Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepsi opiekunowie i najlepszy żłobek w Lublinie

Utworzony przez neiti1, 11 marca 2015 r. o 21:25 Powrót do artykułu
Z czystym sercem mogę polecić żłobek nr 5 jest super. Panie sympatyczne i troskliwie. Każdej mamie powiem że to super placówka dla dziecka. Moje chodziło tam 2 lata i każdego dnia bieglo jak na skrzydłach. Do tej pory chce odwiedzać "swoje" Panie jak tylko jesteśmy w pobliżu. Taka nagroda słusznie się należy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha Kolejny żenujący konkurs dla urzędników.. Jeśli ma to być konkurs to trzeba brać pod uwagę wszystkie żłobki z Lublina i wszystkie opiekunki.  Czemu nie ma tu prywatnych żłobków.. Mogło by się okazać, że standard opieki w prywatnych jest dużo wyższy niż w państwowych... Psychologia sukcesu? Nierówne traktowanie na zlecenie urzędu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej Drogie Mamy, mam pytanie dotyczące placówek, w których można zostawić swoją Pociechę pod opieką. Zależy mi na tym, żeby placówka miała siedzibę gdzieś na Bronowicach w Lublinie. Jak narazie znalazłam tam Klub Dziecięcy A GUGU, o którym słyszałam sporo dobrego. Czy któraś z Was oddawała tam już swojego Maluszka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...