Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nakrętki dla hospicjum: My zbieraliśmy, strażacy nosili

Utworzony przez zawiedziony, 11 maja 2011 r. o 12:01 Powrót do artykułu
zawiodlem sie.. mam 24 lata wprawdzie chyba nie jestem nieuleczalnie chory ale w zyciu nie bylem na wakacjach ani tymbardziej zagranicznej wycieczce, nie stac jest na to moich rodzicow a pieniadze przeznaczam na edukacje, to ze skrupulatnie zbieralem te zakretki i wkrecilem w to kolegow teraz zaluje... bo mialo to byc zamienione na wozek inwalidzki :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz trochę racji, jeśli faktycznie zmieniono w trakcie zbiórki jej cel. Ale z drugiej strony pomyśl. Ty masz wiele lat przed sobą i mam nadzieję uzbierasz sobie na wyjazd w miejsce, które będzie dla Ciebie atrakcyjne, a dla tego konkretnego dziecka może to być jedyna szansa na realizację marzenia. Co do wózka, to przecież można zorganizować kolejną akcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AKCJA TRWA NADAL NADAL ZBIERAJMY TO DRUGA ALE NIE OSTATNIA EDYCJA NAKRĘTKOWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbieram lecz juz nie zbieram.....zawiolam 2 worki i nikt nawet nie powiedzial dziekuje za to!!!!rozumiem ze to nie dla ludzi pracujacych tam lecz dla dzieci ale troche kultury !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...