Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najpiękniejsze koty naszych Czytelników. Głosowanie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 lutego 2017 r. o 12:45 Powrót do artykułu
nie lubię kotów, od kiedy sasiadka przez scianę miała ich 32 sztuki w 30 metrowym mieszkaniu, wypuszczała je na korytarz jak ludzie poszli do pracy, a one sikały i srały na wsxystkie wycieraczki i nie tylko, swalały kwiaty z parapetu, scierały pazurki o wycieraczki i smród jaki robiły był nie do zniesienia, w mieszkaniu u sąsiadki śmierdziało gorzej niż w świńskim chlewie. Koty odpadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wina sąsiadki, a nie kotów. jak nie wyprowadzałbyś psa na dwór tylko na korytarz, to też by tam narobił. trzeba było zadzwonić do towarzystwa opieki nad zwierzętami, a nie hodować w sobie nienawiść do zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie miałem kota. Nigdy nawet sobie nie wyobrażałem mieć kota.Ale ktoś ważny na górze chciał sprawdzić mnie. Na mojej drodze postawił 2 razy koty w wielkiej potrzebie. No cóż powiem nieskromnie , chyba zdałem egzamin na człowieka . Koty są u mnie. Nawet jeden odwdzięczył się wybawiając mnie mnie z rwy kulszowej( w nocy przychodził i kładł się na mój krzyż, żona przypadkiem to zobaczyła). Dziś nie wyobrażam sobie powrotu do domu bez witających mnie kotów. To mruczenie i te spojrzenia są bezcenne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj spacer na osiedlu nie należy do przyjemnych. Gdzie tylko nie spojrzeć, to widać tylko psie kupy. Nie rozumiem właścicieli tych pupilków- dlaczego uważają, że wszystkie chodniki, trawniki należą tylko do nich. Gdzie jest mój czysty chodnik, trawnik?. Uważam, postępują chamsko- zapaskudzając otoczenie. Brak im szacunku do drugiego człowieka. Czy kiedykolwiek to zrozumieją, ci zarozumialcy??.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien być światowy dzień- raz w tygodniu sprzątania po swoich pupilkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zarabiaj pieniądze online zarejestruj się tutaj ***bit.ly/2ldzred
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
25 luty godz 12:00 pod Sądem Okręgowym w Lublinie na Krakowskim Przedmieściu. Strajk Obywatelski przeciwko likwidacji niezawisłości Sądów. Jeśli nie chcesz powrotu PRL w Prokuraturze i Sądach czekamy na Ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
25 luty godz 12:00 pod Sądem Okręgowym w Lublinie na Krakowskim Przedmieściu. Strajk Obywatelski przeciwko likwidacji niezawisłości Sądów. Jeśli nie chcesz powrotu PRL w Prokuraturze i Sądach czekamy na Ciebie///---Kto organizuje??. Kitkę mam- a kota.psa trzeba mieć na rękach,czy w głowie?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś tu przewał z tym głosowaniem dlatego sobie juz daruję bo jeszcze wczoraj klilka procent było a dziś się zmniejszyło ekstra... sciema dz.w.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry kot to przemielony kot na karmę dla psów :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dobry kot to przemielony kot na karmę dla psów :)  :)
U mnie kot i pies. Przyjdż i spróbuj skrzywdzic kota , to zobaczysz co to solidarność kocio-psia. Ręczę ci ,że mój czarny terier rosyjski nie mialby litości dla ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótki jest żywot takiego, skumplowanego z psem kota, który niefrasobliwie wlezie na teren łowiecki normalnego psa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to głosowanie to istna ściema do do redakcji komentarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyniki głosowania podawane są uczciwie,wyniki dla kota w każdym dniu mogą być inne,potrafi to zrozumieć każdy rozumiejący matematykę i zasady głosowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Peeselowski DW robi bokami i kotki muszą zapchać dziurę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał: Dobry kot to przemielony kot na karmę dla psów :) :) Z ciebie po zmieleniu nawet karmy by nie było, tylko trochę śniegu :) ps. powinni zabronić jedzenia śniegu w ciąży bo potem takie bałwany się rodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
25 luty godz 12:00 pod Sądem Okręgowym w Lublinie na Krakowskim Przedmieściu. Strajk Obywatelski przeciwko likwidacji niezawisłości Sądów. Jeśli nie chcesz powrotu PRL w Prokuraturze i Sądach czekamy na Ciebie.... >>>.Czy mogę przyjść ze swoją puszką?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nr 5 wygrywa! Miauu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurwa a gdzie Alik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy niedługo będzie głosowanie na najpiękniejszą kupę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...