Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na Kaskadową wjechał dźwig

Utworzony przez 55556FFF, 6 maja 2008 r. o 12:43 Powrót do artykułu
GDYBY PROMIENIOWANIE BYŁO SZKODLIWE TO DAWNO KILKAMILIONÓW UŻYTKOWNIKÓW KOMÓREK MIAŁOBY RAKA ALBO BY NIE ŻYŁA W TYM JA...NAPEWNO BARDZIEJ NARAŻENI SĄ CI KTÓRZY GADAJĄ PRZEZ KOMÓRKI NIŻ ZE SŁUPA CZY DACHU WIEŻOWCA Z ZAMONTOWANEJ ANTENY!!CZEMU NIKT Z TYCH TĘPYCH LUBELAKÓW NIE PROTESTUJE,ZE STAWIA SIĘ SŁUPY TRAKCJI WYSOKIEGO NAPIECIA PRZECIEŻ TEŻ SĄ WG NIEKTÓRYCH NIEBEZPIECZNE DLA ZDROWIA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzieś czytałem, że rak mózgu może się rozwijać 10lat, a szanse na jego pojawianie się w przypadku ciągłego przebywania w pobliżu nadajnika wzrasta podobno ponad 100 krotnie. Ile w tym prawdy nie wiem, ale można poszperać w internecie, wiele jest ciekawych artykułów na ten temat, nie tylko entuzjastów stawiania anten ludziom na głowie znaczy dachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden samochód zatarasował drogę dżwigowi i nagle Straż Miejska się zaangażowała. Kto by pomyślał jacy aktywni. Tylko ja nie raz był problem z parkowaniem na tym osiedlu to Straży nie dojrzysz! Gdzie tu konsekwencja w działaniu. No i przecież dla dobra mieszkańców i obywateli naszego miasta działają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdeb napisał:
Gdzieś czytałem, że rak mózgu może się rozwijać 10lat, a szanse na jego pojawianie się w przypadku ciągłego przebywania w pobliżu nadajnika wzrasta podobno ponad 100 krotnie. Ile w tym prawdy nie wiem, ale można poszperać w internecie, wiele jest ciekawych artykułów na ten temat, nie tylko entuzjastów stawiania anten ludziom na głowie znaczy dachu.
Jest szkodliwe a może i nie jest. Zależy od tego kto zleca badania!! Pewne jest to, że ci ludzie którzy protestują nie zdają sobie sprawy, że od zasięgu komórek, fali radiowych, telewizyjnych się nie odetną. Ciekawe czy wiedzą, że gdy używają mikrofalówki są narażeni na promieniowanie. "Sąsiad zadzwonił, że coś się dzieje. Natychmiast przyjechałem - mówi jeden z lokatorów Kasakadowej 7. " Zadzwonił pewnie też na komórkę. Nie wiem co się dzieje z polskim społeczeństwem, ale chcą się znaleźć w centrum uwagi, albo nie będę używał tutaj tego słowa którym należało by to określić. Proponuję, aby protestujący pokazali jak im zależy na zdrowiu i zniszczyli swoje komórki, najlepiej przed kamerą telewizyjną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, bądźcie poważni i pomyślcie chwilę. W domach macie: - myszy i klawiatury bezprzewodowe - internet bezprzewodowy - telefony komórkowe po sztuce na osobnika - telefony bezprzewodowe - mikrofalówki (2400MHz moc kilka kW, napromieniowujecie tym jedzenie i wszystko wokół) - telewizory i monitory (kineskop to lampa rentgenowska) - różnej maści zasilacze i transformatorki od wszystkiego - ściany oplecione przewodami elektrycznymi. To wszystko jest źródłem promieniowania elektromagnetycznego wielokrotnie większego niż to które wytworzy jeden dodatkowy nadajnik GSM. Takich nadajników macie zresztą w okolicy pewnie kilkanaście i jakoś jeszcze nikt się od środka nie ugotował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głodować!!! Bedzię zabawniej :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie dźwig tylko żuraw, "profesjonaliści" z Dziennika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co będzie jak się okaże za kilkanaście lat, że odziaływanie nadajników jest faktycznie niekorzystne dla zdrowia? Kto wypłaci odszkodowanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...