Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam pytanie - ile za tę wzniosłą akcję płaci miasto, czyli my? Czy Redakcja mogłaby to sprawdzić? Podatnicy chętnie dowiedzieliby się, jakie kwoty wspierają tę wtórną pseudosztukę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic. Artysta nie chciał wynagrodzenia. A koszty druku są takie same niezależnie od tego czy jest coś na odwrocie czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rysunki na wysokim poziomie. Choć sama jestem artystycznym antytalentem, narysowałabym lepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nędzny pomysł i fatalna kreska. Może nie kosztowało to wiele, ale straty dla pozucia estetyki - bezcene.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże, co to jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech głupoto lubelska. Ty nigdy nie przestaniesz istnieć. W styczniu chciano zmienić nazwy obiektów w L-nie na Foksal Hortus Sensu, Ponts Alterego i tym podobne pierdoły. Teraz bilety z jakimiś nadrukowanymi potworkami. Czy ten Lublin to najgłupsze miasto w Polsce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiam się ,że wychowankowie szkoły specjalnej wykonali by dużo lepiej takie rysunki ! Ale ktoś dobrze zauważył ,że taka akcja z biletami jest całkowicie bezsensu. Bilet ma być biletem ! A jak chcą prowadzić jakieś akcje uświadamiające to niech to robią na własny koszt w gazetach !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby tylko kibice któregoś z klubu nie pomyśleli że to o nich bo znów będzie afera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beata napisał:
Mam pytanie - ile za tę wzniosłą akcję płaci miasto, czyli my? Czy Redakcja mogłaby to sprawdzić? Podatnicy chętnie dowiedzieliby się, jakie kwoty wspierają tę wtórną pseudosztukę
No właśnie. A może niech dziennikarze zaczną wreszcie spełniać swoją rolę i niech popatrzą krytycznym okiem władzy na ręce??? Marnotrawienie publicznych pieniędzy... możnaby się spodziewać ostrej krytyki, a tu... cały cykl artykułów przyklaskujących takiej głupocie??? Dziennikarzyny, obudźcie się! Komu służycie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No PIĘĘKNEE te rysunki , co za kreska, co za humor?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rewiry napisał:
Nic. Artysta nie chciał wynagrodzenia. A koszty druku są takie same niezależnie od tego czy jest coś na odwrocie czy nie.
Nieprawda ze sa takie same koszty, sa to dodatkowe blachy to raz a dwa farba tez kosztuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam,że są przeraźliwie ohydne! Nie wiem czy znajdzie się sto osób,które z czystym sumieniem powiedzą "o jakie ładne"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko, to jest okropne... Wstyd na całą Polskę! ZNOWU...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie straszne te rysunki!!! Jakby kros pijany je malował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko ładniej rysuje. I to dużo ładniej. Zamiast żywić takich "artystów" władze powinny zorganizować konkurs plastyczny dla przedszkolaków. Efekt byłby 10 razy lepszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...