Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja jestem za tym aby moje podatki były przeznaczone na leczenie tej dziewczyny a nie na 500+ dla młodych zdrowych rodziców, wolny kraj i powinnam mieć ,możliwość decyzji komu przeznaczyć moje pieniądze ciężkooooo zarobione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem za tym aby moje podatki były przeznaczone na leczenie tej dziewczyny a nie na 500+ dla młodych zdrowych rodziców, wolny kraj i powinnam mieć ,możliwość decyzji komu przeznaczyć moje pieniądze ciężkooooo zarobione" - TEŻ JESTEM ZA. ŻYCZĘ DUŻO ZDROWIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
ja jestem za tym aby moje podatki były przeznaczone na leczenie tej dziewczyny a  nie na 500+ dla młodych zdrowych rodziców, wolny kraj i powinnam mieć ,możliwość decyzji komu przeznaczyć moje pieniądze ciężkooooo zarobione
 100% racji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dużo zdrowia! proszę się modlić do św. Rity, św. Judy Tadeusza i św. Antoniego, Oni naprawdę potrafią zdziałać cuda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...