Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepsze miasta do studiowania w Europie. Lublin wyżej niż Paryż

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 października 2016 r. o 10:39 Powrót do artykułu
Jak chwalą to trzeba się tylko cieszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli dla kogoś studiowanie jest celem, a nie środkiem, to czemu nie. Tylko co potem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha. To żarty jakieś ;o)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paryż to jedno z najdroższych miast Europy . Lublin to raj dla ciapatych......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kładka nad ul. Sowińskiego . Naprawa pochłonęła troszkę kasy ,ale barany i tak po chamsku ładują się pod koła . Kto za to zapłacił i po co ? Może władze UMCS-u poinformują to bydło ,że kładką przechodzić przez ulicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby było mniej uczelni jaśniałby Lublin a tak migotanie lekkie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin wyżej od Paryża - bo leży na Wyżynie (Lubelskiej), a Paryż w pradolinie Sekwany. Więc tytuł artykułu mówi prawdę. A ja zawsze ceniłem prawdę, dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Magazyn nie wyjaśnia, jak oceniał miasta. Każdemu prawi kilka komplementów. Lublin chwali za to, że daje cudzoziemcom dobre możliwości studiowania, za kuchnię, czy teatry." .... KUCHNIA i TEATRY, dobre. :) ... a po studiach praca za 1400 - max. 2000 PLN, pod warunkiem że ją się znajdzie. Przeważnie nie w zawodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cud! Kozi gród wyżej od Paryża, a to znaczy, że upadek się zbliża!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ci studenci z Norwegii? nie znam ani jednego/jednej i nigdy nie widziałem a studiuje już 8 rok. jestem z LBN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z was za ludzie zamiast się cieszyć to wrzuty typowe 'polaczki'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polaczki cebulaczki wiedzą najlepiej zza ekranów monitorów. Siedzą sfrustrowani i na wszystko narzekają. Brawa dla Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Gdzie ci studenci z Norwegii? nie znam ani jednego/jednej i nigdy nie widziałem a studiuje już 8 rok. jestem z LBN.
dziwne bo ci z Norwegii zazwyczaj chodzą z napisami na czołach "jestem z Norwegii" ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studenci z Norwegii pochodzenia Marokanskiego- takich mam sasiadow studentow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paryż? Co to za miasto? Chyba chodzi o miejsce w Europie gdzie panuje szarjat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Polaczki cebulaczki wiedzą najlepiej zza ekranów monitorów. Siedzą sfrustrowani i na wszystko narzekają. Brawa dla Lublina!
Weź się nie podniecaj światowcu i postępowcu z love parade.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Co z was za ludzie zamiast się cieszyć to wrzuty typowe 'polaczki'
Czym się niby podniecać ? Tym że intruzi z UPAiny, kórzy lubią sobie w wolnym czasie pohajlować na Majdanku zaniżają Lubelakom zarobki albo wręcz kradną miejsca pracy ? Idź sobie dobrze zrób z jakąś Swietłaną czy Oksaną tylko się potem na HIVa / ADIDASA przebadaj, jak jesteś taki otwarty jak odbyt homosia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...