Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo ciekawe, żeby czegoś nauczyć trzeba to umieć, obawiam się , że naukowcy chyba jednak sami nie wiedzą jak naprawiać nie tylko nowoczesne samochody , ale starsze też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tu mam pewne obawy sam skończyłem PL i wiem że teoria niekoniecznie idzie w parze z praktyką. czuje ze po tych naprawach auta bedą nadawać sie tylko do naprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nobo z Was tacy mechanicy - zamiast naprawiać samochody to hejterujecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe skąd PL weźmie ten super sprzęt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech lepiej ci naukawcy,nauczą 200 mechaników,jak wyrwać pieniądze z unii .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To benzynę z Nałęczowianki już robią? Teraz przerabiają silniki? Nobel pewny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczą mechaników? A może by tak w końcu studentom pokazać coś poza starym żukiem i lublinkiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bylem na tym szkoleniu, nie macie w ogóle racji! zajęcia są prowadzone na nowych samochodach Opla i na najnowszych urządzeniach diagnostycznych. Polecam bo można się wiele nauczyć i dowiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Krzysiek~ napisał:
A ja bylem na tym szkoleniu, nie macie w ogóle racji! zajęcia są prowadzone na nowych samochodach Opla i na najnowszych urządzeniach diagnostycznych. Polecam bo można się wiele nauczyć i dowiedzieć.
A odkąd to Opel ma "superauta"? "Superauto" to Maybach ojca Rydzyka czy Ferrari Wojewódzkiego... a nie Opel za kilkadziesiąt tysięcy złotych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...