Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nadciąga Noc Kultury 2017 w Lublinie. Wielka instalacja na pl. Wolności

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 czerwca 2017 r. o 06:56 Powrót do artykułu
Do Śródmieścia "nadciągnie" kultura przez wielkie KU..., więc mieszkańcy niech lepiej wyjadą na wieś bo wiocha na pewno przyjedzie do nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko żeby oczko temu misu nie wypadło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taką kulturę to sobie możecie wsadzić w wasze 4 litery. Od jakiegoś czasu promowany jest ten zachodni chłam niczym żarcie z supermarketu !!! Wszystko na jedno kopyto, kulturalny fast - food made in USA NY. G.wno nie kultura, badziewie, jak najdalej od takich szopek !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny rok jest niemożliwe wejście do podziemnej trasy. Numer nie odpowiada, teatr NN nic nie wie i tak co roku. Może inna instytucja lepiej by to zorganizowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Taką kulturę to sobie możecie wsadzić w wasze 4 litery. Od jakiegoś czasu promowany jest ten zachodni chłam niczym żarcie z supermarketu !!! Wszystko na jedno kopyto, kulturalny fast - food made in USA NY. G.wno nie kultura, badziewie, jak najdalej od takich szopek !
 Że kultura to wg ciebie zachodni chłam? O czym ty piszesz? XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...