Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Typowe działanie MOSIRu. W górach pada śnieg to na drugi dzień otwierają stoki. U nas 1,5 tygodnia trzeba go formować . Brzuch mnie boli ze śmiechu. Identyczna sytuacja jak ze zjeżdżalniami na slonecznym wrotkowie, które otworzyli dopiero w sierpniu. Panie Szmit, jak nie umie Pan niczego dobrze zrobić, to może lepiej dać sobie spokój i odejść ze stanowiska. Większość lublinian się ucieszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myślę, że jak w lutym Mosir otworzy stok to będzie najlepiej.. Po co już teraz otwierać skoro jest aż tyle śniegu ? Niech stok się kształtuje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To słabo, bo Rąblów w powiecie puławskim rusza już jutro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcześniej nie można bo potrzeba jeszcze paru bałwanów a śniegu dla nich jeszcze mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:excl : Nie tylko drogowcy są nieprzygotowani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jakas kpina, jest 20cm naturalnego opadu, temperatury po -8 a armatki maja dalej wakacje. Na co czeka mosir ? az bedzie +2 stopnie i nie bedzie mozna nasniezac ? W tej chwili sa naprawde dobre warunki do produkcji sniegu i armatki powinny chodzic na full ogien a nawet chyba nie sa porozstawiane. Tyle pieniedzy wywalone na stok i snowpark i nie mozna z nich korzystac. Prywatny wlasciciel Rablowa od razu wykorzystal pierwsze mrozy i sniezyl bo mu sie to oplaca. Szkoda ze mosirowi nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego mnie to nie dziwi????????????? w Rąblowie ruszyli dziś, a na GLOBUSIE 1,5 tygodnia ma trwać kształtownie 300 metrowego stoku??????????? Byłem dziś tam około 17stej i nie widziałem żadnej pracującej armatki, ale widziłem leżące dobre 30 cm luźnego śniegu, poza tym żywej duszy. Brawo MOSIR.Czekajmy do kwietnia................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chrzanowie mają ruszyć w sobote, a tam mają dużo więcej do szejpowania. Mosir potrzebuje 1,5 tugodnia, to chyba będzie jakieś CUDO co tam WYŻEŹBIĄ ci artyści przez tyle czasu........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się wydaje że poprostu nikimu na tym nie zależy żeby urychomić wyciąg jak najszybciej, nie zależy żeby zacząć na nim zarabiać (za dwa dni weekend). 1,5 tygodnia to duża przesada, chyba że będzie się chce kształtować stok ŁOPATĄ. A tekst że trzeba jeszcze dośnieżać jest troche przesadzony, przecież można to robić w nocy. Przecież tak się zwykle robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może trzeba sprywatyzować MOSIR i po kłopocie.Jak będą mieli pobory liczone od zysków (ilości korzystających z obiektów) to zaczną pracować.To samo z lodowiskiem było kiedyś w hali ale po co .Teraz hala stoi pusta w tygodniu a pobory takie same albo jeszcze większe niż jak było czynne lodowisko-a plus bo nie trzeba nic robić. lodowisko na zewnątrz -pewnie czekają aż będzie cieplej bo wtedy nie zmarzną i będą mogli mrozić bo teraz ten mróz jest za mały. A na spotkaniach w Ratuszu odfajkowane że mamy dwa lodowiska w Lublinie, nowoczesny stok i piękną nową halę.Brawo p.Dyrektorze- najważniejsze mieć dobre samopoczucie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie jest własnie zaangażowanie jak się jest utrzymywanym z budżetu miasta. Czy wyciąg ruszy szybko czy nie, czy wcale nie ryszy, miasto i tak da na jego utrzymanie. ALE WYSIĄG JEST , A JAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...