Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nabici w telefon. Jak się nie dać nabrać?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lutego 2017 r. o 12:48 Powrót do artykułu
I weź tu uświadom ludzi po 80 przecież nawet, jak ja będę w tym wieku to za bardzo nie będę kojarzył. Do mnie wczoraj były jakieś głuchy telefon a potem dzwoni ponownie i mówi, że wygrałem konkurs kazałem im ###, i postraszyłem policją. Głuche telefony stosuje również windykacja aby nękać ludzi w celu wyłudzenia ich danych osobowych robią sobie bazy danych a jak się nie chce podać to katują albo grożą. Telefon u starszych ludzi służy po to aby w razie czego mieć z nimi kontakt jak się coś stanie ale firmy żerują na chorobach starszych ludzi. Jak już ciocia się wyprowadziła bo sama mieszkać nie mogła, dzwonił jakiś kurier aby książkę dostarczyć kazałem mamie odmówić przyjęcia paczki. Powinien być zakaz sprzedaży przez telefon, przeważnie nabierają się ludzie starsi z prostej przyczyny, są chorzy i nie myślą racjonalnie powinno być jakieś prawo zakazujące handlu przez telefon. Polskie prawo wspiera oszustów a osoby starsze nie mogą mieć telefonów w domach bo będą nękani - taka Polska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny business. A za głupote i naiwność trzeba płacic. Takie życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli ty biznesmenie uważasz że chorzy ludzie są głupi??? Niezły z ciebie biznesmen, ciekaw jak ty będziesz się zachowywał jak będziesz nieuleczalnie chory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie mamy prawo , popieramy złodzieji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny business. Jak dla Ciebie jest normalny, to jesteś normalny złodziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dzwoni z ofertą i jest namolny to zadaję pytanie czy rozmowa jest nagrywana potem każę mu wypier...ć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...