Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gratulacje za b. dobrą decyzję. Inne budynki " Kamienic miasta" też powinny mieć podobne przeznaczenie.Zły pomysł z mieszkańcami. Jest to potencjalne żródło konfliktów. Hostel powinien być wyłącznie do celów turystyczno- wystawienniczych i gastronomicznych. Uważny obserwator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczniowie i studenci, - od dzisiaj w Lublinie możecie czuć się jak "... inni turyści..." !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaje się że Pani Renata nie ukończyła żadnej szkoły dającej jej tytuł zawodowy "malarki" nie widziałam na jej stronie ani ukończenia Akademii ani innej wyższej szkoły plastycznej , jeśli ja określiła bym się mianem chirurga inżyniera architekta chemika to ktoś by ode mnie zażądał potwierdzenia uzyskania wykształcenia w tym kierunku , a "landszawty" każdy może gryzmolić i od razu będzie artystą malarzem , to ja się pytam po co 5 lat na ASP zasuwać lepiej od razu ogłosić się znawcą wszech rzeczy i uciskanym nie zrozumianym artystą. Trochę szacunku amatorzy dla profesjonalistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cechowa wróżka napisał:
Zdaje się że Pani Renata nie ukończyła żadnej szkoły dającej jej tytuł zawodowy "malarki" nie widziałam na jej stronie ani ukończenia Akademii ani innej wyższej szkoły plastycznej , jeśli ja określiła bym się mianem chirurga inżyniera architekta chemika to ktoś by ode mnie zażądał potwierdzenia uzyskania wykształcenia w tym kierunku , a "landszawty" każdy może gryzmolić i od razu będzie artystą malarzem , to ja się pytam po co 5 lat na ASP zasuwać lepiej od razu ogłosić się znawcą wszech rzeczy i uciskanym nie zrozumianym artystą. Trochę szacunku amatorzy dla profesjonalistów.
Doprawdy, u niektórych ludzi czepianie się szczegółów ma już znamiona patologii. Nie ma dyplomu - nie ma do niczego prawa. W takim razie należałoby wyrzucić z bibliotek wszystkie powieści Żeromskiego czy Reymonta, bo oni przecież także nie mieli żadnych dyplomów, a ten ostatni to nawet matury nie sklepał. No i trzeba by było Szwedom zwrócić tego nieszczęsnego reymontowskiego Nobla, oczywiście wraz z oodsetkami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwuosobowe łóżka dla uczniów i studentów...??? Hm, a może tak nieco więcej szczegółów "w tem temacie", panie Polański?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SOPOT - pokoje prywatne 25-30zł za nocleg w sezonie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kacha napisał:
SOPOT - pokoje prywatne 25-30zł za nocleg w sezonie!
Ze śniadaniem?-jeśli tak, no to gratuluje pokojom prywatnym:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Dwuosobowe łóżka dla uczniów i studentów...??? Hm, a może tak nieco więcej szczegółów "w tem temacie", panie Polański?
piętrowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na grodzkiej, czyli tam gdzie wszystko sie rozsypuje... A po remontach i dekoracji, jak wlasciciel zobaczy czynsz tej ruiny, to zobaczymy czy to zostaje takie tanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bele napisał:
piętrowe
Haa! Na całym świecie odchodzi się od piętrowych łóżek, w Polsce też to powoli zanika, nawet w schroniskach górskich. A tu w centrum wojewódzkiego miasta taki relikt sprzed pół wieku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba tani lokalik na szybkie numerki ma być, skoro ma być aż 11 łóżek 2 osobowych tubtin - miasto frustracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIP napisał:
To chyba tani lokalik na szybkie numerki ma być, skoro ma być aż 11 łóżek 2 osobowych tubtin - miasto frustracji
dobry pomysł pokoje na godziny i miejsce odpowiednie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Haa! Na całym świecie odchodzi się od piętrowych łóżek, w Polsce też to powoli zanika, nawet w schroniskach górskich. A tu w centrum wojewódzkiego miasta taki relikt sprzed pół wieku....
Widać "Brachu" masz kłopoty ze zrozumieniem tekstu pisanego. Podwójne łoże, czyli dwuosobowe, inaczej zwane małżeńskim, to nie piętrowiec. Czyżbyś miał złe skojarzenia z dzieciństwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze ze gosciu z Lublina [zycze powodzenia] chce zrobic mini hostel [hotel] szkoda ze Lublin nie posiada tylu b.dobrych hoteli jak np Bydgoszcz czyKielce to miasto ma tylko mini hotele a gdzie tu Szaraton czy HILTON miasto daleko odbiega od wiekszych porzadnych Hoteli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto miałby się zatrzymywać w tych hotelach o których piszesz? Wycieczki szkolne? Przemytnicy z Ukrainy? Bo prawdziwy biznes i markowe biura podróży omijają to miasto jak zarazę i to bynajmniej nie z powodu braku wygodnych łóżek hotelowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
A kto miałby się zatrzymywać w tych hotelach o których piszesz? Wycieczki szkolne? Przemytnicy z Ukrainy? Bo prawdziwy biznes i markowe biura podróży omijają to miasto jak zarazę i to bynajmniej nie z powodu braku wygodnych łóżek hotelowych.
BZDURY PAN WYPISUJESZ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotyczny pomysł, cena wcale nie mała za taki nocleg, do tego kolejna nikomu niepotrzebna galeria, gdzie wątpliwego talentu artysta wystawi swe bochomazy,a po lokalu oprocz tego wiatr bedzie hulał. A żeby hostel był pełny, to miasto musi posiadać jakieś atrakcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Idiotyczny pomysł, cena wcale nie mała za taki nocleg, do tego kolejna nikomu niepotrzebna galeria, gdzie wątpliwego talentu artysta wystawi swe bochomazy,a po lokalu oprocz tego wiatr bedzie hulał. A żeby hostel był pełny, to miasto musi posiadać jakieś atrakcje.
Większych bzdur nie słyszałem dawno... Jesteś pan chya Akompleksiony i tyle... To super pomysł bo turystów w Lublinie przybywa i będzie ich 10 razy tyle jak będzie lotnisko i może esk2016... Lublin jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc w Polsce !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda to na wylęgarnię żuli więc turyści będa mieli zapewnione atrakcje takie jak np regionalny wpie*dol przed snem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za bzdura, hotel zdecydowanie tak, łacznie z Grodzka 36 , ale jakis przyzwoity, tanie hotele to poza strefa Starego Miasta, czy to miasto nie doczeka sie odwaznych decyzji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...