Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauka jest elementem kultury. W CSK trwa Lubelski Kongres Kultury

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 września 2017 r. o 09:48 Powrót do artykułu
Cebularzowy Mit Kosmogoniczny, mówi, że na początku było Ciasto, później pojawiły się Struktury, przeważnie z cebuli, a wśród tego wreszcie Ziarna maku, niczym wybitne jednostki ludzkie. Inni mówią, że Cebula i Mak to ludzie, "content leechers", i "content creators", a za struktury, infrastruktury i inne odpowiada Ciasto. Ja uważam, że prawda leży po środku, że Miasto jest Cebularzem, że Cebularz jest Światem. I to my odpowiadamy za ilość Cebuli a Maku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj upublicznione raporty z podsumowania europejskiej stolicy kultury 2016, w wykonaniu uwr, jakie macie opinie? czy wrocław wykorzystał swoją szansę, czy sformatował programem i działaniami swoich mieszkańców, z popularnego choć kiepskiego myślenia o sobie - do wspólnego myślenia kolektywnego, o mieŚcie? czy raczej, esk2016 było wykorzystane bardziej jako szansa do poprawy infrastruktury kulturalnej, i zakupu sztuki zagranicznej...dla oczu przybyszy, turystów, gości? czy nacisk finansowy był równomiernie rozłożony na inspiracje zewnętrzne, jak i na wsparcie inspiracji wewnętrznych? wiem, że mikrogranty pomogły zintegrować kilka osiedli w dwóch lub trzech dzielnicach, ale czy nastąpiła ogólna transformacja społeczna miasta do.... miasta? czy wewnetrzne inspiracje zostały docenione, ujarzmione, zachęcone? jaką naukę wyciągniemy z: ******wroclaw2016.pl/ewaluacja-esk-wroclaw-2016-raporty-do-pobrania btw. jestem jeszcze w trakcie czytania....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Since when?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Cebularzowy Mit Kosmogoniczny, mówi, że na początku było Ciasto, później pojawiły się Struktury, przeważnie z cebuli, a wśród tego wreszcie Ziarna maku, niczym wybitne jednostki ludzkie. Inni mówią, że Cebula i Mak to ludzie, "content leechers", i "content creators", a za struktury, infrastruktury i inne odpowiada Ciasto. Ja uważam, że prawda leży po środku, że Miasto jest Cebularzem, że Cebularz jest Światem. I to my odpowiadamy za ilość Cebuli a Maku.
 Jacek, to ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...