Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Być może Frampol jest jednym z najbiedniejszych w woj. ale zawsze przejeżdżając podziwiam czystość, ład i porządek w nim panujące. I to odkąd pamiętam Frampol wyglądał na śliczne miasteczko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz notuje spadek bo jest nudnym miastem turystycznym. Warszawka przestaje przyjezdzac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Łęczna ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz powinien być samograjem tyle ale 8 lat rządów burmistrza z PO zepchnęło miasto na ostatnią pozycję w województwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radzyń na siłe jest wspierany przez włądzęLublina ,miasteczko 15 tys. ludzi a robi siętam siedziby zusów krusów itp. a Łuków 2 razywiększy musi tam wysyłać ludzi ale władze mają to w nosie że 2 razy więcej ludzi musi ponosić koszta z dojazdem itp taka Polska rzeczywistość układów ,układzików kiedyś  w radiu był jakiś wojewoda czy marszałek i powiedział że to nie problem bo Łuków i tak da sobie radę super odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komfort życia niekoniecznie musi odzwierciedlać się w wysokości dochodów w przeliczeniu na mieszkańca! Wolę swoją codzienność w biednym Kazimierzu od tej "bogatej" w Lublinie lub Puławach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co Polska w Ruinie??? Trzeba być ślepym , żeby nie dostrzegać tych wszystkich zmian na lepsze. Brawo Żuk za dobre rządzenie i tak trzymać i trzeba ten rozwój kontynuować. A w te wybory , też zagłosuję na Karpińskiego, bo jego włąśnie popiera Żuk i razem sprawnie doprowadzili do wielu inwestycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak przyjdzie PiS do rządzenia, to będzie jeszcze lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komfort życia niekoniecznie musi odzwierciedlać się w wysokości dochodów w przeliczeniu na mieszkańca! Wolę swoją codzienność w biednym Kazimierzu od tej "bogatej" w Lublinie lub Puławach!
A to czym się chwalisz?.Biedaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może Frampol jest jednym z najbiedniejszych w woj. ale zawsze przejeżdżając podziwiam czystość, ład i porządek w nim panujące. I to odkąd pamiętam Frampol wyglądał na śliczne miasteczko.
To prawda, czuje się tam już zwyczaje niegdysiejsze rodem z CK Galicji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co Polska w Ruinie??? Trzeba być ślepym , żeby nie dostrzegać tych wszystkich zmian na lepsze. Brawo Żuk za dobre rządzenie i tak trzymać i trzeba ten rozwój kontynuować. A w te wybory , też zagłosuję na Karpińskiego, bo jego włąśnie popiera Żuk i razem sprawnie doprowadzili do wielu inwestycji.
Żuk popiera każdego z PO i jest na zdjęciu każdego kandydata z tego ugrupowania. Głosuj na Karpińskiego w końcu "chu. z tą Polską Wschodnią"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest ja ci coś powiem, weź się puknij w twoją głowę, jeśli chcesz zagłosować na Karpińskiego. Ja jestem z okolic Puław i wiem co ten człowiek zrobił (niedobrego) dla Puław. Sprzedał Azoty w Puławach dla Rosji i teraz rusek ma 53% udziałów w Azotach, więc to już nie od Azotów zależy co będą budować (inwestować), bo Rosja ma ponad połowę udziałów. Nie kłóć się aby ze mną w tej bo ja wiem co mówię, ja jestem na bieżąco z wiadomościami z Puław, ludzie z Puław z resztą też wiedzą co Karpiński zrobił złego dla Puław. Wszystkie inwestycje, które robione są na Lubelszczyźnie nie są zasługą jego, ani obwodnica Lublina, ani nic. On tylko się pod tym podpisuje, a nic nie robi, on jest fałszywcem. Jeśli chodzi o pana Krzysztofa Żuka to popieram cię i jestem tak samo za tym aby jak najdłużej był prezydentem Lublina, bo zrobił wiele i robi cały czas dużo. Nie było lepszego prezydenta Lublina nigdy, aż do tej pory, gdy to pan Żuk objął stanowisko prezydenta Lublina. PS. Nie chcę z tobą wchodzić w konflikt ale nie popieraj Karpińskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogoactwo miasta, regionu, kraju nie mierzy sie wplywami do budżetu tylko tym ile ludzie maja pieniedzy w kieszeni! Im mniej pieniedzy w budżecie tym bogatsi będą ludzi a tym samym kraj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostrów Lubelski fakt,totalne zadupie i chyba za dwadzieścia lat nic się tam nie zmieni. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porównajcie Lublin z Rzeszowem i okaże się że dziadostwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak pisal wczesniej kolega glosowanie na PiS moze zmienic region na lepsze ja jestem z Pulaw i wiem ze pan Karpinski przynosi cale zlo nie tylko w miescie ale i w ZA Pulawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porównajcie Lublin z Rzeszowem i okaże się że dziadostwo.
Lublin Liczba ludności: 348 120 (2012) Rzeszów, liczba mieszkańców 180 776  Faktycznie, Rzeszów to większa wieś na Ukrainie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Karpiński całe zło jasne. Drogi, lotnisko w dalszej rozbudowie, strefy ekonomiczne, nowe pomysły i zdobywanie funduszy. A co dla Puław zrobił Soboń i nie mówię o obronie nazwy mostu czy wystąpieniu z szablą. Co zrobiła Kruk poza wystąpieniem w sejmie wątpliwej trzeźwości oraz poza opowiedzeniem się przeciw elektrowni co rzekomo ma szkodzić ZA a sam prezes zakładów mówi, ze elektrownia gazowa to lepsze perspektywa. Człowieku obudź się PiS to w Lubelskim nic nie robi akurat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo że Puławy z Lublinem na razie nie mają szans. Ale za jakiś czas.. dlatego głosuje na Karpińskiego bo wierzę że w niedalekiej przyszłości tak się stanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgodzę się z tym ze tylko PIS moze wprowadzić zmiany na lepsze, bo tak nie jest. ja uwazam ze Lubelskie sie bardzo pręznie rozwija, Karpinski i Prezydent Żuk starali sie o dofinansowania, duzo przydatnych inwestycji powstalo, a to oni najwiecej z nich wspierali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...