Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Policja tłumaczy, że podjęcie dalszych kroków w sprawie lekarki uzależniała od prokuratury. – Po otrzymaniu zgłoszenia przesłaliśmy materiały prokuraturze i czekaliśmy na decyzję - tłumaczy Fijołek. Według prokuratury, nie zwalniało to jednak policji z podjęcia działań. – To nie była skomplikowana sprawa, żeby było konieczne dawanie policji szczegółowych wytycznych - uważa Justyna Rutkowska-Skowronek, szefowa prokuratury rejonowej Lublin-Południe" ... jak zwykle, odbijają piłeczkę między sobą, he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Policji jest kupa nierobów. Nikomu sie nie chce za tamte ich pensje palcem kiwnąć. Robią tylko absolutne minimum, nieżadko sprowadzające się do koniecznej roboty papierkowej. ANo ale aby gdzieś podziałać, powęszyć - ruszyć tyłek - jek się to mówi.... to nie ma chętnych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powinna być po części sprywatyzowana (np wydział drogówki spokojnie może należeć do prywaciarza) do tego koniec przywilejów oraz system płacowy zależny od skuteczności w sprawach kryminalnych i trudno rozwiązywalnych (mandaty to każdy głupi potrafi pisać). Wtedy będa chodzić jak w zegareczku i skutecznośc będzie stuprocentowa
Ostatnio edytowany 8 lutego 2013 r. o 07:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARYJAN ARCYBISKUP napisał:
Policja powinna być po części sprywatyzowana (np wydział drogówki spokojnie może należeć do prywaciarza) do tego koniec przywilejów oraz system płacowy zależny od skuteczności w sprawach kryminalnych i trudno rozwiązywalnych (mandaty to każdy głupi potrafi pisać). Wtedy będa chodzić jak w zegareczku i skutecznośc będzie stuprocentowa
A teraz ciekawostka - zdefiniuj trudną sprawę. Jak będziesz miał definicję, którą uzgodnisz np. z okradzioną na tagu babcią, albo rodzicem, którego dziecku ukradli rower to możesz się zabierać za przekształcenia Policji. Ale i tak nie wróżę ci nic dobrego, bo skończysz na tym, że każda sprawa nawet spuszczenia powietrza z kół samochodu będzie trudną i skomplikowaną, a nawet kryminalną, bo raczej nie znajdziesz sprawcy, a zawsze może to być potraktowane jako próba zabójstwa, bo przecież brak powietrza w oponie może być przyczyną wypadku. Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak postawcie mu pomnik na deptaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest policja tylko wysokiej klasy specjaliści od wlepiania mandatów. Żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zxcvbnm napisał:
A teraz ciekawostka - zdefiniuj trudną sprawę. Jak będziesz miał definicję, którą uzgodnisz np. z okradzioną na tagu babcią, albo rodzicem, którego dziecku ukradli rower to możesz się zabierać za przekształcenia Policji. Ale i tak nie wróżę ci nic dobrego, bo skończysz na tym, że każda sprawa nawet spuszczenia powietrza z kół samochodu będzie trudną i skomplikowaną, a nawet kryminalną, bo raczej nie znajdziesz sprawcy, a zawsze może to być potraktowane jako próba zabójstwa, bo przecież brak powietrza w oponie może być przyczyną wypadku. Powodzenia
Chciałeś powiedzieć że skończy jak PAPAŁA ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogli jej postawić fotoradar i byłaby owiele bezpieczniejsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spuszczał powietrze z auta....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
W Policji jest kupa nierobów. Nikomu sie nie chce za tamte ich pensje palcem kiwnąć. Robią tylko absolutne minimum, nieżadko sprowadzające się do koniecznej roboty papierkowej. ANo ale aby gdzieś podziałać, powęszyć - ruszyć tyłek - jek się to mówi.... to nie ma chętnych...
