Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo tak trzymać !!!!! młodym dowalic kare za postój po pare tysięcy  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I prawidłowo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takich przypadkach powinien być samosąd.  Zamiast zatrzymywać autobus, wzywać policje [to wszystko kosztuje i zabiera czas], gnoje powinni dostać po pare sztuk w morde i na kopach wylecieć z autobusu.  Wtedy policja nie musi się tym zajmować, a i nie trzeba zastępczego autobusu. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dresiarzy nie powinno się wpuszczać do mpk. albo kradną albo odwalają coś innego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestój autobusu, pewnie brak biletów + sąd albo mandaty. Po tysiaku wyjdzie na głupi łeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że mamy monitoring w autobusach :)  
Ostatnio edytowany 28 maja 2013 r. o 22:55
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj znalazłem się na chodniku przed szkołami zawodowymi na al. Racławickiej. zgroza, tak zaplutego chodnika jeszcze nie widziałem, młodzi ludzie z papierosami w ustach stali i pluli pod siebie; straszne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla kierowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj znalazłem się na chodniku przed szkołami zawodowymi na al. Racławickiej. zgroza, tak zaplutego chodnika jeszcze nie widziałem, młodzi ludzie z papierosami w ustach stali i pluli pod siebie; straszne...
 
dzisiaj znalazłem się na chodniku przed szkołami zawodowymi na al. Racławickiej. zgroza, tak zaplutego chodnika jeszcze nie widziałem, młodzi ludzie z papierosami w ustach stali i pluli pod siebie; straszne...
  "dzieci wesoło wybiegły ze szkoły..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godna pochwały reakcja kierowcy! Czekam teraz na reakcję miasta odnośnie  - Palenia papierosów przed szkołą na ogólnie dostepnym chodniku, na przystanku i jeszcze tuz za przystankiem powinno być karane mandatem bo to przeciez miejsce publiczne a jest zakaz palenia w takich miejscach. Nie rozumiem gdzie jest straż miejska??? Czy nie moznaby w ten sposób załatwic np. dwa problemy miasta tzn. podreperować budżet miasta i oczyscić torszkę atmosferę? Wyglada na to ze Tam palą wszczyscy młodzi, którzy wyszli z domu (bo i gimnazjalisci z pobliskiej szkoły tam tez są) - chyba wychodza z założenia ze w grupie raźniej:)) JEST TO PROBLEM!!! Możnaby sie pokusić chociaż od czasu do czasu o interwencję w tym miejscu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj znalazłem się na chodniku przed szkołami zawodowymi na al. Racławickiej. zgroza, tak zaplutego chodnika jeszcze nie widziałem, młodzi ludzie z papierosami w ustach stali i pluli pod siebie; straszne...
dobrze, że nie srali pod siebie.. chociaż jak patrzę na to dresiarstwo to nawet to mnie nie zdziwi.. naturalna ewolucja od dresa do menela hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dresiarzy nie powinno się wpuszczać do mpk. albo kradną albo odwalają coś innego
dresiarzy nigdzie nie powinno się wpuszczać - wydzielić kawałek betonowego placu, w jednym rogu wysypać wapnem żeby mieli gdzie sie załatwiać no i płot pod napięciem i po problemie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takich przypadkach powinien być samosąd.  Zamiast zatrzymywać autobus, wzywać policje [to wszystko kosztuje i zabiera czas], gnoje powinni dostać po pare sztuk w morde i na kopach wylecieć z autobusu.  Wtedy policja nie musi się tym zajmować, a i nie trzeba zastępczego autobusu. :)
Super pomysł.. dajmy na to, że dostali by po mordzie i jak to określiłeś "wylecieli na kopach z autobusu" wiesz co by było ? sprawa w sądzie karnym o pobicie i najbidniej zawiasy - ktoś by miał ostro przesrane - od tego jest Policja - kierowca bardzo dobrze postąpił. Już lepiej spuścić wpier*** na komendzie tak żeby bali się tam drugi raz trafić a nie byli dumni w swoim dresiarskim mniemaniu - mamusia z tatusiem każdego odbierze z komendy może zapłaci jakiś mandat - powinny być poprawczaki z rygorem jak w łagrze albo od razu pierdziel profilaktycznie kilka miechów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak takie kozaczki z nich to czemu zaden nie pali w domu przy ojcu albo matce? no naprawde + pochwała dla kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...