie dokumentow ,siedzisz w domu a za miesiac masz na koncie kase i nikt ie nie sprawdza nie kaze i rano zrywac tylka z wyra po to by odebrac te pare groszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorszy urząd pracy w Polsce jest w Białej Podlaskiej. Te baby traktują ludzi jak bydło! Na sam ich widok zbiera na wymioty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
By żyło się lepiej... Zgoda buduje... Tyle tylko, ze buduje majątki rządzących... POmioty z Platformy Oszustów zrujnują ten kraj dokumentnie a wraz z nim i tak już zrujnowane społeczeństwo. Chcieliście Żydów u władzy to ich macie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK TEN SYSTEM RUSZY TO MI CHYBA KAKTUS NA RĘCE WYROŚNIE!??!W LUBLINIE JAK COŚ ROBIĄ URZĘDNICY,NIEZALEŻNIE JAKIEGO URZĘDU, TO WIADOMO JAK BĘDZIE NA PEWNO,DNO I BYLE JAK!!I TO OD 20 LAT, TZW DEMOKRACJI....BYCIE PROWINCJĄ ZOSTAŁO NA ZAWSZE CHYBA PRZYKLEJONE DO TEGO WOJEWÓDZTWA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PełO napisał:
By żyło się lepiej... Zgoda buduje... Tyle tylko, ze buduje majątki rządzących... POmioty z Platformy Oszustów zrujnują ten kraj dokumentnie a wraz z nim i tak już zrujnowane społeczeństwo. Chcieliście Żydów u władzy to ich macie...
OD ŻYDÓW TO SIĘ ODP....,GŁĄBIE I PODZIĘKUJ WSZYSTKIM DECYDENTOM LUBELSKIEGO I POLSKI OD 1989 ROKU, W TYM PEWNIE TWEJ UKOCHANEJ KATOPRAWICY, CI TO W OGÓLE O GOSPDARCE NIE MAJĄ ZIELONEGO POJĘCIA!!!TYLKO W ILOŚCI ODDANEJ ZIEMI KLECHOM I BUDOWANYCH KOŚCIOŁÓW MAJĄ SUKCESY!!TO TE OSZOŁOMY SKŁÓCIŁY NAS POLAKÓW I SZCZUJĄ LUDZI PRZECIW SOBIE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEROBKA napisał:
OD ŻYDÓW TO SIĘ ODP....,GŁĄBIE I PODZIĘKUJ WSZYSTKIM DECYDENTOM LUBELSKIEGO I POLSKI OD 1989 ROKU, W TYM PEWNIE TWEJ UKOCHANEJ KATOPRAWICY, CI TO W OGÓLE O GOSPDARCE NIE MAJĄ ZIELONEGO POJĘCIA!!!TYLKO W ILOŚCI ODDANEJ ZIEMI KLECHOM I BUDOWANYCH KOŚCIOŁÓW MAJĄ SUKCESY!!TO TE OSZOŁOMY SKŁÓCIŁY NAS POLAKÓW I SZCZUJĄ LUDZI PRZECIW SOBIE!!
ale język Gratuluje, niezależnie z jakiej partii jesteś i w co wierzysz słoma z butów wystaje...wstyd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEROBKA napisał:
OD ŻYDÓW TO SIĘ ODP....,GŁĄBIE I PODZIĘKUJ WSZYSTKIM DECYDENTOM LUBELSKIEGO I POLSKI OD 1989 ROKU, W TYM PEWNIE TWEJ UKOCHANEJ KATOPRAWICY, CI TO W OGÓLE O GOSPDARCE NIE MAJĄ ZIELONEGO POJĘCIA!!!TYLKO W ILOŚCI ODDANEJ ZIEMI KLECHOM I BUDOWANYCH KOŚCIOŁÓW MAJĄ SUKCESY!!TO TE OSZOŁOMY SKŁÓCIŁY NAS POLAKÓW I SZCZUJĄ LUDZI PRZECIW SOBIE!!
A jak ci się wydaje GŁĄBIE kto po 1989 roku doszedł do władzy? Polskobrzmiące nazwiska to jedyny synonim Polskości tych ludzi... Pakuj plecak i do Izraela PAJACU. Zapuścisz pekaesy i poczujesz się prawdziwym sobą wreszcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grunt, ze na szczęście mamy w Polsce zieloną wyspę, bo gdyby nie ta zielona wyspa znaleziona przez cudotwórcę Tuska to nie wiem co by było z nami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opowiadanie bajek! Ktoś kasę wziął za system elektroniczny! Ostatecznie i tak kasa poszła nie z kieszeni Dyrektora, tylko podatników :-) Urząd się doposaża w zbędne gadżety, zamiast lepiej zorganizować obieg informacji! Wystarczą właściwe strzałki w widocznych miejscach i wyraźny opis, co które stanowisko obsługuje! Koszt niewielki, a bardziej elastyczny!! Ale co tam!!! Dyrektor urzędu ma pole do szpanowania, jaki ma nowoczesny urząd!!!! Same komputery :-) Podobnie jak w wielu innych urzędach. Najważniejsze jest ile jest komputerów i ile jest podłączonych do internetu! Jakby samo podłączenie do internetu sprawiało, że komputery zastąpią rozum urzędnika! Jak widać, wykazują się raczej czymś odwrotnym! Bo takie sprawozdanie w rękach właściwego kontrolera, to podstawa do kontroli bezpieczeństwa informacji i danych w takich urzędach. Ale jak widać, nawet takich kontrolerów nie mamy. To po co się przejmować tym, że kasa poszła na jakiś tam system porządkujący kolejkę w pośredniaków, zamiast na dofinansowanie samozatrudnienia, co zmniejszyłoby kolejki w pośredniaku! :-) Ale taki kraj jacy jego mieszkańcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rejestrowalem sie tydzien temu. masakra. i powiem wam co robia panie w rejestracji. gdy bylem rejestrowany widzialem co robila pani na stanowisku obok. piła kefir, poprawiala wlosy, makijaz, perfumowala sie. bez skrepowania. a gdy wstala od biurka myslalem ze idzie wezwac kolejnego petenta. gdzie tam?! wyszla sobie z pokoju. nie wiem czy miala wtedy przerwe (byla godzina 13, wiec nie sądzę). widzialem tez jak inne panie z tego samego pokoju ciagle schodza gdzies na dol. moze na papieroska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...