nieżadko- błąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeraża mnie kilka rzeczy w naszej Policji: zwolnienia lekarskie - nagminne i 100% płatne, pompowanie statystyk, bezradność ale wynikająca z lenistwa, ich wyposażenie komisariatów i atmosfera pomiedzy w tych formacjach. A wystarczyłoby: weryfikować zwolnienia, płaca uzależniona od wyników a nie sztucznych statystyk, GPS w patrole piesze i zmotoryzowane, wsparcie psychologa i godne warunki na Komisariatach - a nie tylko w miejskiej czy wyżej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrzeć nie mogę na tego pseudo-detektywa. Uważałam go za porządnego gościa ale od czasów sprawy Madzi, gdzie bronił tej nastoletniej s... i robił z niej cierpiącą matkę polkę, mam odruch wymiotny jak patrze na tego gnoma. I jeszcze to jego obnoszenie się w mediach z kolejnymi dupen...cjami... ŻENADA DO POTĘGI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego policji się nie udało , im się nie chciało . Była to cały czas sprawa w toku ,a tak gamonie zamkneli rozdział . Teraz trzeba trochę popracować ,przygotować dokumenty i zakończyć postępowanie . Kiedyś słyszałem taki dowcip jak ojciec adwokat prowadził sprawę o majątek w pewnej rodzinie , Miał też syna który ukończył prawo i chciał się wykazać , więc ojciec powierzył mu dalsze prowadzenie . Po dwu kolejnych sprawach syn przychodzi do ojca i mówi ,,Widzisz tato a ja już wygrałem a ty tyle lat się z tym borykałeś '' Ojciec odpowiada ,, Ja przez te wszystkie lata miałem z czego uczyć ciebie i jeszcze zostawało na utrzymanie domu gdyż to było stałe żródło mojego dochodu a z czego teraz ty będziesz żył jak straciłeś pracodawcę ''. Niestety ale tak dzisiaj to wszystko wygląda ,nikt nie chce zbyt szybko kończyć spraw które mogą ciągnąć się latami ,a to bije nas wszystkich po kieszeni .My jako podatnicy musimy utrzymywać ludzi którzy nie wykonują swoich obowiązków , a co gorsze przez takie przeciąganie spraw np Sądowye , urzędy te wystepują o przydział nowych etatów bo występuja zaległości .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzielne wojsko rutkowskiego obezwładniło niecnego bandyte-wulkanizatora. Wystarczy oficjalnie złożyć zawiadomienie o groźbach karalnych i jeśli są one realne to organy mają obowiązek wszcząć czynności. Nie ma tu podstaw do aresztowania osoby która nęka czy spuszcza powietrze z koła, więc ani Policja ani Rutkowski nie ma podstaw do łapanek. A tak na marginesie to ten facet stał się groźny i bezkarny w swych działaniach pseudopolicyjnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja to się nadaje tylko do wypisywania mandatów, łapania małolatów i prowadzenia spraw o niskiej szkodliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedopełnienie obowiązków-postwić zarzuty odpowiedzialnym policjantom i ukarać w jak najkrótszym czasie.Sprawa prosta,bo to panoszenie się policji robi się irytujące,prawo ich nie obowiązuje?Pan. Sokołowski powinien zająć stanowisko w tej sprawie i po zakończeniu śledztwa w sprawie tych policjantów podać szczegoły wyroku i kar dyscyplinarnych..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARYJAN ARCYBISKUP napisał:
Policja powinna być po części sprywatyzowana (np wydział drogówki spokojnie może należeć do prywaciarza) do tego koniec przywilejów oraz system płacowy zależny od skuteczności w sprawach kryminalnych i trudno rozwiązywalnych (mandaty to każdy głupi potrafi pisać). Wtedy będa chodzić jak w zegareczku i skutecznośc będzie stuprocentowa
chlopie zabierasz glos w sprawie gdzie naprawde nie masz zielonego pojecia, nie mowmy tutaj o pionie kraweznikow patrolujacych lublin czy jezdzacych na interwencje, mow pajacu jeden o pionie dochodzeniowo-sledczym o ktorym chyba g.. wiesz. Ludzie tam nawet bedac na L4 dostaja prace do domu bo po prostu nikt za nich tego nie zrobi, na kazdego policjanta przypada nawet po kilkaset spraw, ale co ty wiesz forumowy specjalisto, klapac dziobem potrafisz pajacu internetowy. ps nie jestem policjantem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci szczególnie z IV komisariatu to grupa nieudaczników, utrzymywanych z budżetu państwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
chlopie zabierasz glos w sprawie gdzie naprawde nie masz zielonego pojecia, nie mowmy tutaj o pionie kraweznikow patrolujacych lublin czy jezdzacych na interwencje, mow pajacu jeden o pionie dochodzeniowo-sledczym o ktorym chyba g.. wiesz. Ludzie tam nawet bedac na L4 dostaja prace do domu bo po prostu nikt za nich tego nie zrobi, na kazdego policjanta przypada nawet po kilkaset spraw, ale co ty wiesz forumowy specjalisto, klapac dziobem potrafisz pajacu internetowy. ps nie jestem policjantem
Nie POLICJANCIE jako się jest na L4 to się choruje, jak jest się w stanie wykonywać prace nawet w domu to nie należy się zasiłek chorobowy tylko wynagrodzenie za pracę. mam nadzieje na zakrojoną na szeroką skalę kontrolę zwolnień lekarskich - także mundurówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zaczął spuszczać powietrze z auta lekarki." redakcjo, jak to zrobił? przewiercił dziurkę w szybie i naciskał na dach auta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...