Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nalot celników na targ przy ul. Unii Lubelskiej

Utworzony przez crx, 28 stycznia 2010 r. o 15:16 Powrót do artykułu
Kilka lat mieszkałem w Lublinie i doprawdy nie wiem ,gdzie był ten targ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Kilka lat mieszkałem w Lublinie i doprawdy nie wiem ,gdzie był ten targ.
To znaczy skąd Ty się tu wziąłeś ten targ istnieje jak pamiętam od ok +- 20 lat więc Ty pewnie niedawno i krótko w tym mieście byłeś ? Bo właściwie nie da się inaczej tzn krótszą drogą np z Kaliny dojechać do dworca nie mijając po prawej stronie targu z duuużym napisem zaś po lewej stronie są ogródki działkowe , często za zamkiem rozstawiany jest cyrk a i wesołe miasteczko często tam gości zaś na placu przy zamku często odbywają się zapasy rycerskie oraz inne imprezy a z tego miejsca też nie da się nie zauważyć tego targu tak więc targ ten był jak wspomniałem i nadal jest i funkcjonuje czasami sam tam robię zakupy bo parking mają duży !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w jakiej cenie ruscy mają 1 litr wódki? Może bedzie taniej niż zimowy płyn do sprysków a jak zabraknie w domu to bedzie skąd :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za każdym razem kiedy tamtędy przechodzę jestem namawiana na alkohol i papierosy i to już od kilku lat, tak samo jest na targu przy ul. Ruskiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I naszym urzednikom i policji zajelo tyle czasy zeby zrobic nalot. Ze Wschodu handluja tam juz ze 20 lat a oni sie teraz obudzili. Przeciez zlikwidowac przemyt to nic prostszego jak zaczac od targow. Codziennie takie naloty robic to sie w koncu im ode chce a recydywistom wbijac pieczatke z zakazem wjazdu do Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~marzena~ napisał:
za każdym razem kiedy tamtędy przechodzę jestem namawiana na alkohol i papierosy i to już od kilku lat, tak samo jest na targu przy ul. Ruskiej...
I co nie dałaś się przez te kilka lat namówić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady bukmacherskie w polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...