Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na te mieszkania czeka w Lublinie 5 tys. rodzin. Kolejne bloki oddane do użytku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lipca 2017 r. o 20:34 Powrót do artykułu
POMYŚLCIE TYLKO ILE ROCZNIE MOŻNA BYŁO BY WYBUDOWAĆ MIESZKAŃ ZA SAM TYLKO KONKORDAT ?.KONKORDAT TO OBECNIE 12 MLD ZŁOTYCH/ROCZNIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juź być może ostatnie takie mieszkania dla zwykłych lublinian bo obawiam się, że następne będą dla islamskich imigrantów po tym jak prezydent Lublina podpisał deklarację emigrancką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w ogóle miasto bierze sie za budowanie mieszkań? Chce sie miec mieszkanie to sie kupuje albo wynajmuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie prawda jest, że mieszkania mają metraż do 45m2. W jednym z trzech bloków są mieszkania większe powyżej 55m2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
To juź być może ostatnie takie mieszkania dla zwykłych lublinian bo obawiam się, że następne będą dla islamskich imigrantów po tym jak prezydent Lublina podpisał deklarację emigrancką.
 to p owuj dajecie za darmo 500+, gdyby to 500+ było jako dodatek do wynagrodzenia to by nie zjeżdzali,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma to jak narobić dzieci, dostawać  500+ i jeszcze nowiutkie mieszkanko, brawo podatnicy, zapieprzajcie  więcej, bo myślałam, że dostanę większe mieszkanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że mieszkania komunalne powinny być jedynie dla ludzi powyżej 40 roku życia, którzy w wyniku katastrofy stracą dorobek życia. Dodatkowo dla ludzi niepełnosprawnych, którzy nie mogą liczyć na pomoc rodziców, a sami są w stanie zajmować się sobą, a czasami i pracować. Inni powinni otrzymywać pomoc w trudnych sytuacjach co najwyżej na 5 lat. Potem każdy powinien starać się o własne mieszkanie lub je wynająć. Inaczej jak to się ma do tysięcy ludzi, którzy przez lata odmawiają sobie wielu rzeczy, aby spłacić kredyt zaciągnięty na kupno mieszkania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmozjady powinni sobie zarobić sami. Dlaczego ja muszę się tułać po zagranicach i ciężko zapier... a oni dostają darmo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a robić nie ma komu,. Bo się nie opłaca... a ty głupi zapierd... na ratę kredytu bo ci inaczej zabiorą. A tu proszę, nowiutkie, za free, a i pewnie czynsz za wysoki będzie dla większości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać że Żuka Lublin się rozwija
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech Wałęsa: "To bezpieka wykonywała moje polecenia, a nie ja. Chciałem pieniądze? To mi dawali. Chciałem mieszkanie? To mi dali". :-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech Wałęsa: "To bezpieka wykonywała moje polecenia, a nie ja. Chciałem pieniądze? To mi dawali. Chciałem mieszkanie? To mi dali". :-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
umorzyć, całkowicie, wszelkie zaległości czynszowe, tym lokatorom, którzy regularnie walą kupy i robią siusiu na klatkach schodowych i tam rzygają! Robią to samo co ich pieski, a te czynszu nie płacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bądź ja k BOLĘSA - Lech Wałęsa: "To bezpieka wykonywała moje polecenia, a nie ja. Chciałem mieszkanie? To mi dali". :-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nie prawda jest, że mieszkania mają metraż do 45m2. W jednym z trzech bloków są mieszkania większe powyżej 55m2
 te większe są przeznaczone dla rodzin uchodźców, którzy wkrótce przyjadą do Lublina na zaproszenie prezydenta naszego miasta. Tam rodzina to przynajmniej 8 osób w tym 4 wujków, rosłych samców. Kobiet nie zabierają ze sobą z kraju bo znajdują szybko nowe na miejscu. A potem je ubogacają ... wiecie jak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może takie bloki wybudować też na Porębie, Czubach, Czechowie,Willowej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bank dofinansował z pieniędzy podatnika,bo lichwiarze nie dadzą pieniędzy własnych! Ciekawe teraz ile będzie wynosił czynsz? Czy będzie stać mieszkańców na utrzymanie??? Rozrzutność państwa i samorządów jest niebotyczna,bo już zapomnieli o skrajnej biedzie,która jest wynikiem braku miejsc pracy.Chętnie wydaje się pieniądze na rozrywki ,stadiony ,a nic nie robi się by ludzie sobie zapracowali.Wyrzucili ze statystyki parę milionów ludzi i spadło im bezrobocie. Ludzie się muszą obudzić i pogonić cały rodowód Solidarności,bo to złodzieje!Musi powstać nowa siła na wzór "samoobrony" , inaczej nic z tego nie bedzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plac Litewski 50 milionów, czyli 3 razy tyle co bloki. Zatem na Litewskim może zamieszkać 360 rodzin. I to jest sukces Żuka. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Bądź ja k BOLĘSA - Lech Wałęsa: "To bezpieka wykonywała moje polecenia, a nie ja. Chciałem mieszkanie? To mi dali". :-))
 nie każdy jest jest taki bez honoru i to z wizerunkiem Matki Boskiej w klapie, tzn. że chrześcijanie to najgorszi kłamcy, itp. a dziwicie się muzułmanom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Bank dofinansował z pieniędzy podatnika,
undefined napisał:
--- i jeszcze puści podatnicy dodatkowo finansują 500+, brawo, ale z was robia idiotów a wy cicho siedizcie zamiast wyjść na ulicę i walczyć o godne wynagrodzenia za prace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...