Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ALLE jaja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałam w ZS nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie. Zaczynam pracę 1 września, przychodzę do auli na rozpoczęcie roku a tam... msza. Potem każde święto (rocznice pontyfikatu, rocznice śmierci patrona, 11 listopada itd., nawet Dzień Dziecka) to była wycieczka do pobliskiego kościoła. Nie wspominając o rekolekcjach, które odbywały się zamiast lekcji. Ja musiałam iść jako opiekun, a nikt mnie nie pytał o wyznanie, kiedy byłam przyjmowana do pracy. Moich uczniów też nie. A wiem, że było kilka osób wychowanych w wierze innej, niż katolicka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ZS 12 też bez mszy się nie obejdzie... chore..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuria... Jego Mać!, a sprawdził ktoś czy w stołówce i na korytarzach wisi budzik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁOSOWALIŚCIE NA PiSuary TO MACIE CO CHCIELIŚCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O nauczyciele się obudzili głosowaliscie na pis to macie bedzie jeszcze ciekawiej jak wywala 10 tyś z was i to juz niebawem hahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł to jedno wielkie kłamstwo. Owszem jest akcja omdlenia się na różańcu ale tylko dla CHĘTNYCH ktoś kto uważa że jest inaczej ma coś z głową i szuka sensacji. Do kościoła na rozpoczęcie i zakończenie roku oraz w inne święta chodzi każda szkoła poinformowana nauczycielelko i żaden uczeń nie musi na nią iść może wtedy posiedzieć w bibliotece. A to że jest święto i szkoła jest w większości katolicka jak prawie każda w Polsce oznacza że młodzież uczestniczy w takich wydarzeniach ale.nie jest do tego zmuszana ! Aż przykro czytać ten artykuł i ten komentarz który świadczy o tym ze inteligencją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że inteligencją pani nauczycielki jest bardzo niska A ten artykuł jest żenujący i zaklamany .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym, żeby nauczyciele na kolanach do pracy chodzili, hahahahahahahaha :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem katolikiem, ale takie nachalne włażenie religii w każdy aspekt życia zniechęca mnie do praktykowania. Człowiek niedługo wchodząc do sklepu będzie musiał przyklęknąć, bo nawieszają tam krzyży. Szkoły już dawno zostały oddane pod zarząd kleru i ich wiernym poddanym, co widać na przykładzie powyżej. Rozumiem potrzeby duchowe, dzieci i rodziców, ale szkoły są od nauczania przedmiotów świeckich, swoje potrzeby duchowe należy załatwiać po szkole. Przecież nikt nie broni po szkole iść do kościoła jak ma taką potrzebę, ale angażowanie w to świeckich placówek to zawłaszczanie państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahaha do kościoła chodzą Ci co chcą A dla tych którzy krzyczą "macie swój PiS" chce powiedzieć że ksiądz uczył w szkole już przed wybraniem pisu...żałosne są te wasze krzyki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale czyja to wina? Nauczycieli. Naprawdę jak jeszcze raz usłyszę, że nie ma pieniędzy na podwyżki lub dodatkowy etat to powiem...zwolnijcie księdza. Szkoła zgodnie z prawem może powiedzieć, że nie ma pieniędzy na naukę religii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie uczestniczę w tych szopach czarnej mafii!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK to najbardziej skorumpowana i najbardziej bezwzgledna organizacja przestępcza na świecie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psioczycie na Islam u nas jest tak samo ,tylko głów jeszcze nie obcinają ale do czasu.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra inicjatywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcieliście PiS-u???? To macie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury wygadują - właśnie szkoły z normalnego charakteru poszły na lewactwo i i liberalno-socjalistyczną demagogię, może trochę wrócimy do normalności i pogonimy gendery i lewactwo... Większość społeczeństwa nie chce narzucania lewackich pierdół i dziadostwa środowego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psioczycie na PIS?Przecież włazenie w tylek pseudokatolikom w sutannach miało miejsce za rządów SLD i PO i nie wazne na kogo zaglosujemy.Ci ostatni chociaż obiecali zmniejszyć niewolnictwo.Boli mnie że wielu z wiary w naszego Boga zrobiło spólkę z ograniczoną odpowiedzialnoscią lub koncern finansowy.Na slowa swojego Papierza Franciszka nakazujacego zmienic postepowanie pozostają glusi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen, ZLew do zlewu poleciał i jest super tego chcieliśmy, nareszcie Polska wolna od Palikota...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...