Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
LPEC liderem regionu."W pełni zasługuje na wyróżnienie".Żenada.Jakie sukcesy.Lider-monopolista,gdzie ceny ciepła jedne z najwyższych w kraju.Następnym pewnie będzie PGNiG,gdzie za plombowanie licznika biorą 104,11zł.Ciekawe kto był w tej kapitule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Auto Broker śmieszny wybór jak kupowałem samochód to firma nie potrafiła przedstawić swojej oferty za pośrednictwem poczty elektronicznej. Auto kupiłem 200 km 2,5 tys taniej, stad a lubelskie salony nie potrafiły konkurować ani obsługa ani cena.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na podstawie czego są dawane te nagrody?? kto ma większe układy... znowu wracamy do lat 70..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OD WIELU LAT TA SAMA KLIKA, TZW BIZNESMENÓW...JAKA TO PROMOCJA REGIONU, CO TE WŁADZE TFU REGIONU ZROBIŁY BY TU ISTNIAŁ BIZNES, BY TU CHCIANO INWESTOWAĆ???NIC,ZERO!!TOTALNE DNO,ŻADNEJ STRATEGI, ŻADNEJ CHĘCI DZIAŁANIA URZĘDASÓW!!NAWET TFU POLITYCY W WARSZAWCE Z LUBELSKIEGO MAJĄ SWÓJ REGION GŁĘBOKO W D....!!WIĘC O CZYM MY GADAMY...ZBUDUJCIE NAJPIERW DROGI BY DO TEGO ZAŚCIANKA DAŁO SIĘ DOJECHAĆ, BO NA RAZIE TO ŚMIERĆ NA KOŁACH I TORACH,CHA,CHA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za paranoja jeszcze powinni dostać nagrody; MPWiK, Plaza, Szalet przy ul. Lipowej i w dawnym PEDt, Decathlon, Komisy na ul. Sp. Pracy, E.Leclerc, Makro, Obi, MC Donals, Lidl, Poczta Polska, Telekomunikacja, Tesco, Carrefour, Tradis, KWP, KMP, Biura Pośrednictwa Pracy, RUP, MOPR, Taksówkarze, Szpitale, Przychodnie Zdrowia, Zakłady Pogrzebowe, Majdanek, Lokalne Cmentarze, Kościoły, Noclegownie, Domy Weselne, Dyskoteki, Uczelnie (w tym prywatne), Pols, Orange, Heya, Era, Miro, Solid, Konsalnet, Ciecie, Palacze, Sklepy spożywcze, Alkoholowe, Targ przy Globusie, PKS, PKP itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę chce wam się wypisywać takie rzeczy?! Nie szkoda czasu i energii :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bono napisał:
Auto Broker śmieszny wybór jak kupowałem samochód to firma nie potrafiła przedstawić swojej oferty za pośrednictwem poczty elektronicznej. Auto kupiłem 200 km 2,5 tys taniej, stad a lubelskie salony nie potrafiły konkurować ani obsługa ani cena.
Po części potwierdzam. są mało elastyczni w rabatach ale z tego co slyszałam w salonie bylo duzo zmian chyba nawet ze zmiana prezesa wiec powinno byc lepiej. Chyba tez zaczynaja wlasnie konkurowac bo ostatnio czesto slysze ich reklamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...