Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nasi w parlamencie

Utworzony przez wilkstepowy, 22 października 2007 r. o 12:43 Powrót do artykułu
Gratuluję senatorów - zwłaszcza p.Bender to chluba lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu ten zachłanny PSL będzie okradał wasze kieszenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd na całą Polskę. Przestaje się przyznawać, że z Lublina jestem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy naprawdę ten oszołom wszedł do senatu?!To przecież skandal żeby ten czerwony poseł PRL znowu nażerał się naszymi pieniędzmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy się nigy nie nauczycie Podkański na was jeździł, teraz będziecie wszycy służyli u Łopaty i Wojtasa za parobków. Przecież oni nic nie reprezentują oprócz własnych interesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba mylisz synku z samobrono zachłanną na stanowiska w ARiMR lub w KRUS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak bym słyszał krzysia P. czy to ty niemoto jak tam wyniki? , nie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niestety, oszołomy na niego głosowały to oszołom wszedł do senatu. Wstyd dla Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszemy 'nie wiadomo', a nie 'niewiadomo'.nov.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuję żebyś przestał(a) świecić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że ta zaraza komunistyczna nie wejdzie z naszego województwa a tu Palokot i Sadurska !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie Posłowie i Senatorowie macie gryśc ławy poselskie i walczyć o interesy Lubelrzczyzny i niemysleć o interesach swychparti, inaczej się w Lublinie nie pokazujcie, Lubelrzczyzna was wybrała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest wstyd, że jestesmy z lubelszczyzny, wstydem jest to, że są tacy a nie inni w naszym regjonie i tylko za nich sie wstyðźmy, ja się wstdzę osobiście za kandydata na senatora oszołoma barwińskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny raz wstyd mi za nasze miasto.Tu moze wygrac samoobrona albo pis niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, uśmiech! czemu zawsze musimy się przede wszystkim martwić? Platforma ma 5 posłów z okręgu 6 i 3 z okręgu 7, co oznacza DWA RAZY więcej niż 2 lata temu i to jest super! Lubelszczyzna idzie do przodu a za parę miesięcy nikt już nie będzie pamiętał że na Lubelszczyźnie PiS wypadł najlepiej. Najważniejsze jest to że sie udało i Jarosław Kaczyński nie jest już premierem. Nie mogę się doczekać powrotu do tej nowej Polski, chociaż pewnie na pierwszy rzut oka nic się nie zmieniło . Liczę że w następnych wyborach Lubelszyzna wypadnie już bardziej europejsko POzdrowienia z Wysp :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej Lubelszczyzna nie dała się PO. Ostatni bastion najważniejszych wartości takich jak rodzina, ojczyzna, patriotyzm i dobro narodu na arenie międzynarodowej. Po raz pierwszy jestem tak dumny ze swojego regionu. A wyniki wyborów oceni historia. Podobno Pan Palikot z wrażenia zgubił swój wibrator gdzieś w Fantasy Park a Pani Gąsior-Marek dostała orgazmu wyobrażając siebie na wiejskiej obok swojego boga her Tuska. Nadeszły wreszcie lepsze czasy dla dyskryminowanych mniejszości niemieckich oraz gejów, którzy wreszcie będą mogli swobodnie adoptować dzieci. Przeprosimy jeszcze raz Żydów za Jedwabne a Niemców za opór we wrześniu 1939 roku. Podobno słynnemu "Gejowi z SLD" od Płonących kotów w Biłgoraju marzy się stanowisko Ministra Kultury, ale na wszelki wypadek proponuję sprawdzić jeszcze w słowniku co oznacza wogóle ten termin. POZDRAWIAM i Witam w V RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli się wstydzisz społeczności, w której przebywasz to najprościej jest ją opuścić. Będzie to z pożytkiem dla obu stron. Ja natomiast jestem dumny, że wybrano wartości a nie bezpłciowe deklaracje. Na oceny POczynań przyjdzie czas. Myślę że wtedy POplecznicy będą mieli rzeczywiste powody do wstydu. Cała historia naszego narodu jest wielkim świadectwem ciągłej walki o własną tożasamość. Nasza geopolityczna lokacja pomiędzy dwoma ogromnymi żywiołami (niemieckim i rosyjskim) niestety powoduje to, że warunkiem naszej w miarę spokojnej egzystencji jest istnienie silnego (ekonomiczni i militarnie) państwa polskiego. Takiego państwa platforma obywatelska nie jest w stanie zbudować, gdyż jest z definicji kosmopolityczna, nakierowana na budowanie indywidualności jednostki a nie wartości społecznej (indywidualizm) i pozbawiona idei wartości moralnych (w jednym szeregu ustawia sprawców i ofiary vide poparcie status quo IIIRP). Myślę, że za mniej więcej półtorej roku jej wyborcy będą mieli wielkiego moralnego kaca. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupich nie sieją...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PO POzdrawiam wszyskich pisowców,Szczególnie M fałszywego Kapłana - krowy doić ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...