Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napad na bank przy ul. Bursztynowej

Utworzony przez youtubowicz, 19 lutego 2010 r. o 19:46 Powrót do artykułu
Maciuś.. Co się stało??? -Pamiętacie to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
youtubowicz napisał:
Maciuś.. Co się stało??? -Pamiętacie to?
Ba! Pamiętamy!!! ŁAZIENKA JEST ZAMKNIETA. I jeszcze jakieś techno pod to krążyło w sieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, nareszcie złodzieje okradają ZŁODZIEI !!! Hura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BANK ODBIJE SOBIE NA KLIENTACH!!! DOLICZĄ DO RAT KREDYTU 200% WYŻSZE UBEZPIECZENIE I BĘDZIE OKI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ha napisał:
Bardzo dobrze, nareszcie złodzieje okradają ZŁODZIEI !!! Hura. :lol:
wez deb***u sie nie wypowiadaj nawet. nie wiesz co przezywa taka kobieta gdy ma pistolet przystawiony do glowy. zycze ci podobnej sytuacji. a pieniadze sa ubezpieczone i nikt na nikim nie bedzie sobie odbijal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorku, nie "tą" informację tylko "tę informację". Ja wiem, że nie wszyscy muszą mieć maturę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadni czytelniku kiedy maja miejsce takie wydarzenia - jak gospodarka sie rozwiza czy wrecz przeciwnie? Aby patrzec jak do "grupy trzymajacej sondaze" dokoptuje "grupa trzymajaca socjologie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotreklublin napisał:
wez deb***u sie nie wypowiadaj nawet. nie wiesz co przezywa taka kobieta gdy ma pistolet przystawiony do glowy. zycze ci podobnej sytuacji. a pieniadze sa ubezpieczone i nikt na nikim nie bedzie sobie odbijal
Ciekawe skąd pijaczki z Perłowej mialyby mieć pistolet? Chyba na kapiszony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Ciekawe skąd pijaczki z Perłowej mialyby mieć pistolet? Chyba na kapiszony...
jakies 13-15 lat temu kilku wtedy malolatow z poreby mialo spluwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TAK TO WYGLĄDA JAK ZAOSTRZYLI WYMOGI PRZY DAWANIU KREDYTÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to w tym samym budynku co mieści się Pronet (NPLAY)??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Borys napisał:
Redaktorku, nie "tą" informację tylko "tę informację". Ja wiem, że nie wszyscy muszą mieć maturę...
wikipedia; 2. Widziałem tą piekną kobietę. (Forma niezgodna z normą wzorcową, zgodna z normą użytkową, swobodna, potoczna, coraz częściej też pisana)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hyg napisał:
wikipedia; 2. Widziałem tą piekną kobietę. (Forma niezgodna z normą wzorcową, zgodna z normą użytkową, swobodna, potoczna, coraz częściej też pisana)
Właśnie - niezgodna z wzorcową. Kto ma propagować poprawną polszczyznę jak nie dziennikarze? Co jakiś czas ktoś straszy, że można już mówić "poszłem", bo tyle osób tego słowa używa, a to wierutna bzdura. Dbajmy o nasz język. Nie bądźmy Amerykanami, którzy nie przejmują się zasadami gramatyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...