Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chociaż jedna decyzja drogówki prawidłowa bo tępaki z Magistratu są jak beton w niemieckich bunkrach, ograniczeni umysłowo jak tam ogranioczali do 60km\h. Czy Prezydent Zuk zrealizuje swoje obietnice przed wyborcze że, w Um będą pracować mądrzy i myślący ludzie , bo po okresie wyborów to tego nie widac dobier chyba sobie podobnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie dobra decyzja, teraz czas na Witosa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dobrze rozumiem chodzi o króciutki odcinek z pod świateł na krzyżówce z dożynkową do krzyżówki ze związkową.. jeżeli tak to nie wiem kto tam rozwinię prędkość 70km/h. bo i tak się dojeźdza na czerwone światło i jest 2-5 min czekania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak dobrze rozumiem chodzi o króciutki odcinek z pod świateł na krzyżówce z dożynkową do krzyżówki ze związkową.. jeżeli tak to nie wiem kto tam rozwinię prędkość 70km/h. bo i tak się dojeźdza na czerwone światło i jest 2-5 min czekania.
źle rozumiesz, pierwsze zdanie wszystko wyjaśnia, czytaj ze zrozumieniem .... od Elizówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wnioskwała drogówka a ile razy ją tam widziałem jak oznakowanymi i nieoznakowanymi radiowowazmi łapali za predkosc..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z nowszym odcinkiem ul. Jana Pawła? Ostatnio zaplacilem mandat bo jechałem... 71km/h. Wydaje mi sie ze to troszke przegiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
graf napisał:
A co z nowszym odcinkiem ul. Jana Pawła? Ostatnio zaplacilem mandat bo jechałem... 71km/h. Wydaje mi sie ze to troszke przegiecie
Przegięcie? Jechałeś 71km/h przy ograniczeniu do 50km/h - to ma być przegięcie?? Zastanów się co ty piszesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...