Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napad na "Żabkę" w Lublinie. Kto rozpoznaje sprawcę?

Utworzony przez stefan, 12 lipca 2014 r. o 13:16 Powrót do artykułu
no i dlatego w sklepie powinna byc bron on z nozem jak by mu pierdolnela kobieta ze 2 kulki to kolejny jebany złodziej by sie zastanowił co robi :) proponuje przejzec nagrania z ostatniego miesiaca zapewne był w tym sklepie kilkukrotnie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TOŻ TO NASZ DONALD :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w żabce na Bursztynowej nie ma jeszcze alkoholu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żabki to ulubione sklepy dla złodzieji. Nie jest to pierwszy napad na żabkę w Lublinie. Wcześniej skopano sprzedawczynię i pobito jej męża na Bronowicach. W sklepach tych na porządku dziennym są zuchwałe kradzieże alkoholu ale też papierosów i słodyczy. Wszystkie żabki są wyposażone w monitoring ale złodzieji to wcale nie odstrasza. Dzieje się tak dlatego bo zwykle na sporej powierzchni przebywa jedna sprzedawczyni, piwo i słodycze są w zasięgu ręki, papierosy też można złapać i uciec bo najczęściej stoisko z alkoholem i papierosami jest blisko drzwi. Wiem co mówię bo przez trzy lata pracowałem tuż obok żabki i to w samym centrum miasta, to widziałem co tam się działo niemal każdego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjrzałam mu się dokładnie proszę zwrócić uwagę na charakterystyczny motyw na kapturze. Po rysach twarzy widze że to desperat, po wygladzie dłoni widzę że miał trudne dzieciństwo lał go ojciec a matka się nim nie interesowała i nie dawała mu jeść. Gdy patrzę na całą jego sylwetkę i styl ubierania wnioskuję że to sympatyk Twojego Ruchu a wcześniej Tuska. Taki wniosek jest oczywisty po tępej a wręcz debilowatej mimice twarzy .Już samo to świadczy o desperacji do jakiej się posunął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ależ to pinokio !!! spójrzcie na jego nos od razu go poznałem chyba policja wie gdzie szukać pnokia ale że on aż do takiego kamikadze się posunął ... dajcie spokój - trzeba mieć narąbane w głowie przed wojną takich idiotów nie było, jak napadali to tylko na bank lub jubilera a teraz po śmierdzące szlugi chwyta się jak topielec brzytwy. Co to się porobiło od tych konserwantów w jedzeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez to ten matoł Gryzio z Czechowa hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minister Sienkiewicz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto do czego doprowadziły nasz kraj solidaruchy z lat 80, wyślijcie zdjęcie walęsie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serie napadów,pijaństwa na osiedlach, a zaczęły się wakacje i gówniarzom brakuje na alkohol..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był Marcin Gambeta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...