Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nałkowskich: Płatna koperta dla inwalidy

Utworzony przez Rozśmieszony, 21 października 2009 r. o 22:19 Powrót do artykułu
Następna:\Bardzo się cieszę. Myślałam, że jak nie pójdę do sądu, to nie uda się załatwić tej sprawy – mówi Siniarska| a niech-by poszła do tego sądu - sąd by za tą Panią zapłacił. Ha Ha - ale Ludzie są naiwni - i wszystko się im należy - jak za komuny - wszystko za darmo - a inni muszą za nich płacić - ale dla nich za darmo. Dobre sobie - ich nie obowiązuje regulamin. Ciekawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozśmieszony napisał:
Następna:\Bardzo się cieszę. Myślałam, że jak nie pójdę do sądu, to nie uda się załatwić tej sprawy – mówi Siniarska| a niech-by poszła do tego sądu - sąd by za tą Panią zapłacił. Ha Ha - ale Ludzie są naiwni - i wszystko się im należy - jak za komuny - wszystko za darmo - a inni muszą za nich płacić - ale dla nich za darmo. Dobre sobie - ich nie obowiązuje regulamin. Ciekawe.
Kolejny przykład polskiej tolerancji!!! Ci ludzie i tak już są pokrzywdzeni przez los a mają jeszcze płacić???a może dowiedziałbyś się ile dostają renty inwalidzkiej?i czy im starcza przetrwać cały miesiąc?swoje chore opinie zostaw dla siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja powiem tak, naszą spółdzielnia na Nałkowskich powinno się zając CBA, skontrolowac ich NIK. To co się tam dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie. Nic nie mozna załatwić. Za wszystko trzeba płacić. Wszystko trzeba załatwiać we własnym zakresie. Pytam tylko w takim razie po co ta spóldzilenia? Likwiduja ludziom parkingi, likwidują zieleń. Ciekawe jak w końcu zakończyła się sprawa z podzielnikami ciepła w tych ponad tysiącu nierozliczonych mieszkaniach. Teraz na tych elektronicznych dopiero wyjdziemy. Naprawde niech ktoś się wreszcie za to weźmie i skontroluje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani Siniarska ma może legitymacje niepelnosprawnej ,ale taka z niej niepelnosprawna jak z koziej d..... traba.Zresztą ta pani uwielbia latac po sach z byle pier***a.Ona powinna placic za uprzykrzanie zycia ludziom ,nie tylko za parking
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez to znana chyba w całym mieście wariatka i pieniaczka.Dla niej własciwe miejsce do parkownia jest w psyhiatryku.Kiedy w końcu ktoś tej babie utrze nosa i posadzi ją wreszcie na czterech literach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozśmieszony napisał:
Następna:\Bardzo się cieszę. Myślałam, że jak nie pójdę do sądu, to nie uda się załatwić tej sprawy – mówi Siniarska| a niech-by poszła do tego sądu - sąd by za tą Panią zapłacił. Ha Ha - ale Ludzie są naiwni - i wszystko się im należy - jak za komuny - wszystko za darmo - a inni muszą za nich płacić - ale dla nich za darmo. Dobre sobie - ich nie obowiązuje regulamin. Ciekawe.
No widać jaki jesteś mądry i tolerancyjny... I już pomijając to jaka jest ta kobieta-to faktycznie,że niepełnosprawni mają przechlapane w Polsce. Dziś usłyszałem,że w Niemczech jest tak wszystko przystosowane,że osoba na wózku wszędzie da sobie radę sama-w Polsce natomiast bez pomocy drugiej osoby niezbyt będzie w stanie sama po mieście(Lublinie)się poruszać.Piszę,bo znam ten temat"z szarej codzienności". Ano widzisz-jesteś kolejny,który potrafi czepiać się inwalidów-a może zapytałbyś się"czemu menele za mieszkania nie płacą-a Spółdzielnia nie jest w stanie im nic zrobić ani z mieszkania wyrzucić-bo..."nie da się!" "? Czemu nikt nie jest w stanie od pijaka/menela wyegzekwować pieniędzy na opłaty lub zagnać go do roboty???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niepełnosprawny a niepełnosprawny .....nie zawsze znaczy to samo...hahaha...ta baba ona chyba jest niepełnosprawna ale na umysle....jakos nie widac u niej wizualnej niepełnosprawnosci,lata jak mały samolocik i szuka komu by tu dogryźć ......a broń Panie Boże od tego czegoś....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozśmieszony napisał:
Następna:\Bardzo się cieszę. Myślałam, że jak nie pójdę do sądu, to nie uda się załatwić tej sprawy – mówi Siniarska| a niech-by poszła do tego sądu - sąd by za tą Panią zapłacił. Ha Ha - ale Ludzie są naiwni - i wszystko się im należy - jak za komuny - wszystko za darmo - a inni muszą za nich płacić - ale dla nich za darmo. Dobre sobie - ich nie obowiązuje regulamin. Ciekawe.
Własnie.....ciekawe,dlaczego ona ma nie płacic...MOŻE I JA ZACZNĘ TAK KAŻDEGO STRASZYĆ SĄDEM ...TO I MI BĘDĄ ODPUSZCZAĆ ...HAHAHAHAH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kolejny przykład polskiej tolerancji!!! Ci ludzie i tak już są pokrzywdzeni przez los a mają jeszcze płacić???a może dowiedziałbyś się ile dostają renty inwalidzkiej?i czy im starcza przetrwać cały miesiąc?swoje chore opinie zostaw dla siebie!
NO CO TY NIE POWIESZ!!!...A CZY WIESZ ILE LUDZIE ZARABIAJĄ?? NAWET 500 ZŁ.I CO ? ICH TEŻ STAC JEST NA PLACENIE ZA PARKING??.. A to że płace na parkingu 3 zł za godzinę i dodatkowo drugie tyle musze dać menelom ,bo inaczej zarysują i auto...i tym sie tez nikt nie zajmie to jest ok??..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
NO CO TY NIE POWIESZ!!!...A CZY WIESZ ILE LUDZIE ZARABIAJĄ?? NAWET 500 ZŁ.I CO ? ICH TEŻ STAC JEST NA PLACENIE ZA PARKING??.. A to że płace na parkingu 3 zł za godzinę i dodatkowo drugie tyle musze dać menelom ,bo inaczej zarysują i auto...i tym sie tez nikt nie zajmie to jest ok??..
Osoby zarabiającej 500 zeta nie stać na samochód... krótka piłka... mam dwa samochody na stanie (oficjalnie 3, ale trzeci stoi skasowany i czeka na decyzję ubezpieczyciela sprawczyni wypadku) i wiem ile kosztuje roczne utrzymanie samochodu. Poza tym 2,50 za godzinę (1,50 za pół)... a z tymi menelami z Krakowskiego i Kapucyńskiej się zgodzę... zawsze im ze strachu ze dwa złote rzucę, chociaż wypełniony bilet parkingowy świeci za szybą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...