Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napadł na staruszka przy ul. Narutowicza. Nikt nie reagował

Utworzony przez karol, 22 listopada 2011 r. o 13:49 Powrót do artykułu
Szacunek dla tego gościa. Gdyby tak wszyscy reagowali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO! i gratulacje za postawe dla kierowcy! Koleś w moim wieku, aż wstyd. Zamiast "szukać ofiary" wziałby się za siebie i swoją przyszłość.. z poprzedniego zatrzymania widać nic się nie nauczył.. może 12 lat w kiciu go nauczy.. Znieczulica niestety w narodzie wielka jest.. Mnie kiedyś okradziono w niedziele, w biały dzień - przechodzący obok nawet nie zareagowali (nawet ktoś się witał z jednym z napastników) Jeszcze raz gratuluje postawy Panie kierowco!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilekie gratulacje dla tego Kierowcy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komendant policji powinien dać nagrodę temu panu, a tego śmiecia do paki, żeby przynajmniej przez kilka najbliższych lat nikogo nie napadł na ulicy. 25-letni obszczymur, który napada 85-letniego starca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla jednej z nielicznych osób w wielkim Lublinie, którą było stać na reakcję i pomoc poszkodowanej osobie!!! Sama doświadczyłam znieczulicy mieszkańców Lublina, ludzie skąd bierze się w was tyle obojętności? Wy też możecie być na miejscu poszkodowanych osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodziejowi kulasy i łapy połamać w kilku miejscach, gębę obić. Złamasa nie do więzienia a do ciężkich robót z wielką ołowianą kulą u nogi co by nie spindolił. *************************************** Panu kierowcy pogratulować i podziękować oraz nagrodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w podobnej sytuacji. Przy Krańcowej killku łbów tłukło jednego. Ktoś jednek wcześniej zadzwonił ode mnie na policję, bo złapali ich zaraz. Trzeba reagowąc -- zawsze. Opłaca sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pasażerowie z przystanku w niedzielę drep, drep, drep do kościółka i do komunii a może i na pielgrzymkę do Częstochowy - Polactwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znieczulica bierze sie stad ze w polsce mamy choojowe prawo bardziej opłaca sie odwrocic niz pomagac uderzysz smiecia, to ten cie oskarazy o pobicie samemu tez mozna oberwac a jak policja sie nim zaoopiekuje to pozniej na komendzie składac zeznania, podawac swoje dane, i jeszcze taki smiec ma prawo znac nasze dane, to pozniej sie ładnie odwdzieczy jak wyjdzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla kierowcy!!!, Wielkie SERCE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka postawa jak tego kierowcy to rzadkość w dzisiejszych czasach.Szacun dla Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malkom napisał:
A pasażerowie z przystanku w niedzielę drep, drep, drep do kościółka i do komunii a może i na pielgrzymkę do Częstochowy - Polactwo
Ci co stali na przystanku to tak jak ty baranie palikota w wyborach popierali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No aż jestem zaskoczony że kierowca podjął takie działanie. Należy mu się nagroda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qen napisał:
znieczulica bierze sie stad ze w Polsce mamy choojowe prawobardziej opłaca sie odwrocic niz pomagacuderzysz smiecia, to ten cie oskarazy o pobiciesamemu tez mozna oberwaca jak policja sie nim zaoopiekuje to pozniej na komendzie składac zeznania, podawac swoje dane, i jeszcze taki smiec ma prawo znac nasze dane, to pozniej sie ładnie odwdzieczy jak wyjdzie...
kilka lat temu koleś włamał mi się do samochodu, akurat byłem w pobliżu i kolesia po ryju strzaskałem i oddałem w ręce Policji.Miałem nie lada kłopoty. 1.Złodziej poznał moje dane bo ja jako świadek oskarżyłem 2.Znowu ja za pobicie dostałem 1 rok w zawieszeniu bo moje użycie siły było za duże w stosunku do popełnionego czynu przez złodzieja.Pewnie miałem czekać aż mnie nożem pchnie to wtedy grzecznie bym go spoliczkował? Teraz nikomu nie pomogę.Jedyna rada to taka że jak złapiesz kogoś na gorącym uczynku a masz przewagę siły to mu wpier*** spuścić i uciec. Zresztą Policjant sam mi tak radził ,który przyjechał na moje wezwanie przy włamaniu do samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
preła napisał:
kilka lat temu koleś włamał mi się do samochodu, akurat byłem w pobliżu i kolesia po ryju strzaskałem i oddałem w ręce Policji.Miałem nie lada kłopoty. 1.Złodziej poznał moje dane bo ja jako świadek oskarżyłem 2.Znowu ja za pobicie dostałem 1 rok w zawieszeniu bo moje użycie siły było za duże w stosunku do popełnionego czynu przez złodzieja.Pewnie miałem czekać aż mnie nożem pchnie to wtedy grzecznie bym go spoliczkował? Teraz nikomu nie pomogę.Jedyna rada to taka że jak złapiesz kogoś na gorącym uczynku a masz przewagę siły to mu wpier*** spuścić i uciec. Zresztą Policjant sam mi tak radził ,który przyjechał na moje wezwanie przy włamaniu do samochodu.
taaa, taa, a świstak siedzi i zawija....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! Reagujmy na takie zdarzenia. Jak potem można swoim dzieciom spojrzeć w twarz? Zresztą bandyci są zwykle tchórzami, tylko wobec słabszych chojrakują. Nasza bierność ich rozzuchwala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...