Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nazwy przystanków przeczytają Czeczeni

Utworzony przez Zoe, 8 listopada 2013 r. o 19:11 Powrót do artykułu
W ramach instalacji artystycznej nazwy przystanków powinny być wypierdywane przez performerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ramach instalacji artystycznej nazwy przystanków powinny być wypierdywane przez performerów.
  ale z ciebie burak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.kurierlubelski.pl/artykul/1004709,w-lublinie-ruszyl-proces-czeczena-oskarzonego-o-terroryzm,id,t.html     http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/przyszli-po-haracz-a-dostali-manto_254128.html    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkałem w Londynie prawie 2 lata. Nigdy nie usłyszałem zapowiedzi pociągu z francuskim, niemieckim lub polskim akcentem. Anglicy to naród dumny z własnej historii.  Niestety My jako naród wstydzimy się samych siebie. Historii już nie uczymy naszych dzieci, a w przestrzeni publicznej wprowadzamy dziwne zwyczaje: "Im mniej polskie, tym lepsze". Ci, którzy to wprowadzają mają problemy ze swoją tożsamością. Takie artystyczne "wizje" powinny być tworzone za własne pieniądze, a nie miasta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ramach instalacji artystycznej nazwy przystanków powinny być wypierdywane przez performerów.
  Zoe, jesteś moim Guru ! Lepiej nie mogłeś tego ująć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale z ciebie burak...
moim zdaniem z Ciebie jest burak,a nie z Zoe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani " artystce " odbiło ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze by tego brakowało! Za moje pieniądze mam słuchać ruskiego akcentu?To Polaków już tu nie ma??!!! Karolina Freino niech za własne pieniądze wspomaga rosyjskich kaukazów. Czeczeni to muzułmanie i terroryści. Niestety, nie wsiąde w tych dniach  do żadnego pojazdu MPK w Lublinie. Dosyć ogłupiania i uszczęśliwiania nas  czeczenami i cygańami.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się ten pomysł bardzo podoba. Jeżeli zagraża on waszej świadomości narodowej, to znaczy, że jest ona bardzo chwiejna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następną inicjatywą CK ma być okradanie pasażerów z portfeli przez dresików w białych czapkach na trasach wybranych linii. Ma to przeciwdziałać wykluczeniu tych osób ze społeczeństwa. Będzie też można bliżej zapoznać się z tą kulturą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma czegos tego takiego w Polsce jak mniejszość czeczeńska, sa uchodźcy z Czeczenii. Z definicji, uchodźcy, w tym czeczeńscy, nie należą do wspólnoty państwowej i narodowej, i jeżeli ktoś kogoś wyklucza to oni siebie sami. A p. Freino jest typowym przedstawicielem lewackiej tolerancji, bardzo popularnej na Zachodzie, której wyznawcy starają sie cenzurować życie społeczne w imię wolności.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja chcę aby były zapowiedzi z akcentem eskimoskim  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I prawicowe pieski zaczęły szczekać. Swoją drogą autor ostatnim zdaniem chciał taką reakcję wywołać. Licha prowokacja na którą jak widać złapały się prawicowe pieski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co za deb***ny pomysł. Niczego zrozumieć nie można. Jak ktoś jest spoza Lublina i nie zna miasta, to na 100% nie zrozumie tego bełkotu i nie będzie wiedział gdzie ma wysiąść. Kolejny pomysł wesołych "animatorów kultury", którym się najwyraźniej nudzi i wymyślają takie pierdoły. Zabrać im dotacje i niech się wezmą za normalną robotę, a nie wymyślanie co raz kolejnych bzdur. Chore miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zróbcie bojkot tego kretynskiego pomysłu   Dlaczego to my mamy się dostosowywać do jakichś czeczeńców?a autorka tego kretyńskiego pomysłu karolina freino jak chce sie integrować z czeczeńcami to niech wystawi im swoja du.pę i jazda od tyłu na całego. Zresztą pewnie tak robi stąd jej fascynacja ciapakami. Jest to kolejny kretyński pomysł ze stajni pietrasiewicza. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem o jaki rodzaj sztuki uprawia artystka P. K. F. ale wiem napewno ze na taki pomysl mogla wpasc osoba po ciezkiej i nie przespanej nocy. POMYSL JEST IDIOTYCZNY. O jaka integracje chodzi?  O jakej mniejszosci narodowj mowa? Czeczeni nie sa zadna mniejszocia narodowa sa uchodzcami a to zasadnicza roznica Chyba autorce pomyslu ale rowniez redaktorowi artyluliku bylo do szkoly "pod gorke" Dziwie sie mocno dyrekcji MPK ze dopuscila do realizacji tego niewydarzonego pomyslu! Mysle ze dyrekcja mpk mogla by sie zajac jakoscia dotychczasowych zapowiedz przystankow. Jezdzac linia 31 slysze take zapowiedzi przystankow: azKOWA, AAPIEHY,ORZYCKIEJ itp. Nie wierzycie ? Sprawdzcie. Obcokrajowiec jezdzacy mpk z mala znajomoscia jezyka polskiego dojdzie do przekonania ze jezyk polski jest trudniejszy niz myslal. Osoby nie znajace Lublina po "czeczenskich " zapowiedziach przystankow beda calkiem zdezorientowane. Nie zal czasu i pieniedzy na promowanie chorych pomyslow .Przeciez to wszystko KOSZTOWALO!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DING DONG nichuja ZANA ZUS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za niewypał! I to w rocznicę odzyskania niepodległości. Komunikaty w środkach komunikacji miejskiej są pewną wizytówką miasta, kraju, w którym żyjemy. Na szczęście Lubelszczyzna nie jest częścią Ukrainy a tym bardziej Czeczenii. Więc nie mieszajmy w głowach odwiedzającym Lublin cudzoziemcom i powróćmy do naszego pięknego języka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na to, że Polacy to gęsi i własnego języka nie mają. A może chodzi tu o CELOWĄ PROWOKACJĘ POLITYCZNĄ w Święto Niepodległości? Ciekawe jaka jest przynależność polityczna tej "animatorki" która wpadła na ten pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już jaja a gdzie w świecie tak jest. Pieniądze z uni na autobusy a ile dokłada miasto z podatków do MPK i od kiedy to projekty unijne w 100% są finansowane przez UNIE. Może by opodatkować studenta albo niech z kasy uczelni za każdego studenta płacą do tych zniżek. Mieszkaniec Lublina przez studentów zarabia mniej w porównaniu do innych miast jest coraz gorzej ,zatrudniają wszędzie studentów bo kosztów nie ma bądz na czarno i gdzie służby dbające o przepisy. Zróbcie cały Lublin Miastem Studenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...