Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie ma to jak być nauczycielem w sp 38 w Lublinie. Non stop mają wolne, bo tak sobie dyrektor szkoły wymyślił. Przykład? W najbliższy czwartek wymyślił dzień wolny. Z jakiej to do diaska okazji? A rodzic zostaje postawiony przed faktem dokonanym i musi kombinować z pracą. Świetlica? A i owszem, tylko, że otwarta do 16.30 (sic!). Zebrania z rodzicami potrafią się rozpocząć o 16! Szkoła dla rodziców niepracujących? Non stop zmiany planu, o których rodzic dowiaduje się w ostatniej chwili z jakiejś niepozornej kartki. Dziennik elektroniczny dla rodziców? Po co... A jak przepadają lekcje przez jakieś wyjście to oczywiście poza religią, ta jest najważniejsza (no cóż zastępca jest katechetą).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, jak liczna reprezentacja z Kraśnika pojedzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, jak liczna reprezentacja z Kraśnika pojedzie?
16 autokarów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak być nauczycielem w sp 38 w Lublinie. Non stop mają wolne, bo tak sobie dyrektor szkoły wymyślił. Przykład? W najbliższy czwartek wymyślił dzień wolny. Z jakiej to do diaska okazji? A rodzic zostaje postawiony przed faktem dokonanym i musi kombinować z pracą. Świetlica? A i owszem, tylko, że otwarta do 16.30 (sic!). Zebrania z rodzicami potrafią się rozpocząć o 16! Szkoła dla rodziców niepracujących? Non stop zmiany planu, o których rodzic dowiaduje się w ostatniej chwili z jakiejś niepozornej kartki. Dziennik elektroniczny dla rodziców? Po co... A jak przepadają lekcje przez jakieś wyjście to oczywiście poza religią, ta jest najważniejsza (no cóż zastępca jest katechetą).
ojejciu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda złodziei i oszołomów.Mało pasibrzuchom Ferie mają wolne wakacje też ,urlopy pełnopłatne,Ogólnie pracują  7 miesięcy w roku i jeszcze podwyżek chcą,Siedzi 15 godzin na tydzień w szkole i on jest przemęczony,I za darmo bierze średnio 3500 tys.a nawe biorą ponad 4 tys.I mam pytanie za co??Oby tej chołoty pod ministerstwo nie dopuścili niech gonią ich 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RODZICE podziękujcie przedstawicielom związków zawodowych NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" za to całe zamieszanie - im głośniej demonstrują ... wykazując swoją flustrację - należy się zastanowić czy do tej pracy się w ogóle nadają !!! Związkowcy pozostawiali dzisiaj dzieci w szkołach i ... to ich forma nauczania !!! WSTYD I HAŃBA !!! To związkowe tałatajstwo należy czym prędzej rozgonić i pogonić !!!! Dajcie normalnie pracować rzetelnym nauczycielom !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już belfry by skończyły te strajki i wzieli się za prace a tej nie brakuje bo Preply oferuje praca dla nauczycieli japońskiego w Warszawie http://preply.com/pl/warszawa/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-japońskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda złodziei i oszołomów.Mało pasibrzuchom Ferie mają wolne wakacje też ,urlopy pełnopłatne,Ogólnie pracują  7 miesięcy w roku i jeszcze podwyżek chcą,Siedzi 15 godzin na tydzień w szkole i on jest przemęczony,I za darmo bierze średnio 3500 tys.a nawe biorą ponad 4 tys.I mam pytanie za co??Oby tej chołoty pod ministerstwo nie dopuścili niech gonią ich 
W pierwszym odruchu miałam ochotę skasowac ten post, jako obraźliwy dla nauczycieli. Potem mi przeszło, specjalnie, zeby Ci napisać, ze nie masz racji. Mylisz się totalnie. Nie wiesz, jak wyglada praca nauczyciela, ale za to pierwszy jesteś do opluwania tych ludzi. Tak się składa, że ja mam pojecie o pracy nauczyciela. W mojej rodzinie były osoby tego zawodu, także i wielu moch znajomych i przyjaciół to nauczyciele. Wiem, jak ciezko nauczyciele pracują. Ciebie zaś proszę o głebsze zastanowienie się nad treścią swoich postów, a przede wszystkim - o niepowtarzanie bzdurnych, nie powiem skad wzietych stereotypów, bo nic, co napisaleś, nie jest prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już belfry by skończyły te strajki i wzieli się za prace a tej nie brakuje bo Preply oferuje praca dla nauczycieli japońskiego w Warszawie http://preply.com/pl/warszawa/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-japońskiego
Powodzenia w poszukiwaniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...